Баба Марта бързала на ОКТОМВРИйчето мартенички вързала!!!

  • 38 134
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 524
Здравейте мацки, аз в София.
Имаме си ново попълнение във фамилията  newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 - СТРАХОТЕН бонбон ни се роди на 6-ти, Цели 3400 и 51см, дългокос красавец, има силен глас, но за сега рядко го ползва, мамата е що-годе добре, няма усложнения, освен съпътващите едно вагинално раждане болежки. Я казвайте как се оправихте с хемороидите, че ми е толкова жал, аз подминах тази гадост, но помня имахме такива болежки в групата.
Снимки ще пусна, но първо да я попитам все пак, ако се сетя де. Многооо ни е красиво бебетоооо!!! Кристиан.  Mr. Green Mr. Green Егати, това ни беше името за момче и на нас  Mr. Green Mr. Green
Не ни казваха до последно как ще се казва, още се хиля. Ама не сме им казвали, че това беше един от вариантите ни и то един от фаворитите.

С мъжо си припомняме първите дни на дребната и ни е едно милооо.

Сега качих снимки от 1-я ден, от 6-я месец, от 1РД, от 1год и 6 месеца и после от днес. (леко преекспонирана Дженна  Mr. Green , но нямам друга на коята е самичка и в близък план на този комп..) Подредих ги, надписах ги, а във Варна ще сменя тези дето насе в близък план. Мацки направете и вие така качете по 5 снимки - от същите месеци.  Praynig и давайте да гледаме.

http://meggyv.snimka.bg/children/kak-minaha-dve-godini.441035.15844456.big


Болничките бързо да оздравяват, много магия ви пращам.
Имах да ви казвам доста неща, но умирам за сън. Аз като дивите бели птици, като се прибрахме реших, че трябва да си изчистя къщта и два дни пера пердета прозорци, оправям гардероби... скапах се.

# 31
  • Мнения: 85
Добре дошла в София Меги Hug
Меги, честито момченце на фамилията  bouquet Да им е живо и здраво, много щастливи дни им желая, а на Кристиан-едно незабравино детство Hug Идеята ти със снимките е хубава Peace

# 32
  • Мнения: 249
здравейте Simple Smile
meggyv страхотна е идеята за снимките  Peace , да ви е жив и здрав малкия красавец , а на мамчето бързо възстановяване   bouquet
каката от време на време кашля няма Т , но малкия от днес се разкашля и той , и мен много ме тресе за този грип ,даже съм ги оставила и двамата вкъщи ,така и не работя поне да са при
мен

# 33
  • Мнения: 249
тук е на 1 ден
 
тук на 1 месец


тук на 6 месеца 

на 1 годинка

тук на 2 годинки

# 34
  • Мнения: 405
Poulin, Preslava,  Hug  Нямам снимки актуални на Дидко, напоследък не ми остава никакво време за снимане, за нищо въобще. От известно време съм горд собственик/съдружник на музикална агенция и работата ми е по 24 часа в денонощието общо взето.

Меги, идеята със снимките е брилянтна Simple Smile

Дидко засега е ту при мен, ту при свекърва ми в Бяла Слатина.  Много е голям, по-улиците ме гледат със съжаление като го чуят как говори, защото не вярват, че е на 2 и си мислят, че просто изостава в развитието си. Ботуши - 27 номер, 18 кг, висок е метър и пет см, дрешки му купувам за 4 годишен, да ми е жив и здрав  hahaha  

Любимата му реклама е "Къде е млякото" крещи с пълен глас като я види .. КЪДЕ Е МЛЯКОТО, КЪДЕ Е МЛЯКОТО  Joy
и също има една за Чибо - само като започне и той веднага казва - "А! Това е кафето!" с блясък в очите.

Памперс - ту има, ту няма. Не сме овладяли нежното изкуство да ползваш гърне.

Миналата седмица го чувам да си говори в стаята - "Къде е тати?" и си отговаря сам - "На аабота"  Малка пауза..
След малко чувам "Къде е афата" /Алфа-ромео ни е колата/  и пак си отговаря - "На аабота"  Joy


Това е от нас засега, ние в сряда се местим най-накрая в новия апартамент и взимам Дидко при мен за постоянно, как ще го гледаме незнам, ще измисляме комбинации с майка ми, ясла, детегледачка за късните вечери когато и двамата ни няма.. ще видим.

Целувки на всички,
моля ви , на тези които ми писаха на лични, а не съм им изпратила книжката - подсетете ме пак, много хора ми писаха и изгубих дирята на кого пратих и на кого не  Peace

# 35
  • София
  • Мнения: 1 228
Привет и от нас Simple Smile

Аз минавам оттук чат пат, рядко  Embarassed Нямам време ... Sad

Меги, идеята за снимките е чудесна, ще взема някой ден и аз да им направя на диваците ...

Моите и двамата бяха болни, май го изкараха прословутия грип свински ... не знам, не сме изледвали нищо, ама си беше грип, свински ли, прасешки ли, еленски ли, не знам. Сравнително леко го изкараха и двамата.

С памперса още сме до под кривата круша, обаче проговори общо взето ... Е, с преводач  Mr. Green

Толкова засега, ще взема да се засрамя и да кача някоя и друга снимка ... не съм сваляла от фотото от лятото, а не съм качвала в интернет не помня откога ...  Blush

Целувки на всички  Heart Eyes

# 36
  • София
  • Мнения: 193
Здравейте и от мен!   
Меги ,честито ви момченце Heart EyesДа е живо и здраво!
   
  По въпроса с хемороидите ,няма оттърване май от тях Confused....ще се оправят ,после са на моменти.... Confused
Нигела голям мъж си имате Hug
 
Бързо оздравяване на болните Praynig
 
Меги,ще пусна снимки Peace

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Здравейте  Simple Smile
Ирен, в яслите при нас е много топло, а сигурно и при вас е така. Хриси я пускам с тънко долнище и тънка блузка с дълъг ръкав, слагам и леко елече , но обикновенно и го махат. Гледах и едни снимки от РД от яслите имаше и деца по къс ръкав.
Танини, пусни някоя снимка на сладурите и ние да им се порадваме  Wink
Меги, Честито   bouquet Да ви е жив и здрав малкия мъж и голям да порасне  Grinning. Сега Кари ще си има занимавка  Wink Идеята ти за снимките е много хубава  bowuu
Валентина, бързо да оздравявате   fingerscrossed
Нигела, голям мъж си имаш  пу-пу Heart Eyes да ти е жив и здрав.

# 38
  • Мнения: 276
Здравейте момичета  Hug
Минавам на бързо да ви поздравя!
Нямам никакво време и аз, трудно разпределям задълженията ми в един почивен  ден. Работа - къщи и все едно е всеки ден.Наминавам но за кратко и не съм чела темата на зад задълбочено. При нас новото е че Алекс е със вирусен ларингит, и въпреки че с никой не сме се виждали и събирали инфекцията е на лице  Confused Най ми е криво че съм на работа и не мога да съм при него и да си се грижа както аз си знам! И въпреки че и мъжът ми и дъщеря ми го гледат чудесно, все имам чувството че по-добре от мен никой не може! Embarassed
Зле е със апетита и почти нищо не яде това дете  Confused Просто на моменти се чудя от какво живее!
Намам време и да се оплаквам, пък и не ща щото файда няма!
Сложих го да спи сега и се надявам да е по-лека нощта със лекарствата!
за всички болни от нас пожелания за бързо излекуване  Hug
За всички от нас за вас  Hug Hug Hug

# 39
  • София
  • Мнения: 521
Здравейте момичета  Simple Smile
Меги, честито! Да ви е жив и здрав красавеца, а на майка му бързо възстановяване !
Идеята ти за снимките е страхотна  Hug
Танини, дай да видим бандата  Hug
Нигела, ама с какво го храните тоз Дидко та е толкова висок  Wink то вие високи, детето какво да е  Grinning Честито ти собственичество на музикална компания  Party
Ирен, блаво на послушна Ванеска  Hug
Валентина, erisii, бързо да оздравяват дечица  Hug
Миналата седмица писах, че ме лепна стомашно-чревен вирус и Ники както беше  само със сопололи, така изведнъж повръщане, разстройство. Много се измъчи горката, но си е бяс  Crazy в спешния, докато чакахме,  повърна за незнам кой път водата, която и дадох и  започна за обикаля в кръг и да вика "гони, гони" . Сега тъкмо се оправи детето, мен ме заболя гърлото,а  за разкош имам и ужасна хрема  Confused  Егати болестите.....
Хайде толкоз с оплакванията, лека и спокойна нощ от нас  Hug

Наде, стискам палци бързо се оправи Алексче  Hug


# 40
  • Мнения: 1 593
ето и от нас снимки пускам и бягам, че много болни, ще се заразя  hahaha (майтап!!!) Всички бацили, стройте се, пребройте се и със светкавична скорост - МАРШ навън!  Naughty

Последна редакция: ср, 11 ное 2009, 07:15 от Лeни

# 41
  • Мнения: 1 305
Здравейте момичета
Първо да пожелая бързо оздравяване на всички болни  Hug
Мале Дидко много пораснал, ние сме 84 см  Embarassed и 11,800 кг. Да ви е жив и здрав  Nigella
Меги, valen_tina, Лeни невероятна разлика, какво малки мишлета са били децата, а сега колко са се променили и колко са пораснали  Hug
Ще пусна и аз снимки тези дни Меги идеята ти е много добра. И Честито на малкия Кристиан пожелавам безгрижно детство и изпълнено с много весели игри и сбъдване на много мечти   bouquet
Да ви кажа вчера се обадих, че няма да ходя на работа нямах записани часове и цял ден изкарах на комп. тайничко надникнах в темата на окромврийки 2009. Ако знаете колко хубави спомени ме налегнаха, колко мили моменти в които момичетата казват как малките бебоци пропуснали един сън между храненията и други такива неща, които вече съм забравила.
Ох много се разписах, лек ден на всички и нека тия вируси си заминават бързо бързо  Hug

# 42
  • София
  • Мнения: 1 524
Лeни valen_tina   smile3521 smile3521 smile3521 smile3518 smile3518 smile3518 Eхххх какви мишлета са били...
хем ми  е страшно гот, хем тъжно ми стана - няма да са вече толкова малки.

Наденце  Hug Hug
охх гони ме от компа, ще се включа по време на следобедния сън.

# 43
  • Мнения: 126
Привет на всички!!!  Минавам само да почерпя за РОЖДЕНИЯ СИ ДЕН!!!






Последна редакция: вт, 10 ное 2009, 12:01 от anelia 10

# 44
  • Мнения: 24
Оле, страхотни мишоци са били! Flutter Меги, Валентина, Лени Hug

Нигелка, голям мъж този Дидко , попиках се тайничко да се хиля / в офиса/ на монолога му. Joy
Танини, драсни някой ред за твоите юнаци , а и ако пуснеш и  снимков материал ...... Wink
Меги, честит ви първи братовчед! Hug Да е здрав , да слуша мама , тати и батко. Heart Eyes Идеята  ти за снимките е супер , ще пусна и аз.
На всички болнички , бързо да се оправят!  Hug
И аз нещо сдавам багажа, втриса ме , гърло, нос.... ConfusedДребният е видимо добре, на ясла е , сутрин прокашля малко , нослето е по-добре , но имам чувството , че настиват в яслата. Вчера като го взех бяха отворили широко два прозореца , а децата на пода играят. Вярно, че вътре не се диша от жега , но те потни и малко полъх и айде сополите са налице. Проветряването могат да го правят , когато децата спат в другата стая примерно... Thinking

Внимание, докато пишехте, в темата бе публикуван нов отговор.
Честит рожден на Anelia 10!!!
 bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: вт, 24 ное 2009, 21:04 от poulin

Общи условия

Активация на акаунт