МАЙките не спират да ядат, а коремите им видимо растат! N6

  • 17 215
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 40
Мимак Това тотално ме разби  newsm62 newsm62 newsm62 ... боже чак ми става неудобно защото съм на работа и от време на време като ми стане яко смешно и сещайте се как изглеждам от страни! хихихи

# 706
  • Русе
  • Мнения: 764
Мимак Joy Joy Joy

# 707
  • Мнения: 1 420
Хахаха, Мимак страхотно е това  Joy  hahaha Нищо момичета, тъкмо да внесем малко радост, че темата стана много тъжна напоследък  Peace

Тинайна, леглото ви е много готино  Peace и цената е добра  Wink

Благодаря за комплиментите  Hug

# 708
  • Мнения: 17
·•● milkinis ●•· момента и аз изглеждам като теб, хиля се тука, а хората дет минават вънка покрай магазина сигурно за луда ме мислят  Joy

Winnie снимките на бебоците са страхотни, на някои се смях със сълзи, обаче теб и Кари немога да ви вида, като цъкна на линка и ми иска да се регна  newsm78

Мимак ти ме довърши направо  Joy Joy Joy

П.С. Редактирам се  Peace  Winnie , много сте сладки, Кари е направо принцеса, а на теб изобщо не ти личи че си бременна  Hug

# 709
  • Мнения: 91
Ооо,Мимак бебешкия форум е много забавен  newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62

# 710
  • Sofia
  • Мнения: 4 493
И аз се осмях добре. Winnie, Кари е супер чаровница, а как се забавляват с дядо и (нали са баба и дядо това?). На теб не ти личи, че си бременна Simple Smile
alexsb, знаеш ли колко е трудно с това "бе". Габи знае, че не трябва и постоянно на мен ми прави забележки - не бях осъзнавала колко често пристства в ежедневната реч  Rolling Eyes

(леле, за малко да звърша поста си с "Kind Regards" - нали все и-мейли пиша  Joy Joy Joy)

# 711
  • Мнения: 5
Winnie, Кари е разкошна, да ти е жива и здрава!
Много се смях с бебоците Joy

Мимак, от къде намери това, нямам търпение да го покажа на мъжс ми довечера hahaha

# 712
  • Мнения: 5
Милкинис, честито за сватбата, пожелавам много любов и хармония, и 3 живи и здрави дечица.
Аз също сравнително скоро бях булка - 11.07. Имаш ли снимки?

# 713
  • Мнения: 40
angelka Благодаря за хубавите поздрави. Между дургото винаги съм си мечтала, ако имам физическата и финансовата възможност да отгледам 3 дечица. Дай боже да се сбъдне. Не само на мен, а и на всички които го искат Simple Smile Ако не можем 3 то поне двечки  Grinning ... само да са живи и здрави. Честито и на теб са сватбата, дано само хубави емоции ни очакват от тук на сетне. Снимчиците ги очаквам да ми ги даде фотографа до края на седмицата и при първа възможност ще ги кача в нета и ще дам линкче Simple Smile

# 714
  • Мнения: 5
Милкинис, сигурна съм, че всички ще се радваме да гледаме. това са хубави неща, повод за усмивка, сега само от това имаме нужда. Бях забравила, че видеото и фотото се бавят, все пак фотото става доста по - бързо, при нас видеото чакахме около месец.... , а през това време едно нетърпение.

 Момичета, гледам от онезо дни възглавници за бременни, за корема, някой интересувал ли се е до сега или мамите с второ бебче = ползвали ли сте и върши ли работа?
На мен вече спането ми е малко трудно и си мисля, че ако имаше с какво да си подпра коремчето, щеше да е по - удобно.....

# 715
  • Мнения: 5 401
Здравейте, мацки!  Hug Прелитам набързо, че трябва да се стягам за детската "гардина".

Аз в понеделник си признах на началството за втората бременност, която геройски ще трябва да понесат колегите, с кутия бонбони. Шефката искрено ми се зарадва, а в сряда ме изгони от офиса - не било за бременни в тези свински времена.  Sunglasses Искрено ме трогна отношението й и макар че не съм се поддавала на масовата грипна психоза, реших все пак да си пусна отпуска и да се отдам на обществено-полезни дейности и на себе си.  Grinning Не ми се ще да спирам детето от градина, защото той много обича да ходи, а и изглежда засега всичко е спокойно откъм здравословно състояние на децата. Само варицелата е тази, която ме тревожи, но да се надяваме, че няма да ни споходи точно тази зима.

През уикенда ще отскочим до Стара Загора и май от там ще взема да потърся някакво бременно панталонче, че напоследък ходя разкопчана и като слизам от колата, познайте как изглеждам и колко се сещам да се прикрия.  ooooh!  Whistling

Надявам се, че всички сте добре, ще ви чета по-късно.  Heart Eyes

П.С. На кого да споделя инфо за термин и т.н. за първа страничка???

# 716
  • Мнения: 150
здравейте и от мен , аз днес сега успях да се включа...много лоши новини Cry

БЕБОРАНЧЕ дано да не е свински грип , и бързо да се оправиш. Ох направо се плаша от този грип..

shady.f, прегръщам те и много съжалявам за случилото се, дано повече няма такива новини.... Cry

на новите мами лека бременост.

# 717
  • Мнения: 52
Ех момичета,така ме развеселихте с тези снимки и размисли  Laughing
Голям смях падна и малкия и той с мен.
А стихотворението така ме разчуства   bouquet
По въпроса с бебешкия говор тука така ми става смешно като кажат:"Айде на та та или имаш ли пи пи?"Подсмихвам си се тайно.А иначе аз си му говоря на нормален език както трябва да си бъде,че на него достатъчно му е объркано от двата езика и той сам си "меша" думичките.
Някой бе питал за болки ниско долу.Аз бях така с предната бременност и тогава ми бяха казали,че е от матката тази болка,т.к. се разширявала.
За детските легла и ние още се чудим какво ще правим баткото спи още в кошарата си и май не иска и да я дава много,когато го питам дали ще я даде на бебето,той тактично ми отговаря може да,ще спи с мене.Вчера и за първи път ми каза,че не искал аз да обичам бебето,нито да го мия и храня.Всичко той щял да прави,пък аз да съм обичала само него,т.е.баткото.Големи серияли се заформят у дома Laughing
Да не забравя добре дошли на всички нови мами welcome

# 718
  • Мнения: 120
Абе в България защо няма такива цени?Някой ако е среща легло като на Tinaina , на нормална цена да пише. Много е сладурко  Simple Smile

# 719
  • Мнения: 467
Бръмбазела  закъсня мойто момиче.  Laughing Тук само някой да спомене че ни чете и вече съм го включила в списъка.

Момичета кой ще се заеме с направата на следващата темичка?

Общи условия

Активация на акаунт