ОТ КАКВО ИМА НУЖДА ТАЗИ СПАЛНЯ

  • 29 899
  • 142
  •   1
Отговори
# 90
  • Пловдив
  • Мнения: 373
еее чак пък       къде си оставяте покривките нощем, ми къде хвърлям я на пода Joy и сутринта си я оправям и в моята няма кой да влиза обаче не харесвам само така със завивки оставена  Peace

# 91
  • Бургас На пресечката за Рая
  • Мнения: 156
Стаята има задължително нужда от слабо осветление между едното нощно шкафче и пердето в ъгъла.Светещото тяло е хубаво да е на земята и да е тясно , дълго не много високо . Хубаво е да е комплект с нещо за интериор което да е на тоалетката на нея може да са две неща.Покривката може да си остане ако ви е по някакъв повод любима но калъфката едната задължително сменете със светла.Може и да се помисли за вълнообразно светодиодно осветление на стената закрепено зад гипсокартон който да е боядисан в тон с пердетата, или зад таблетката лента със светодиоди(най евтино изпълнение).Но ефекта от светлината за да се постигне интериор трябва да е винаги включена.Задължително без каренцата,картината и смяна на постелките с едноцветни-светли и цвете пред телевизора.. http://images.google.bg/imgres?imgurl=http://www.bg-leds.com/ima … art%3D36%26um%3D1 или http://images.google.bg/imgres?imgurl=http://www.dv-lux.com/imag … art%3D36%26um%3D1

Или така на корниза и под или зад спалнята диоди

Последна редакция: вт, 17 ное 2009, 09:30 от betttt

# 92
  • Мнения: 608
Струва ми се, че на стила на мебелите това осветление няма да е подходящо..
М/у другото забравих да спомена, че гледайки снимката на спалнята ми се струва, че й липсва зеленина. Някое зелено стайно растение на едното нощно шкафче, може би..

# 93
  • Мнения: 1 568
Бих махнала килимчетата, картината на стената. Каренцето също.
Бих сменила пердетата, като сложа римска щора.
Шалтето на спалнята също бих го сменила да е в тон с пердетата и да е много светъл цвят.


Бих махнала покривката на леглото също....
Ужасно изглежда така,съжалявам,не съм казала че трябва да е скъпо,за да е хубаво,но тук може да се приложи творчество и да стане нещо красиво и стилно,но по този начин е .....(извинявам се) но ужасно!  bouquet

# 94
  • Мнения: 1 236
Някое зелено стайно растение на едното нощно шкафче, може би..

Не се препоръчва да се държат растения толкова близо като се спи  Naughty Саксиите завъждат буболечки  Sick

# 95
  • Мнения: 2 266
Аз бих махнала пътеките,картината от стената,бих сменила пердетата и бих сложила нощни лампи на нощните шкафчета или на стената от двете страни.

# 96
  • Пловдив
  • Мнения: 373
дааааа ужасно е вече и на мен не ми харесва,продължавайте Rolling Eyes

# 97
  • Бургас На пресечката за Рая
  • Мнения: 156
Не знам , но на мен защо ми се струва , че спалнята е била оригинално бяла ?!! newsm78 newsm78

# 98
  • Мнения: 199
Моята е 10,5 кв..кутийка е, но за бижута..
Има си всичко, и не е задушаваща..
Даже и уютна се получи.. Wink
Исскаме снимки! Wink

# 99
  • Пловдив
  • Мнения: 373
betttt             от къде пък ти хрумна тази гениална мисъл, това си е оригиналния цвят на спалнята

                      след толкова съвети някой няма ли да се престраши да си покаже спалнята нагледно да видим след като съветват,хайде давайте моля Peace

# 100
  • Мнения: 608
sauron ,ще ти покажа моята, но предупреждавам, че е пред ремонт. Просто парите ни не стигнаха след ремонта на хола и кухнята това лято. Сменени са само мебелите-ново легло и скрин, както и пердетата. Идеята е да се махнат тапетите и да се боядиса в много бледо зелено с една огромна картина на стената до леглото, ламинат с цвета на мебелите и малки, рошави пътечки на земята. Както и ново осветление.Идеи имам колкото щеш, но за съжаление средствата ни ограничават много.

 

# 101
  • София
  • Мнения: 1 824
Аз бих махнала всичко. Съжалявам, но е много тъмна, тежка и демоде.

# 102
  • Мнения: 1 422
Нашата в началото на тази година като монтирахме мебелите. Растояние между леглото и прозорците (вляво на снимката) - 70 см, а между леглото и гардероба - 90 см (уточнявам, защото визуално е нереалистична снимката, тъй като е правена от близо на прехода към съседната стая). Вратите и прозорците са бели в цялата къща.

# 103
  • Пловдив
  • Мнения: 373
харесват ми спалните, важното е вие да се чувставате добре там,благодаря за снимките  bouquet

# 104
  • Бургас На пресечката за Рая
  • Мнения: 156
Аз пък моята ама изобщо не си я харесвам , или може би много остаря. Ама нема пари .....Дунапрена не си го давам на никого а нея може би, Гого ще я освежи в нов цвят - защото много жълтее...
В момента е с одеалце а по принцип трябва да е с блядо светло синьо- така са и перденцата..

Общи условия

Активация на акаунт