Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 52-ра тема

  • 105 047
  • 740
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 623
Здравейте момичета! Heart Eyes.... най-накрая и аз в любимата ми хипнотично-наркотична.....пропуснала съм  цели 8 теми - дано ми остане време да ги прегледам,защото не се съмнявам,че ще видя страхотни неща  bouquet

....започнах снимките  с един карфиол с доматен сос,
но май се оказва,че от цялото фемили само аз обичам карфиол Sad



и много оборотните у нас бананови мъфини - правя ги със или без глазура,
винаги,когато ми залежат и презреят банани

# 601
  • Мнения: 1 425
Заповядайте рецептата за Браунито.......наистина е невероятно на вкус bowuu...http://berina-berina.blogspot.com/2009/11/blog-post_10.html
Мамче вътре е с орехи на едричко нарязани. Peace

# 602
  • Мнения: 360
didibu карфиола ти изглежда много апетитно.
mari_eta благодаря,запретвам ръкави след малко,по-късно ще има отчет Mr. Green

# 603
  • София-Младост
  • Мнения: 23 411
Берина, много вкусно изглежда тези браунис.   bouquet
Момичета, благодаря за рецептите. В крайна сметка малко експериментирах, направих ги по една рецепта, в която пишеше какво се слага, но не и по колко.  Mr. Green Та малко на око действах, но резултата е супер. Ето как изглеждат:



П.П. А за всикчи, коиото искат да знаят как са на вкус, адреса ми е: Чехия, гр. Прага, Прага 5 - Стодулки, ... айде заповядайте у нас  Mr. Green
[quote/]
Кажи ми само, че си ги пекла, а не пържила и им ставам голям фен...и ако може да споделиш все пак рецепта.  Simple Smile Изглеждат страхотни.

# 604
  • Мнения: 7 427
   Малко ще се повторя,но вкъщи пак поискаха Шоколадовия сладкиш "Фантазия".Ето го отново. Crazy Grinning

 

# 605
  • Sofia
  • Мнения: 4 609
Селма,

И аз ще се повторя - в къщи ми поискаха пак от твоя Медовик (този път му сложих орехите в крема) - а това за нашето неядящо кой-знае колко сладко семейство си е направо рекорд!

didibu,

Как правиш карфиола? Не че и аз няма сама да си го ям...

# 606
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
И от мен фъч, днес май е ден на шоколадовите десерти.



# 607
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044

tracy_t, разкошни са, браво!  smile3501  Как и аз да направя такава питка?

# 608
  • Мнения: 22 867

Лелее, колко шоколадови изкушения тук! Crazy  bouquet

tracy_t,, чудесни са станали!  bouquet А тая питка на балони не е ли т.нар. маймунски хляб? Или аз нещо бъркам newsm78.

Lindita, и твоят фъч изглежда прекрасно!   bouquet

Аз днес мързеливо само с една мързелива пица.

# 609
  • Мнения: 1 777
При нас пилешка супа и бисквитена торта за болните ми дечица.



# 610
  • София
  • Мнения: 7 988
Имате специални поздрави от актифрая с една порция пилешко със зеленчуци:

[Кликнете върху снимката]

Снимката е от предишно производство.

# 611
  • Мнения: 22 867
При нас пилешка супа и бисквитена торта за болните ми дечица.


Pety, най-тежко е, когато дечица боледуват. Нека им минава бързо, бързо на милите. И супата и тортичката изглеждат много апетитни, сигурно са им харесали!  bouquet

Дядо, хаджия, тоя актифрай много диетични работи прай!(боже изби ме на рими) Joy Ей такива неща трябва да се хапват на вечеря, а не разни пици, пилета с зелета и подобни........  bouquet

# 612
  • Мнения: 9 161
Хлебарке, Хлебарке, ............

кис кис кис
 smile3533 smile3533 smile3533

така си го избрах, та да е с двуяко значение, да видя аз кой какви асоциации има - за гадно жУвотно, или за жена правеща хляб hahaha hahaha hahaha


сега се сещам обаче, че на село жената, която продаваше хляб на фурната се казваше Стефка, а всички /дори ние децата/ я наричаха "Хлебарката Стефка". Ама за животно кой да е чувал тогава  newsm78 newsm78
Дано успешно да е приключила одисеята с девойчето  Hug

Трейси, чудесно изглеждат   bouquet и питката и донътите.
Лабрекс, много апетитна пица  Crazy
Маме, неуморна си   bouquet как се справяш с всичко само  Crazy
Краси, много интересно меню днес  Peace

у нас Жълт ориз със заешко



бобена салата



и палачинки

# 613
  • Мнения: 521
Ахердел, Лабрекс, питката е по тази рецепта http://tanitaang.blogspot.com/2008/10/blog-post_02.html , много сполучлива рецепта и много вкусно, нещо като милинки, мням. Ама и твоята пица изглежда  Peace отдавна не съм правила пица, може да спретна и аз една  Mr. Green
Ала - бала, дааааа пекох ги, много са диетични  smile3533 никакво пържене. Рецептата е следната:

1 яйце
80 гр. разтопено масло
1 ч.ч. кис. мляко
1 ванилия
1/2 ч.ч. захар
2 ч.ч. брашно (непълни)
1 ч.л. сода
1 ч.л. бакпулвер

Разбива се яйцето с маслото за около 2-3 минути. Добавя се кис. мляко, след това захарта и след това брашното, предварително смесено със содата и бакпулвера, като не преставаме да бъркаме и всички продукти слагаме постепенно (да не изсипем наведнъж съставките). След като се получи хомогенна смес, изсипваме в торба с дупчица или шприц и се пълнят формичките (предварително намазнени със студено масло). Формичките се пълнят най-много до половината (защото бухва тестото много и ако се препълнят се закрива дупката). Пекат се на 200 градуса за около 10-12 минути. Излизат 16 донати.
Да ви е сладко  newsm51


Линдита, фъча изглежда много добре
Пеп-чо, това заешко сигурно е мноооого крехко, искам и аааааз, айде да менкаме - аз пращам донъти а ти прати порция заешко  Mr. Green

# 614
  • Мнения: 9 161
ще помисля  newsm78 newsm78 с този адрес дето ми даде през девет земи в десета, май само лиги ще точа по донатите  Laughing Laughing Ама виж аз оттук буркан мога да ти затворя  Hug

Общи условия

Активация на акаунт