ЮЛСКА мама Ива октомврийско бебе има! (тема 133)

  • 23 802
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 6 904
Поръчах го по интернет. Да не говорим, че нямам живачен, но както и да е.

# 721
  • Мнения: 690
Оциклих се за втори път от както съм родила. Тъкмо днес се оплаквах на майка ми, че забравих какво е това цикъл и хоп..

Шада, радвам се, че е минало!

Белинда, на теб какво ти е? Да не си под стрес от работата?

# 722
  • Мнения: 4 371
Джоли, ти разписа ли се в онази тема за коледната среща?
Шада, ти?
Радвам се, че вече сте добре, а ти защо почиваш от темата, натоварва ли те Thinking

# 723
  • София
  • Мнения: 18 679
Не знам какво ми е. Май изпадам в депресия или просто съм преуморена, не знам все още. Ама ще се борим де, няма да се даваме Simple Smile

# 724
  • Мнения: 2 070
Вале  Hug

Аз явно съм единствената луда, която не мери температура

# 725
  • София
  • Мнения: 18 679
Добре де, от гърч не те ли е страх Rolling Eyes Аз откак видях Дани, на моята приятелка детенцето, как си глътна езика, изпитвам ужас от високи температури Sad Да ни пази Господ всичките, много е страшно!

# 726
  • Мнения: 2 070
Е, вече съм видяла, че не получават гърчове, не са предразположени, вдигали са над 39 и не е имало такива неща.
Ако бяха предразположени щеше да ме е страх и да взимам мерки разбира се.
Освен това самата аз съм много добър термометър - досега само с напипване успявам да разбера горе-долу как се движат нещата. /когато съм сравнявала с термометър/
А и не я свалям - защо да я меря тогава? Свалям я само като усетя, че наистина е много висока и цялото тяло пари, не само определени части, вечер  или нощем е и детето е много успано, гледам да я намаля и да не я сваля разко и изведнъж  Peace

# 727
  • Мнения: 782
Радвам се, че вече сте добре, а ти защо почиваш от темата, натоварва ли те Thinking

Да, на моменти ми идва в повече  Peace

Дещо, как разбра, че не са предразположени към гърчове? Да разбирам ли, че и Бобо не е, след тази случка  Rolling Eyes Боже, ами аз дефакто не знам какво се прави при гърч, нито какво всъщност представлява  Confused

Белинда, стягай се и не се поддавай на провокациите на мозъка  Naughty

# 728
  • Sofia
  • Мнения: 9 716
Не смея да се похваля след вашите неприятни новини Embarassed

Дени вече е по цял ден на ясла, нямат никакъв проблем с приспиването му. Страшно е спокоен там, влиза с удоволствие, излиза усмихнат, пу, пу.
Лелите ми изглеждат много свестни, много са мили и той явно ги харесва.

Днес като бял човек прекарах няколко часа на разходка из магазините, хапнах на спокойствие, ходих на козметик...кеффф.

Дуци, и аз не съм се вписала в темата, отивам Peace

# 729
  • Мнения: 142
Фио, съжалявам.  Sad Все пак хубавото е че си убедила мъжа си и той е размислил, независимо че срещата не е успяла да се осъществи. Да простиш е много важно.
Шада, доста страшна ситуация. И аз така бих постъпила - на бърза помощ не винаги може да се разчита, а няма къде да хукнеш с такава температура. Ние веднъж така возихме Сами с температура в една адска жега лятото. Изплаках си очите от ужас - той горещ и отпаднал, нито знам колко температура има, попаднали сме в едно задръстване, в колата пече - яка жега. Не искам и да си спомням.  Confused
Дещо, не си единствената луда. И аз не меря температура. След първия път като Сами вдигна температура (39,7) и последвалото паническо тичане до докторката, придобих малко увереност какво да правим в такава ситуация. Видях че не е страшно като не я свалям, организма сам си знае работата и не я меря. Проверявам го с устни и ако стане прекалено горещ и не се чувства добре, го къпем.
НБМ, да знаеш как добре ми стана като прочетох поста ти.  Hug Има нужда от такива хубави новини.

Мамоиви, честит рожден ден! ura newsm59 smile3510 Бъди много обичана, щастлива и все така красива!  newsm51

Последна редакция: чт, 19 ное 2009, 00:39 от Aelia

# 730
  • Мнения: 690
Честит рожден ден, Мамаиви! Нека щастието и здравето никога не те оставят!

Страшно е с температурата при децата. Неизбежно е да не вдигнат температура. Важното е, да се случва мнооого рядко.

Дуци, не съм се разписала в темата. Сега ще я потърся. Благодаря, че ми каза  Hug

# 731
  • Мнения: 2 171
Честит Рожден Ден, Иви! Бъди здрава, усмихната, щастлива и обичана!

# 732
  • Мнения: 790
Честит Рожден Ден Иве! Да си много щастлива и хубавото ти семейство само да те радва!  bouquet

# 733
  • Мнения: 682
Иве, честит празник! Бъди много здрава, щастлива и обичана!   bouquet

# 734
  • Мнения: 367
Благодаря за пожеланита момичета  Hug почерпете се за мое здраве  Party

Общи условия

Активация на акаунт