МАЙките не спират да ядат, а коремите им видимо растат! N6

  • 17 196
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 219
Ангелка защо мислиш, че от фраксито си прокървила. През ден ли си или всеки ден. Аз от тази седмица съм всеки ден, заради последното ми изследване на АППТ в Плевен. Но след 4 седмици пак контрола ще пусна. Чудя се дали има случаи в които връщат пак през ден. Ти наясно ли си? Може и на лични, че на другите едва ли им се четат нашите работи  Simple Smile

# 721
  • Мнения: 1 420
Вчера и за първи път ми каза,че не искал аз да обичам бебето,нито да го мия и храня.Всичко той щял да прави,пък аз да съм обичала само него,т.е.баткото.Големи серияли се заформят у дома Laughing
Да не забравя добре дошли на всички нови мами welcome

Развесели ме много  Joy Да ти е жив и здрав баткото  Heart Eyes

АниК, да, това са свекитата, които също са тук в Англия. Снимките са правени в тяхната къща - те живеят в едно градче на 20тина мин от нас, където май и ние плануваме да се преместим през март месец, че наемите са доста по-ниски от тук ( е в отделна къща, разбира се)  Peace

Бръмбазела, виж на първа страничка кой е пуснал темата - мисля, че само тя може да прави промени по първа страничка  newsm78 Браво за това, че си се престрашила на кажеш на началството и сега си почивай  Wink

Ние утре ще ходим да видим бебчето за първи път и мноооого се вълнуваме! Нашия тати каза, че щял да настоява поне да предположат какъв е пола - ей, няма търпение тоя човек...  Crazy

angelka, дай да те видим и теб като булка  Peace Милкинис нещо се спотайва със снимките  Mr. Green Аз много обичам да разглеждам снимки  Peace Ние пък с мъжо решихме спонтанно да се женим преди 3 години и айде отидохме и подписахме с двама приятели - няма близки, няма роднини  Mr. Green И след сватбата айде веднага бебе, а то взе че и стана от първия опит- абе шашнахме родата  Joy

За възглавничките - аз много ги харесвам и даже си купих една по интернет, но още не е пристигнала и чакам  Rolling Eyes

# 722
  • Мнения: 30
За разлика от вчера, днес темичката ни е по-свежа и има усмивки, което е много много хубаво  Heart Eyes - дано продължаваме в тази посока и с това настроение!
Все хубави майчета с хубави дечица  Hug

# 723
  • Мнения: 219
Да бързам да напиша на ангелка, забравих да се похваля, че моя щъркел засега го видяха розов.  Laughing Мъжът ми каза разочаровано, че той само момичета правел  Confused а аз си живея с усещането че е момче. Не знам защо имам това чувство, но мисля за бебето като за момче. Дали няма да му навредя на ориентацията  newsm78 Пък може и да не е видяла докторката. Може дет се вика още да не му е пораснала далаверата, колко човек е то! Rolling Eyes

# 724
  • Мнения: 467
Момичета новата темичка е готова, когато изпишете тази страница ще помоля някой да уведоми модераторите да заключат тази. И някой може да пусне линка към новата  Аз ви оставям за сега утре ще ви пиша, как са реагирали на моята новина, че съм бремена на работатат за която кандидатсвам  Heart Eyes До утре!

# 725
  • Мнения: 5
 Winnie, вашата сватба е била ужасно романтична, а и малката Кари след това, истинско щастие
  ето линка към снимките от сватбата ми - http://may2010.snimka.bg/family/tova-sme-nie.410148.15902935

Нашата беше лятото, но ва;я от сутринта до през нощтта, дано ни върви по вода...
А възглавничката, за която говориш от тези, които са дълги и тънки ли е?

# 726
  • Мнения: 5
 Синя птичка, за пола - на мен ми казаха, че ще е момче и съм сигурна, че е така, защото лекарят ми е от най - дорите в сф. НО четох скоро, че понякога бъркат момче и момиче, защото вижфат малкото му нещо, но това може и фс р момиче, защото в тези седмици клиторът бил изскочил напред и нямало уформени срамни устни.
Божа работа..., само да са живи и здрави

# 727
  • Мнения: 5 401
Бръмбазела  закъсня мойто момиче.  Laughing Тук само някой да спомене че ни чете и вече съм го включила в списъка...

Хи хи хихи.. Само че терминът ми е на 29 май, на цели 33 год съм.... и май това беше.  Blush

Случайно някоя от вас да е на ЖК в Шейново???? Още не съм се регистрирала никъде и много се чудя дали точно натам да се ориентирам.  Thinking

Обсъждате детските легла - Калоян все още спи в бебешката си кошарка до нашето легло. На пролет, живот и здраве, мислим да му направим нещо като детска стая. Казвам "нещо като", защото всъщност нямаме такова помещение и ще трябва да отделим едната част от 40 кв. хол, която сега му е детски кът. Заглеждам се по легла тип сандвич, но още не съм започнала сериозно да се интересувам. Надявам се след 2-3 год. да се преместим на друго място и заради това още повече се двуомя какво и как точно да обзавеждаме.  Tired

Отивам да правя кьопулу малко едно към гьотере, дано ми се получи.  Flutter

# 728
  • Мнения: 5
Бръмбазела, аз не съм на ЖК в Шейново, но ходя в частния кабинет на д-р Румен Велев и съм много доволна. Няма сми да даваш парите на консултацията, те са горе = долу същите, които ще дадеш и в кабинета, но ще те гледа той, а консултация в районната поликлиника, да ти е удобно за болнични. Ако искаш мога да ти дам координата, това е шефа на болницата по мед. дейност/

# 729
  • Мнения: 91
angelka,много губава булка си била  Hug
Момичета да знаете нещо за медът?Полезен ли е по време на бременност и в какви количества?!Понеже днес на работа си правех чай с мед и лимон,а и на нас пия сиропче от 1 изцеден лимон и мед и една колежка като ме видя и викна нееее,не трябва да ядеш мед,не е хубаво докато си бременна....та затова се чудя,въпреки че аз не мисля че вреди нещо  newsm78

# 730
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
angelka,много губава булка си била  Hug
Момичета да знаете нещо за медът?Полезен ли е по време на бременност и в какви количества?!Понеже днес на работа си правех чай с мед и лимон,а и на нас пия сиропче от 1 изцеден лимон и мед и една колежка като ме видя и викна нееее,не трябва да ядеш мед,не е хубаво докато си бременна....та затова се чудя,въпреки че аз не мисля че вреди нещо  newsm78
Ами на мен в болницата ми казаха да не прекалявам с меда - само по 3 супени лъжици на ден. Предполагам защото действа пургативно и може да предизвика спазми ако много те напъне Embarassed

# 731
  • Sofia
  • Мнения: 4 471
Аз мисля, че медът трябва да се ограничва, защото е силен алерген. Не зная друга причина. Ако е така, то трябва и цитруси, ягоди, фъстъци и др. да се ограничават.

Някой ще ми каже ли нещо за лененото семе - чета, че не е много хубаво да се взима през бременността. Аз не смятам да ям, а да го накисвам и да пия водата (за стомаха пак  ooooh!).

Тinaina, стискам ти палци утре  Peace

Angelka, много красива булка си   bouquet

# 732
  • Мнения: 5
Наистина ли меда има слабително действие? и проблем ли е, ако те разхлаби повече? newsm78

# 733
  • Мнения: 2 559
angelka, много хубава булка си била  Grinning
аз никога не съм си мислела, че ще бъда зимна булка, но така се очертават нещата   Laughing нашата сватба ще е на 23 януари

# 734
  • Мнения: 5
аник, лененото семе за разхлабване ли ще го пиеш? На мен доктора ми каза, чв може Дуфа;ал, давали го и на бебетата

Общи условия

Активация на акаунт