ВМ-НВД 3 част

  • 34 508
  • 227
  •   1
Отговори
# 15
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Що срам, бе мила? Добре ти изглежда хапването, какво му е? Само активността ти 0, ама днес и мойта е толкоз - леж пред телевизора и тва е  Crazy Празници, какво да правим  Twisted Evil Ама моля ти се, оправи си лентичката, че като ги гледам тия 528 кг се стряскам много Sick Айде успех на слабеещите и честит празник де  bg

# 16
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Чудесно е хапването, но можеше да е още по-прекрасно... Пък активност никаква не вписвам, щото нямам толкоз време да вписвам глюпости от сорта почесване по лявото ухо, навеждане към пода, вдигане на главата или подобни, които сякаш видях из таблиците там. А мое и да съм сънувала, тогаз лоша работа.  Sick
Обаче чакам сладката Джиджиславова да нахлузи едни стари потури и едни оръфани цвички и да ходим на спортуване.  Mr. Green Хади!!!

# 17
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262

Обаче чакам сладката Джиджиславова да нахлузи едни стари потури и едни оръфани цвички и да ходим на спортуване.  Mr. Green Хади!!!

Ох, суета, суета.....пуста суета!Тя ме мори... Mr. Green

# 18
  • Мнения: 554
Предлагам тези дами, които вече са  в час с режима да си напишат менюто за няколко дни, с цел подпомагане на останалите дебеланки. Ако може менюто да е по-опростено ще е чудесно............



СУПЕР СИ   bouquet!!!!
Хиляди благодарности за споделеното меню,много ми помогна!
При първи резултати ще пиша Simple Smile!

# 19
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Аз чакам да видя и чужди менута, моля ви са. И благодаря за всичко.
А сега се чудя какво да си правя изчисленията... Ще надебелея бе. Майка прасе!
Грух, Джиджибиджислава, стига красота, къш на суета! Хай да поспортуваме, кълки да формуваме!  Flutter

# 20
  • Мнения: 1 680
От 28 и аз започвам НВДто и в тази връзка искам да попитам. Какви калории/мазнини/въглехидрати садаржа Ескимо3 и захаринът?
Всъщност захарин не е ли аспартам? Той преминава през кърмата и май ще трябва да се откажа от кафенцето, че горчиво не мога да го пия.
Какви мултивитамини пиете?

# 21
  • Мнения: 35
Хм  Confused А какво е НВД ?

# 22
Ниско Вьглехидратна Диета

# 23
  • Мнения: 4 176
Айде и аз да се отчета.
Тоя месец бяхме на море. Мога да кажа, че често изневерявах на НВД, но като се върнах и се метнах на кантара не бях качила кг.
Преди 2 седмици и пропуших( след 6 години вердъжание) и трябва да отбележа, че кг направо се топят. Незнам дали е от НВД или и цигарите помагат, но на седмица свалям по 2 кг.
Започнах да слабея на 96 кг. Сега съм 83. Няма да си променям лентичката, докато не станат сигурни.

# 24
  • Мнения: 4 176
Забравих да кажа, че спях и вечерята. Последно ям към 4-5 ч. Просто не ми с е яде вече вечер, а преди да започна да пуша вечер ми беше най-сладко.
На ден ям около 1000 калории.

# 25
  • Мнения: 1 547
Ех, завист благородна към слабеещите... ooooh!

КрасТавице, ще се попикам от смях някой ден.  Joy

Закупих аз някои НВД продукти тез почивни дни, за да започнат моите мъки в понеделник. Но имам въпрос за изчисляването на калориите. Значи според онази сладка формула  Mr. Green сметката показва, че дневно трябва да консумирам 1692,3 калории, коригирано с движението. Обаче освен това все още кърмя, и то доста сериозно: поне 3 пъти на нощ и да кажем още толкова през деня. Това не трябва ли да го калкулирам като натоварване и ако  да, по какъв начин?

Понеже съвсем се обърках, моля някоя веща в сметките слабееща да каже как да сметна  newsm78
90 кила, 29 години, 1.72 см и най-лекото натоварване.

Много ви благодаря! Че да почвам да смятам мазнини и блябля, че и аз фиданка бавно да стана. Пропуснах да отбележа, че целта е 65-67 килца. Далечни и желани  Crazy

# 26
  • Мнения: 35
Благодаря  Grinning Нали не съм си по диетите.... Joy

# 27
  • Мнения: 1 680
Смърфиета,

излизат ти 1689 калории.
Имаче някъде бях чела, че за кърмене се необходими около 300 кКал дневно, така че спокойно си папкай по 1800.
Още повече, че от сайта на Спайдър Спарт разбрах, че в началото на НВДто не е необходимо да се правят изчисления, а от самата промяна на храненето започваш да отслабваш, като спре отслабването се налага да започнеш да смяташ и да се ограничаваш.

# 28
  • Мнения: 1 547
Самсара, благодаря ти!   bouquet

И по мои сметки излиза някъде толкова, но съвсем се бях объркала. Попрочетох от книгата на Аткинс и там пише, че първите 2 седмици не броиш калории, което ме успокои все пак.

Почти съм се нагласила психически. Да видим резултатите  Mr. Green

Да вървим да слабеем!  Outta Joint

# 29
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Аз останах много впечатлена от външният вид на Небесната краставичка #Shockedпромяната е очевадна и мноого положителна smile3521От 02. 08. се видяхме сега на 20.09.Еми, бравос на сериозните smile3501

Общи условия

Активация на акаунт