ОТ КАКВО ИМА НУЖДА ТАЗИ СПАЛНЯ

  • 29 901
  • 142
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 503
Имам позната ,която върши чудеса с автоемайл  лак.Ако се боядиса спалнята примерно в бяло с комбинация с друг цвят  няма да върви на тъмния под.Добре е да се изцикли или да се постави светъл ламинат..Аз също харесвам нощни лампи на шкавчетата.Бих сменила пердетата ,с комбинация от плътни и воалени  дълги ,да закриват радиатора .Не харесвам пердета над радиатори.Бих махнала долната табла на спалнята , горната може да се тапицира.На стената добре ще стоят картини в бели рамки.Може и пътечките да се сменят.Сега пуснаха едни пухкави  в много приятни цветови комбинации.

# 106
  • Пловдив
  • Мнения: 373
ива     много си изчерпателна покажи твоята


не го приемай лично ама ...........тц...тц....шкаВчета!!!!!

# 107
  • Мнения: 308
   Sauron, не го приемай лично, но как може да се хващаш за шкаВчетата, при положение, че в двете изречения от последния ти пост няма нито една главна буква, нито една запетая или точка?

# 108
  • Пловдив
  • Мнения: 373
Не го приемам лично .Peace
Така добре ли е? Майтап! Weary

# 109
  • Бургас На пресечката за Рая
  • Мнения: 156
Хубаво започна темата , но май-май ще я окипазите....

# 110
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Саурон - аз бих махнала снимките вече.

Кой видял, видял.
Достатъчно вече някои хора си начесаха клавиатурите.

# 111
  • Мнения: 503
ива     много си изчерпателна покажи твоята


не го приемай лично ама ...........тц...тц....шкаВчета!!!!!
Заядливка  hahaha и нямам спалня  Laughing Спим на ъглови дивани.Това сериозно. Naughty

# 112
  • Пловдив
  • Мнения: 373
не съммммм заядливкаааа  smile3518
виж колко критики понесох тук Grinning ,просто исках да се насладя на това как хората когато става въпрос за чуждото колко са критични и винаги имат решение, не мислиш ли,много е интересно това
а вие си спете на диваните и хич да не ви пука, има много хубави спални в които не се случва нищо интересно и е тъжно и скучно
иначе получих много интересни и добри предложения за което ви благодаря,само не разбрах защо да махам снимките,трябва ли ,нека хората видят как не трябва вече да изгледа спалнята ви Grinning
момичета пишете аз ви чета всеки ден,приятен ден на всички  bouquet

# 113
  • Бургас На пресечката за Рая
  • Мнения: 156
Моята стая е много тясна и малко по- дълга. Спалнята-легло съм я сложила до стената и ми е толкова трудно като я оправям. А пък Гого - моето мъжле, лази като си ляга и става Laughing винаги е спял от вътре. Въобще няма възможност - така както е да я дръпна от стената,  защото от там където съм снимала е врата. А ако я преместя на мястото на гардероба ще излезе много на пред и вратата от която снимам няма да може да се отваря на цяло.А сме на локално парно и на всякъде обичам да ми е отворено.Чувствам се не конфортно от затворени врати.... newsm78 newsm78

# 114
  • Мнения: 377
Темата отдавна е изчерпана. Но пишете, пишете  hahaha

# 115
  • Пловдив
  • Мнения: 373
soll  на вас пречи ли ви нещо,че се пише още по темата Peace

а защо тряба да се махнат снимките newsm78

Последна редакция: пт, 20 ное 2009, 12:57 от sauron

# 116
  • Бургас На пресечката за Рая
  • Мнения: 156
   sauron Намислила ли си нещо конкретно за промяната на интериора, за своята спалня? Момичета на мен ми харесва темата. 
И така като си общуваме, и разменяме мнения може да се реши някой дребен проблем. А  идеи има всеки от различни, по различни до критични. Но аз мисля, че не бих се засегнала. Показвайте си спалните пък може и да станат актуални и други подобни теми за кухни, хол и пр. Hug

# 117
  • Мнения: 608
Саурон, да не забравиш да снимаш промените, като ги направиш  Grinning Тук толкова се включиха, де със съвети, де само с критика, та съпреживяваме и се вълнуваме от крайния резултат.  Hug

# 118
  • Мнения: 993
Тази спалня има нужда преди всичко да й се махне телевизора. Съвсем сериозно! Моето мнение е, че това помещение трябва да си остане резервирано за   sleepuu и  luvbed Бих махнала и всякакви каренца, покривчици, изкуствени цветя и прочее ненужни допълнения, които само събират прах и изяждат пространство. Колкото по-изчистено, толкова по-релаксиращо.
Аз също бих сменила всички текстили с нещо модерно и светло в сиво-бежовата гама. Ако искаш някакви цветни акценти, можеш да ги постигнеш с чаршафите - купуваш 2-3 хубави комплекта и при всяка смяна на бельото спалнята изглежда различно. Peace Според мен покривалото за легло е ненужна екстра като се има предвид колко хубави чаршафи се продават напоследък, но това си е въпрос на личен избор - да има или не. Тъмният под също много "затваря". Единият вариант за него е да се изцикли до светло дърво, а другият, за който май никой тук не се е сетил, е да се застели изцяло подът със светъл качествен мокет. Моята спалня е така от 3 години и половина, по настояване на мъжа ми, и се получи изненадващо добре - като спалня в 5-звезден хотел (истинските 5-звездни хотели не слагат ламинати и прочее - това не е случайно!) Аз, честно казано, бях резервирана относно поддръжката на този мокет, но се оказа, че не е проблем, още повече, че спалнята е помещението с най-малък "трафик". А е голям кеф да стъпваш на мекичко. Опитай!

# 119
  • Пловдив
  • Мнения: 373
здравейте момичета, идеите ми почти се избистриха,но се изненадах че много ми допадна идеята за мокета. Съветваха ме за смяна на пътеките, но май ще ги махна нацяло и ще сложа светъл мокет,за да бъде пълна промяната, досега е тъмен пода,това за пода.Ще си сложа и много светла покривка не обичам розово,лила,синьо и разновидностите на синьо,така че най-вероятно беж,бяло,оранж нещо такова,харесах си и лампите,не ги снимах ще ги снимам,пердето цялото ще е дълго нещо ефирно но не много прозрачно,та за сега така,чаршафи имам доста и все са качествени и хубави но нещо не ми се ще да стои по чаршафи само, телевизора както казах и преди отива на поставка в ъгъла и въобще няма да се забелязва  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт