За себе си реших да пробвам с акупунктура, защото ми се струва безвредно, а и защото преди години много добре ми повлия едно лекарство за убиване на апетита. Казваше се дезопимон, но за съжаление е спряно от производство. Жалко защото, когато го вземах не забелязах странични ефекти, просто волята ми да устоявам на храната се увеличи и успешно намалих порциона и отслабнах (методът беше броене на калориите, ограничавах ги до 1300 на ден). Може да съм била по-млада тогава, но после задържах килограмите.
Та мисълта ми беше ,че при мен явно действа потискането на апетита, оттам нататък ще се справя. Въпросът е да стане по възможно най-безвреден начин. Стигнах до извода, че това вероятно го дава акупунктурата. Но по този въпрос намерих най-малко информация, тя е стара и се питам дали съм на верен път изобщо. Затова си позволявам да повторя стара тема и да попитам пак:
ИМА ЛИ ТУК ХОРА, КОИТО УСПЕШНО СА ОТСЛАБНАЛИ С АКУПУНКТУРА?
