Събирам забравени жестове ( леко носталгична) ІІ част

  • 64 789
  • 1 513
  •   1
Отговори
# 1 485
  • Мнения: 803
Eй, това предаване работи ли още?
Пепи Вучков го срещам преди два'йсе и неколко годин на почивка в Аспровалта.
Оглежда зелената ми жугула и вика - продай ми я.
Беше точно  9-ти септември и аз му казвам - ако ми отговориш на въпроса:
Какво се е случило на днешната дата Wink Посмяхме се и пихме едно узо.

А за паметта - напротив - забравям важни неща, а се явяват изневиделица дребни разни споменчета.
Ама май е нормално за възрастта и е весело Laughing

# 1 486
  • Мнения: 4 586
Вучков си приготвяше заместник и се пенсионира. Водеха едно известно време заедно предаването. Тоя новият нещо не ми харесва - тембъра на гласа ли, дикцията ли.

# 1 487
  • Някъде там...
  • Мнения: 4 000
Мен пък Вучков ме дразнеше много. Особено като се провикнеше тържествуващо "Грешите!". 

# 1 488
  • Мнения: 1 252
таз вечер по Канал 1 - труден филм за трудно време Wink

Eх , Дедо аз го гледах , интерес и разпознавах актьорите, някои ги няма...
Половин час се възмущавах на себе си как може тоя филм да ми убягва и да не съм го гледала.
Добре , че моето момче помни като теб , та ми изритицира кога е сниман , колко се е задържал , и защо е бил спрян...
Ама- ха ,ще внасят смут в комколективите Grinning

# 1 489
  • Мнения: 2 784
Мен пък Вучков ме дразнеше много. Особено като се провикнеше тържествуващо "Грешите!". 
hahaha hahaha hahaha
Вярно, че така се провикваше.  Mr. Green Иначе това предаване е един от първите ми детски спомени, заради личицето, което викаше:"Няма време!".
Дедо с удоволствие бих го гледала в "Стани богат". Виж там и за публика можем да се пишем, и за джокери, пък той ще събере парички, че да почерпи на срещата на носталгиците.  Wink

# 1 490
  • Мнения: 803
 Laughing
Дедо в Стани богат не си го представям Joy
Там се искат и знания, и логическо мислене, и късмет, и бърза реакция.
Ако ми подготвите въпроси изключително от спорт, тук-там рок от 70-те и 80-те + малко пяна от детергенти и теория-история и конспирация на пазаруването се включвам смело. Joy

 

# 1 491
  • Мнения: 4 005
Laughing
Дедо в Стани богат не си го представям :35

Не, Дедо, там се иска да свириш по свирката на типия замисъл и още по-тъпия изпълнител със заучени лафчета Ники Кънчев. Пък и изцяло нагласено е понякога. Хайде бре - преди време някакви си адреналинки отговориха на толкова много въпроси, че чак се същисах.
Дедо, тука те ценим и без състезания и sms-и. Ти и Вълка разказвате най-увлекателните истоии за отминали неща, за които човрек рядко се сеща.

Пропуснала съм да честитя Нова година на всички, пишещи в темата. Бъдете живи и здрави през цялата година.

# 1 492
  • Мнения: 1 252
Ами , колко му е да му го нагласим  с "тъпия изпълнител"  Peace
Човещинка .....

ПП Не правете изводи за човек , съдейки по това , което е на екрана.

# 1 493
  • Пловдив
  • Мнения: 4 167
Стефка ме изпревари, но и аз щях да пиша същото за Ники Кънчев и "Хвани богат"  LaughingМоже би само първото момче, което спечели 50 хил. си заслужаваше."Минута е много" е съвсем друго нещо.Жалко, че в последно време нямам време.Днес съм малко по-свободна, защото мъж ми гледа малката и аз между метлата и пералнята, та във форума.Иначе само си чета.

# 1 494
  • Мнения: 4 005
ПП Не правете изводи за човек , съдейки по това , което е на екрана.

Да, права си всъщност. Може и това да искат от него. Да се държи така. Но някогашното и сегашно "Минута е много" има не така комерсиален вид. Някак е по-стилно предаване. Жалко, че явно разполага с малко бюджет.

Но като се замислиш ако го залеят с пари... току виж заприлича на "Стани богат"

# 1 495
  • Мнения: 465
Стани богат не съм гледала. Embarassed
В Минута е много нямаше ли едно злокобно тиктакане,подканящо такова?
Аз повече гледах руските Знатоки в "Что,Где,когда?"
Вълчо,какво има на пъпа на попа,че живееш вече там?
Гуди-сетих сеееее за отбивката след Мездра Hug



# 1 496
  • Мнения: 2 784

Вълчо,какво има на пъпа на попа,че живееш вече там?
Вълчо все го смятах за земляк на баща ми- от Завет, Разградско е родът му, още имам някакви братовчеди там, че и земи, рентиерка съм аз, рентиерка...  Mr. Green

# 1 497
  • Мнения: 465
Ламтурниче,ние с Гуди като се укрупним ще имаме чифлик в Дунавската равнина.Като през Елинпелиново време.
Откъм мъж имам и плевня в шопско. Laughing
На пъпа на селския ни поп беше кръста.Имам детски спомен след погребение.Седи на масата,трие брадата от мазната чорба и кръстът му опрял на корема на сребърен ланец.Страхувах се от попа.Като го видех минавах на другия тротоар.Свързвах го със смъртта и църквата в гробището.

Последна редакция: вт, 05 яну 2010, 16:45 от veselcheto

# 1 498
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 378
 Stop аз Чифлик вече си имам   Hug - последната къща, извън селото е, между черните пътища за Галиче и Селановци.

не се страхувах от домен Асен, нито от гробището. заради един бас отидох там посреднощ, докато брат ми тичаше да вика майка и тати, че да ме спасят. Сега като се замисля, от нищо не ме беше страх. на зъболекар отидох сама още в детската градинка (много интересен ми беше оня автобус, пълен с бръмчащи машинки; на ваксинации винаги ме тикаха първа, да видят другите, че не е страшно.  Wink сама се метнах в басейна и почти се удавих, но това е друга история  Blush

# 1 499
  • Мнения: 4 586
Софианки ме дразнеха, ако устискам да го нося това десет години, едва ли някой ще знае, че не съм софиянец. Според софетата нещо си, което са казва На Попа, е пъпа, т.е. центъра на София.
Естествено, ще казвам, че съм четвърто или пето поколение, и как дядо ми, офицер, е стрелял по вълци около Орлов мост, на полето. Какво ми пречи? На Василиса дядо и така е отивал в казармите, с изваден наган. Чудя се къде да си направя чифлик, на село е един декар, според мен само овошната ми градина с кошер под всяко дърво трябва да е декар и половина.

Общи условия

Активация на акаунт