Изненади, изненади - на Априлки все по-малко им се гади! - 9

  • 26 279
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 6 597
имам две въпрос4ета,които малко ме тормозят..в4ера усещах доста добре бебо4ко,а днес сякаш не съм... Преди бяхме коментирали това,...нормално е ,нали...  Praynig
нормално е. моят док каза да оставя детето на мира. Embarassed те основно спят, а и като се движат все пак се движат в течност и няма как да се усеща толкова осезателно все още. аз, като не помръдне 10-12 часа и също се шашкам по малко. пък и някои бебета са по-мързеливи, други по-активни...

# 721
  • Мнения: 90
Здравейте момичета  Grinning
Не мога да смогна да ви изчета ама като имам време ще го направя.
Честито на всички видели пол на бебчо.
Абе не мога да разбера, защо спират училищата, а детските градини не  Thinking
Приятен ден от мен, като ви изчета пак ще пиша.

# 722
  • Мнения: 1 381

Абе не мога да разбера, защо спират училищата, а детските градини не  Thinking

Министърът се обоснова, че няма да обявяват грипна ваканция в ДГ, защото там контролът бил много стриктен.


# 723
  • Бургас
  • Мнения: 31
Здравейте бременни коремчета. Hug Hug Не съм писала от цяла вечност, надали повечето даже ме помнят ама съм решила по-често да се разписвам и да коментирам.Айде ще се връщам да ви прочета и пак ще пиша.
айде по едно капучино за мамчета с ниско кръвно. Simple Smile

# 724
  • Мнения: 90

Абе не мога да разбера, защо спират училищата, а детските градини не  Thinking

Министърът се обоснова, че няма да обявяват грипна ваканция в ДГ, защото там контролът бил много стриктен.



Дано е така в градината на сина ми масово са кашлящи и със сополи до брадата  Confused и родителите като представят бележка от лекар учителките нямат право да върнат детето.Моя син след две седмици вкъщи на антибиотик го пуснах в понеделник и в сряда вечерта вдигна температура  Sad дано наистина да засилят контрола.
Пазете се момичета.

# 725
  • Мнения: 1 381
Дениса дано детенцето ти се оправи по-скоро. И ти се пази. Peace

# 726
  • Мнения: 19
Добро утро,
благодаря на zlatоmira   за капучиното,много го обичам.
Дениса дано детето се оправи по-бързо.
Аз за това не пускам моето на ясла,наистина много деца  кашлят и са със сополи.

# 727
  • Мнения: 59
Здравейте, коремчета! Hug preggo
Аз спрях моето дете от градина, защото контрола не е стриктен, ходят си със сополите и все кашлят.
Купих си дънки и две туники, един пуловер и преди това панталон и смятам да преключа с бременните дрехи.
А за консултациите, аз съм на 12 и няма да приема да ми я отменят, защото имам нужда да ме вики лекар, чувствам лек дискомфорт и се чудя дали не съм се сдобила с гъбки  Confused Пък и ходя в една клиника, а не в ДКЦ ще се обадя да питам.
Честито на всички мами разбрали пола на бебчетата  stork-boy stork-girl
Всички болни стискам палци да се оправят и да не е нещо сериозно  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Мислех, че съм спряла с повръщането, но не последните два дни все ми е  Sick
Пожелавам ви хубав ден и ви орисвам да сте с добро настроение  babydust7

Последна редакция: сб, 07 ное 2009, 10:30 от неличка

# 728
  • Мнения: 5
Добро утро мами,
Анни благодаря ти за успокоението, ама то женското любопитство.....  Embarassed Ти гледай да не се разболееш, че не е трудно да хванем нещо в това време, а не е много за предпочитане. Не се притеснявай че не усещаш бебчо, има моменти когато се усеща повече, а понякога по-малко. Аз не го усещах 3 дена и доста се бях изплашила... но сега ме събужда всяка сутрин в 5 часа Tired.
Таиги - не е много добре да се залежаваш. Аз имам възможност да спортувам, но не го правя, защото се чувствам малко натежала. За сметка на това пък... всяка сутрин правя Йога за бременни (по 20 мин. на ден) и се чувствам страхотно Wink. Препоръчвам ви и вие да опитате момичета.
Злати - мерси за капучиното. Ама аз ще отида да пийна едно кафенце тая сутрин, че ми е доста ниско кръвното, а имам и анемия на всичкото отгоре.
Дени - моите най-искренни пожелания за момченцето ти да се оправи милия Praynig.
Хайде за сега чао от мен и целувки.

# 729
  • Мнения: 12
Здравейте,мацки!  bouquet

Моят час за ЖК също се отменя,на 10.11. трябваше да съм.
Тук вчера обявиха масова грипна епидемия,детските градини също ги затвориха.
Дениса,смеят ли да затворят детските градини в София  Thinking,ще избухне гражданска война.
Повечето хора(то и аз отначалото бях в това число) мислят ,че това с грипа е поредната медийна  манипулация и тези крути мерки са направо излишни.
Пазете се момичета! Hug

# 730
  • Мнения: 38
Здравеите и от мен  Hug Хаиде още малко и в новата тема  Flutter
благодаря на BiBi i mama .Radi  и вси4ки,които писаха по моите въпрос4ета....Ами да и аз така си мисля 4е някои път по-леко се усеща,друг път пове4е...вярвам 4е вси4ко е наред !снощи ,по-късно го усетих малко   Hug
а за сърцебиенето,наистина като лежа се полу4ава,явно е от залежаването наистина  Peace
хубав ден на вси4ки и се пазете!

# 731
  • Мнения: 12
Ето ме пак  Simple Smile

Да се похваля и аз ,от няколко дни вече усещам бебето newsm44.Отначало се ослушвах да не би е да е фалшифа тревога,но вече съм сигурна.Много лекичко,като потбутване и много рядко все още.

 Сега да ви отвлека малко от мрачните мисли покрай грипа и да попитам-как уведомихте половинката ,че ще става татко?

Ние в продължание на цяла една година се опитвахме да си направим бебе(даже надокрая се бях отчаяла вече) и имах доста време да измисля интересен начин да му съобщя,но в момента в който теста показа  EFP,грабнах телефона и без "ало" или "здравей" направо изтърсих "бременна съм"  Laughing.
Когато отидох на ЖК за първи път и казах ,че това бебе ще ми е 3-то,доктора ме попита "планирано ли е" и аз "това е най-планираното"  Peace

П.П.Качих още снимки в албума с коремчетата.Давайте и вие!

# 732
  • Мнения: 18
Здравейте на всички!

mama .Radi  В интерес на истината, до колкото разбрах и на нас доктора ни каза, че е рано да ни каже, но след тoва ни каза, че е момиче  и аз бях в 15 г.с.. Може и да зависи от Ultraschall, на който те е прегледал.
 
И аз усещам от време на време някакви побутвания, нещо като ритниче, но не съм сигурно дали е бебето. Все си мисля, че е рано.

Искам да пожелая на всички мами, които са болнички да се оправят по-бързо, а също така и на всички ни позитивно мислене.

П.П. Можели да помоля за паролата на албумчето за да мога и аз да кача снимчици.

# 733
  • Мнения: 4 358
Момичета аз нещо не се оправям с този календар за седмиците.
Като задвижа синята стрелка от деня на последната МЦ и почва уж нещо да изчислява, но  Embarassed.
Някой може ли да разясни

# 734
  • Мнения: 0
Здравейте и добре дошли на новите мами! Hug
Не съм писала от 2-ва дни и сега има да си чета много..
Аз имам едно въросче към вас:
От няколко дни не усещам бебето да мърда,това нормално ли е?Притеснено ми е защото преди 2-ве години направих аборт..Моля отговорете ми защото ще се побъркам! Cry

Общи условия

Активация на акаунт