Баба Марта бързала на ОКТОМВРИйчето мартенички вързала!!!

  • 38 136
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8
МНОГО ГОЛЕМИ БЛАГОДАРНОСТИ НА ОКТОМВРИ 07!!! ТЕМИЧКАТА НИ Е ЧУДЕСНА!  Hug


К(Р)оки - чувствам се по абсолютно същия начин като теб, даже ме гризе съвестта  Embarassed

Нигелка - искаме снимки на Дидко...пък!

# 16
  • Мнения: 502
Октомврийски разбойници е супер!:)
Ох, момичета, хич не си падам по паранои, но с този грип нещо... взе да ме гони шубето, а не става да се изолирам у дома и да не се виждам с никой...
Дано болните да се оправят по-бързо и никакви вируси повече!!!

# 17
  • Мнения: 85
Честита ни нова темичка Hug Благодарим и на двата Октомври 07  bouquet

# 18
  • Мнения: 19
Октомврийски разбойници е супер!:)
Ох, момичета, хич не си падам по паранои, но с този грип нещо... взе да ме гони шубето, а не става да се изолирам у дома и да не се виждам с никой...
Дано болните да се оправят по-бързо и никакви вируси повече!!!

Абе, днес мислих, мислих и измислих - най-добре е разходки на открито. И да срещнеш болен, вероятността да се заразиш е минимална. Затова с Дианска овършахме "попската" градинка тук около църквата и се намърляхме прилично.

Диана е здрава, ние с баща й изкарахме по грипче. Пробвах Умкалор-а, пиша му 6 за пресичане на вируси, но сега си кашляаааам и май ще се прибягва до сироп.  newsm78

На всички  Hug

# 19
  • Мнения: 228
Привет чацки!
Май и аз лекичко започнах да изтерясвам покрай тази история с този грип. Дребните са добре.. Надявам се, но направо съм изпаднала в голяма чуденка какво да ги правя от понеделник. тези дни дядо им се правешще на Мисис Даутфайър, но.. От понеделник май има други планове. Звъннах в яслата и градината и от там ми казаха, че засега понеделник ще си е нормален работен ден... А не мислите ли, че се създава някаква психоза... Това всъщност не е ли грип като всички останали?!
Оставям ви, защото Мария се опитва да се добере до клавиатурата и ще стане страшно  Hug

# 20
  • Мнения: 228
Да си довърша писанията...
Тъй като пропуснах доста събирания на октомврийчетата в София имам едно питане
НЯМА ЛИ ДА СИ ОРГАНИЗИРАМЕ ЕДНО ПРЕДНОВОГОДИШНО, ПРЕДКОЛЕДНО СЪБИРАНЕ НЯКЪДЕ...

# 21
  • Мнения: 343
Цитат
Тръшка се за най малкото, като не стане на неговото крещи и се ляга по земята, ако това не помогне почва да ни щипе хапе и удря двамата с баща му   Отказва да се храни. Каквото ида му наготвя дава голям зор докато стане готово, а след това дори не го и кусва   в къщи всичко е с главата нагоре. Днес даже не издържах и се разревах     Непрекъснато иска да е върху мен     Вечер не можем да седнем да вечеряме на спокойствие, все трябва да е в скута ми       Чуствам се безсилна. Кажете какво  а правя? И за секунда не ме изтърва от поглед. Вляза ли в банята той пиши "мамо мамо"  отпред докато не изляза  


Е не мога да повярвам все едно аз съм го писала Боби е същия просто няма какво да добавя Мпуле и аз си поплаквам и то като няма кой да ме отмени и за две минутки  А от няколко дни отказва да спи на обед
сега пак е със растроиство и настинка а аз от една седмица съм всеки ден с високо кръвно Така че Мпуле не си само ти така
Октомври много хубава темичка  
 

 

# 22
# 23
  • София
  • Мнения: 193
Добро утро!Влязох набързо ,че след малко трябва да ходя на работа  Sad за съжаление!   
Благодаря на всички за честитките!  bouquet
 
Лени Голямо Благодаря и на теб! Снимките са прекрасни ,децата също ,хубав празник  Hug  bouquet
Дани Cry ужасно е това ,милите хора  Sad.Моите съболезнования!
 
Аз съм болна и как работя ...не ме питайте . Слава богу засега децата са добре Praynig!
Ще трябва да тръгвам . Четох малко по диагонал. Мечтая да имам малко свободно време и аз да седна и спокойно да прочета и пиша ! Всички болни -бързо оздравяване   bouquet
Целувки от нас!
     
Октомври   bouquet

# 24
  • Мнения: 113
Добро утро от нас.Само да с еоплача на бързо ,че и ние сме с течащ нос и течащо око,смао от дясната страна,съмнява ме за течение.Не сме спали цяла нощ щото се дави от сополите.Пфух,не ни се размина и на нас.Айде ние отиваме на лекар,после ще пиша повече. Hug

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Здравейте  Simple Smile
И при нас положението хич не е розово  Sad. Христина отново е с температура и течащ нос, кашля. Илия и той не е добре. Тази есен направо ми разказаха играта. Тази седмица я пуснах за цял ден на ясли и тъкмо свикна и пак ще си стоим вкъщи. Иначе много бързо свикна да спи наобед в яслите, още от първия път е без проблем. Сутрин продължава да ме разиграва. Започва да плаче още от вкъщи, а в яслите се хваща за мен ,дърпа се и пищи, а като влезе вътре спира да плаче и лелите много я хвалят  Rolling Eyes Хриси вече се сдоби с три кътника, а тези дни очаквам и четвъртия/последен/ да избие и дано вече да не боледува толкова baby_neutral
Мишонка, и на Хриси напоследък като и текне носа почва да сълзи дясното око, но нямам идея на какво се дължи. Обикновенно като ходим на лекар не сълзи и аз все забравям да и кажа  ooooh!
Още не съм тръгнала на работа , а взех да изпушвам  Sad Незнам тези дето вече ходите на работа как се справяте.
Октомври, мерси за темичката   bouquet
Иска ми се да пиша още ,но не ме оставят намира  Crossing Arms
 Hug

# 26
  • Мнения: 19
Добрутру!
Ние продължаваме да се будим в ранни зори - пет-пет и нещо и  сме станали и вече подлудихме целия блок.

Цитат
Тръшка се за най малкото, като не стане на неговото крещи и се ляга по земята, ако това не помогне почва да ни щипе хапе и удря двамата с баща му   Отказва да се храни. Каквото ида му наготвя дава голям зор докато стане готово, а след това дори не го и кусва   в къщи всичко е с главата нагоре. Днес даже не издържах и се разревах     Непрекъснато иска да е върху мен     Вечер не можем да седнем да вечеряме на спокойствие, все трябва да е в скута ми       Чуствам се безсилна. Кажете какво  а правя? И за секунда не ме изтърва от поглед. Вляза ли в банята той пиши "мамо мамо"  отпред докато не изляза   


Е не мога да повярвам все едно аз съм го писала Боби е същия просто няма какво да добавя Мпуле и аз си поплаквам и то като няма кой да ме отмени и за две минутки  А от няколко дни отказва да спи на обед
сега пак е със растроиство и настинка а аз от една седмица съм всеки ден с високо кръвно Така че Мпуле не си само ти така
Октомври много хубава темичка 

Какво говорите? Ние сме така откак се е родила Диана. Най-любимото й нещо е да ме изправи в центъра на стаята с нея на ръце, а тя да си разглежда от високо и да си избира от най-забранените неща. Обаче вече я отучвам от разнасяне, защото ми писна. Вкъщи тича и скача непрекъснато, като излезем вирва ръцете и иска да я нося, при това в избрана от нея посока и да не сядаме изобщо, ами да се разхождаме така. Е, сега ходим до кофите с боклук и обратно, но само пеша. Квартала вече ни свикна, даже веднъж една бабичка ми вика "Не се давай, от инат пищи така!".

След две седмици почивка, утре Дианска за пръв път ще стои цял ден в яслата, имам предвид до към шест вечерта. Сигурно ще ги побърка. Дано само не ме сюрпризират с някоя грипна ваканция сутринта.

Erisii, тези дето ходят на работа нямат време да обмислят толкова. Като почнем работа и ние с тебе ще се почувстваме по-добре, струва ми се.

Болничките да оздравяват бързо! Изпращаме една магийка за леко боледуване и много здраве!   bouquet

# 27
  • Мнения: 1 305
Да се запиша и аз в новата тема  Simple Smile
След 2 седмици боледуване горе долу сме добре. В петък пуснах Ванеса на ясла и казвам на лелята,моля ви гледайте я повече дали е потна, защото в понеделник чак блузата и беше мокра а лелята АМА КАК НЕМОЖЕ ДА БЪДЕ и гледа ме едно крала и са я хванали.
Много съм доволна засега да кажа аз от яслата, малката вече знае 23 песнички почти целите и ми пее ту почне едната после другата пак се върне на първата весела работа.
Тонито на нас Умкалора ни го изписа лекарката със сироп за кашлица.
За тръшкането не мога да се оплача Ванеса е кротка, но хич не е приятно. Много пъти съм виждала майки където се чудят на улицата как да постъпят с децата си, а те се инатят и тръшкат. Дано мине бързо този период.
erisii и ние сме така с яслата, почваме с мрънкането от нас, а реването в колата. Слезем ли от колата докато стигнем до сградата правим луд цирк, а вземе ли я лелята затвори ли вратата и край. В петък пак са казали, че е много кротка с всеки ден по самостоятелна ставала и много доволни били от нея лелите, най послушното нашето дете. Дано бързо свикнете малката и да не плачете, че незная ти но аз почти всяка сутрин ходя с слънчевите очила за да не ме гледа как плача с нея.
Ставам вече една голяма прегръдка за всички болни  Hug и бързо да оздравяват.
Октомври 07 мерси за хубавата тема   bouquet
А за името аз бих избрала Октомврийските слънца  Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 1 846
Здравейте, момичета!  Heart Eyes
Не съм писала тук от мноооого отдавна  Embarassed, най-накрая се наканих!
Първо да честитя на всички дечица втория рожден ден! И да им пожелая да са най-вече здрави, пък другото е лесно!
Благодаря за пожеланията за нашия РД и се радвам, че не сте ни забравили!  bouquet
На всички болни бързо да оздравяват и много да се пазите!

Аз ви чета от време на време да съм в час с наборчетата, гледам снимки и много се радвам как растат като гъбки всички Laughing Влязох преди няколко дни да видя кога ще е общия РД и с изненада открих, че той минал  Cry, лятото пак така бях изпуснала една среща, та искам да ви помоля да ми пращате по едно ЛС като решите да организирате нещо, поне като не пиша да се виждаме от време на време

Много  Hug на всички от цялата банда!
 

# 29
  • София
  • Мнения: 521
 wavey  Hug

Общи условия

Активация на акаунт