Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 679
Привет,

Дианче, много хубаво изглежда клубчето - морска тематика  Simple Smile А къде се намира, че аз нещо не съм разбрала.  Blush
За дата - аз съм за 12 декември.

Таш, кога се разболя мъника, като се видяхме, макар и за кратко си изглждаше много добре. Бързо да се оправя  Hug А моят разбойник как се опита да раздава правосъдие  Blush - хич не дава да му навлизат в територията.

Четвъртък и петък съм в Смолян командировка - случайно някой ако има там да свирка  Wink

Гале, дай една Лаваца, че ще заспя на бюрото  Whistling Whistling Whistling и за протокола пичът стана в 5  Crazy

Ох, отивам на среща.

Последна редакция: вт, 27 окт 2009, 14:29 от Jutoo

# 61
  • София
  • Мнения: 2 437
 Mr. Green

Последна редакция: пн, 02 ное 2009, 13:19 от diana_t

# 62
  • София
  • Мнения: 63
О, да, видяхме се с Жу в неделя в Борисовата градина, ама тичаха в различни посоки малчуганите и се изгубихме и ние  Mr. Green
Още тогава Али не беше съвсем във форма, ама аз го насилвах да си играе  Embarassed Embarassed
Разместихте ли стаите?Така ти завиждам, че милото ти ходи по акъла, аз искам да обърнем хола огледално и Славчо пак не иска   Crazy

Гале, какво си я разцелувала Дита, удари 2 кафенца и изчезна уж за малко, а никаква я няма  Laughing.А и ти си съмнителна нещо, Ники спи, а ти къде си  smile3534

Дианка, супер са снимките /много е водолейско  newsm10/

Цеце, сега нямам време да поровя, но май "На кафе" имаха видео архив в нета  newsm78.Ще видя по-късно, ако го намериш първа, пусни линкчето да я видим хубавата ти сестра  Hug

Медхен, ти си ми слабост, какво да те отразявам специално, така всички ще разберат  newsm47

Хайде чаоте малко, до по-късно  newsm53

# 63
  • Мнения: 37
Ооооо, Наташке, стига вика, заболяха ме ушите, ще си целувам Дита пък,  Joy smile3534, ревнивка такава, а ти с Елицата , к'о праЙш, А“? Уж, аз, уж туЙ-онуЙ и ме минаваш метър, аааа само очите ми замазвате, лицемерки,  newsm47 newsm48 smile3533
Изчезнах, че Ники зарина пак целия хол и аз нали съм майка луда на n-та степен и не мога да настъпвам играчки и да си кривя краката ги прибирам всеки удобен момент, а той ги разпилява и то деня минал   Joy hahaha

Дианкааааааааааа - клуба е точно с името си и е "Доста морско де."  Joy Аз съм за дата 12-ти, само незнам по принцип кога ще пътуваме към онзи град, знаете кой Simple Smile и така де, ама гласувам за 12. Подаръците да теглим име на детет, на което да подарим и з амен е лудост да ровят из торбата сума деца.  Peace
Тотонто - страхотно настроение отново внесе, мерси.   bouquet
Ели - а как се чувства АЛекс, какви лекарства взима, за какво? Сам ли стои през деня или има компания, страх ме хвана изведнъж, затова разпитвам Simple Smile не че нещо... Simple Smile
Жу -  срещи, а“ “? ААА така, аз си пуснах малко CV вчера Simple Smile ама си трая още, не че съм се разбързала с работата, нали съм в платен отпуск. Кво стана с ТВ в спалнята ви, още ли липсва, да не ни изненадате с 3-то Simple Smile  Joy, че нали много време имате сега и да се скучае, не е работа!
То било много хубаво бе, "онаЯ работа"  Embarassed, снощи ми се случи, ееееххххх, а бяхме млади и луди и ......, защо така рядко???  Rolling Eyes Все нещо изниква или много късно и ме мързи и времето минава и т.н..., ах разсеях се. Прощавайте  Embarassed Embarassed Embarassed Peace

# 64
  • София
  • Мнения: 76
Galaxy_26  от кога тръгвате на ясла?
kremito честита дата и от мен.
diana_t  голям индианец съм с тези компютри. Иска ми парола за да видя снимчиците.За рождения ден ме пишете за 12, но я ми кажете какво сте правили миналия път. Не съм много наясно и да не  объркам нещо.

Бързо оздравяване на всички болни!

Милен вчера беше до педи заради хремата.Изписа му имуностимулатор Цитросепт или нещо подобно,ама много силно ми се струва. В крайна сметка снощи започна някаква кашлица и днес сме по-зле. Пак си е в къщи и се опитваме да не стигаме пак до антибиотик.

За рождения ден на Милен май няма да мога да се отърва от купищата бабички. Само близките роднини са  около 20 човека (голяма рода  #Crazy) аз не смея да покана децата, че ще се уплашат от толкова пенсионери на едно място  Crazy.

# 65
  • София
  • Мнения: 76
Галенце как ти остават сили да мислиш за това. Само думата ме изморява още толкова. no
Гале,Таш благодаря за осветлението относно снимките.

Последна редакция: вт, 27 окт 2009, 15:12 от deskata666

# 66
  • София
  • Мнения: 63
Галакси, как ме разсмя само Joy  Joy Joy Joy, хубаво било казваш, трябва да си припомня и аз как е  newsm78 Mr. Green

# 67
  • Мнения: 37
Деси - пратих ти паролата на ЛС.
 А за яслата - в петък нося док за записване и тогава ще ми кажат кога да го водя. Незнам дали от понеделник или как е процедурата? ЗНам ли и аз.
А за  - последното  hahaha Joy, да де  и аз съм така, ама като мине доста време и си мисля, че не е нормално това нещо. За теб с толкова публика е нормално Simple Smile и изнервящо, поне за мен би било!!!
Таш - така е БИЛО да. Мале, мале, то срам ви казвам, абе не е баш като карането на колело, не се справих хич добре.  Embarassed Embarassed Embarassed

# 68
  • София
  • Мнения: 76
diana_t  клубчето изглежда страхотно.С нетърпение чакам да го видя на живо и ВАС също.  Heart Eyes

# 69
  • София
  • Мнения: 3 679
Срещата беше кратка тъй като никой не беше свършил нищо и я отложихме за утре  Wink

За ТВто в спалнята - още го няма, обаче то тия дни много почерпки, гости и заспивам като пребита.
За 3-тото не само вас ще изненадам ако се случи  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 70
  • София
  • Мнения: 1 262
Дианка, клубчето ме грабна и мен! В кой район се намира?

Аз съм ЗА 12 декември като дата за общия рожден ден.

За подаръците съм също твърдо ЗА, но може би с билетчета ще е по-добре, защото бъркането в чувала верно може да стане ръкопашен бой  hahaha

Еличка, ми де да знам за какво ни е и бебешки кът  Thinking да ме имитира примерно, защото надали в началото ще й давам да работи на истинското бебе  Mr. Green Освен това много отдавна не е получавала подаръци (нали въведох нов възпитателен метод  Mr. Green) и сега се усещам, че искам да й купя от всичко и по много  Crazy

Гале, давай го Никича на ясла, не се притеснявай. Важно е да се следят симптомите сериозно и според мен всичко може да се хване на време.

Аз искам да спра Кари от ясла не само заради евентуалното нейно боледуване, а и заради бебето. Високата температура, която е характерна за този вирус, може да е фатална за бебо и не ми се рискува  Praynig А като знам как лесно лепвам, не благодаря  bowuu

В петък вечер сме на детско Хелоуин парти в един детски клуб до нас. Знаете ли къде продават хубави детски костюмчета, не много скъпи естествено!

Цеце, да беше казала за сестра ти да гледаме. Дай сега линк  Crossing Arms

# 71
  • Мнения: 804
Забравих да ви споделя как Лена вчера за трети път за последните два месеца се е тръшнала, че не иска да си тръгва от яслата  Crazy Блъскала е бавачката и е клопала и драскала по вратата да я пуснат пак вътре. Лелката е излязла да я облече и обуе, но въпреки това детето си е искало вътре и това е  ooooh! Два път и го прави с бавачката и един път с мен - явно й прекъсваме някакво много интересно занимание и драмата е пълна  Mr. Green

# 72
  • Мнения: 37
Ели - посмях си се, не че ти се подигравам, но много родители се молят за твоето детенце. т.е. за желанието да остава в яслата и след раб.време, може да остава да чисти и да взима някой лев. А другия вариант е да се запише в такава ясла, където си стоят по цяла седмица и няма да й с епрекъсва играта или каквото е там занимание, чак толкова важно. Мерак му е на детето явно. Peace Hug Hug Hug

# 73
  • София
  • Мнения: 1 262
Таш, тенк ю  Hug

Ели, чувала съм за това явление, при което децата не искат да си ходят от яслата. Само се чудя кога се проявява  newsm78

# 74
  • Мнения: 199
Здравейте милички,

На патерица:
Честита втора годинка на Ангелчо! Да расте здраво и щастливо дете! Бакси   bouquet
Честит Димитровден на Митко на Скреч и Митко на Маруся, както и на всички именници!
Жу, честита годишнина! Да се обичате дълги години  bouquet

Извинявам се ако пропускам някой

Дианка, страхотно изглежда клубчето. А с тези торти риби и други чудесии, които си замислила за РД хич не ми се вижда скромно празнуването Simple Smile. Нали искаш само най-близките да поканиш, могат да минат и без тежки софри, важното е да се съберете. Аз още нищо не съм измислила за Васко, много ми хареса онова клубче, в което бяхме на РД ама не ми излизат сметките за клубче, та сигурно вкъщи нещо скромно.
Креми честита датичка Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Арабелка бързо оздравяване на каката.
Таш как е Алекс? много целувки и дано бързо се възстанови Praynig
Весе мерси Hug
Цеце добре е Деян Simple Smile, суче та ушите му плющят Mr. Green, ама имаше ли избор Laughing. За твойта позната в Плевен-има късмет, че се познавате, кой знае колко хора си гледат децата така под "вещото" ръководство на бабите:cry:

Целувки Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт