® E-bay - тема 40

  • 27 661
  • 748
  •   1
Отговори
# 690
  • Пловдив
  • Мнения: 8
Привет на всички неспящи,   bouquet  поръчах ботушки изпратени на 9.10 от щатите и ги няма никъде нито поща, нито митница, да ви питам изписва ми това в сайта на пощите им-

Label/Receipt Number: LC95 6941 225U S
Class: First-Class Mail International
Service(s): International Letter
Status: Acceptance

Your item was accepted at 4:23 PM on October 9, 2009 in FORT LEE, NJ 07024. No further information is available for this item.

Какво значи Status: Acceptance?
Иначе пуснах диспута пишем си с момчето Дийн казва че били пристигнали в Бг ботушите и че ги е взел някой и колко несправедливо било да ми връща пари, че трябвало да платя застраховка преди да ми ги пусне...и т.н. А на мен навсякъде ми казват нищо не можеш да направиш само той може и му казвах иди до пощата искай проследяване...В нашите поищи сайта нищо не показва.
За първи път ми се губи нещо от ибей, да не говорим че беше за позната и й върнах парите.
Ужас.... Rolling Eyes



# 691
  • Мнения: 2 868
Тогава е приета пратката в пощенския клон.
Това което ме съмнява мен е че пише, International Letter (писмо), незнам ботуши как ще са в писмо.
Ескалирай диспута и толкова.

# 692
  • Хасково
  • Мнения: 592
 http://cgi.ebay.co.uk/adidas-size-6-superstar-white-grey-trim-tr … em19b7b84a5c#shId
Така ме изкушават да ги купя , ама ще ми вземе много за шипинга  Joy Joy Joy Joy

# 693
  • Мнения: 4 435
Момичета, благодаря за линковете за "вафличките". Hug Разгледах всичко, но нямаше това, което търся, явно ще се купува от тук. Crossing Arms

# 694
  • Мнения: 346
http://cgi.ebay.co.uk/adidas-size-6-superstar-white-grey-trim-tr … em19b7b84a5c#shId
Така ме изкушават да ги купя , ама ще ми вземе много за шипинга  Joy Joy Joy Joy
страшни,пу за мен,да не пипа никой Laughing

# 695
  • Sofia
  • Мнения: 6 948
какви са тези квадратни вафлички?
Ами не от стандартните триъгълни, а квадратни. Не знам как да обясня. Crazy
Трябва ми по принцип как се наричат пресите с "вафлички", и там вече ще намеря.
Преди бях видяла на опаковката на една моя преса, и така намерих, ама съм забравила думичката след това. ooooh!
Hair Straightener

# 696
  • някъде там
  • Мнения: 1 473
Как да търся преса за вафлички?
Авче? ти търсеше май... newsm78
Oooo мацка.. как е бебока. Аз търсих и пак питах Авчето... Hug
бебок?.... та тя е на 2 вече.... лети си времето
Отивамда четаза пресите  Crazy

# 697
  • Мнения: 1 303
дА ВИ КАЖА, ЧЕ КАТО НИЩО ГОФретниците могат да се използват за вафлички. Дъщеря ми твърди, че нейна приятелка си изправя косата с ютия  Party

# 698
  • София
  • Мнения: 978
Здравейте, момичета. Може ли да ми кажете какво правите, ако сте спечелили две неща от един продавач и той е обявил, че прави комбинирана пратка от двете. А при плащането не излиза комбинирана, а за всяка както си е било обявено първоначално?
Благодаря!

# 699
  • Мнения: 1 889
Искам да ви се оплача  Crossing Arms Купувам вече 4-ти или 5-ти топ за по-такива случаи  Twisted Evil и все нещо не е наред. Или ми е голямо или ми е малко или нещо не е такова , каквото съм си го представяла и прочие и прочие.

Онзи ден получих ето това невероятно потниче от Френч Кънекшън ( малеее, как смотано изглежда като е написано на кирилица  Mr. Green ) .



На живо изглежда дори по-добре отколкото на снимката. Само си го представях как ще си го сложа с кожения клин...и ще си се фръцкам...Да, ама нъцки, горе ми малко, долу ми широко ! Сега циркулира сред колежките, а аз съм пак гола-голеничка!  newsm45 Човек направо жива да ме ожали ...

дА ВИ КАЖА, ЧЕ КАТО НИЩО ГОФретниците могат да се използват за вафлички. Дъщеря ми твърди, че нейна приятелка си изправя косата с ютия  Party

Хаххаа, shrek , може, може , че к'во им е на гофретниците! Преди кат' е нямало преси , хората с ютии са си изправяли косите Naughty

# 700
  • Мнения: 1 889
Здравейте, момичета. Може ли да ми кажете какво правите, ако сте спечелили две неща от един продавач и той е обявил, че прави комбинирана пратка от двете. А при плащането не излиза комбинирана, а за всяка както си е било обявено първоначално?
Благодаря!

Продавачът трябва да ти прати нов инвойс, защото не излиза автоматично!
Или му пиши или като отидеш на самия артикул в Ибей, натисни Pay Now, ще ти даде да избереш кои артикули да платиш. Най -отгоре на самия артикул ще видиш Request total.
Натискаш и продавачът ще види , че му искаш комбинирана доставка!

# 701
  • Мнения: 89
От 2 год си пазарувам с виза на пощенска банка ,но срока й изте4е.Издадоха ми нова карта и се опитах да я add-на в paypal , но ми изписва това:
 This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.
После пробвах с още една,пак на пощенска банка и пак същото.Някакви идеи ?  bouquet
по късно пак пробвай ,понякога така прави пейпала номерца Peace

Благодаря,tina77   bouquet Да ама и днес пробвах 100тина пъти и не иска да ми ги приеме и това е  #Cussing out

# 702
  • София
  • Мнения: 978
Здравейте, момичета. Може ли да ми кажете какво правите, ако сте спечелили две неща от един продавач и той е обявил, че прави комбинирана пратка от двете. А при плащането не излиза комбинирана, а за всяка както си е било обявено първоначално?
Благодаря!

Продавачът трябва да ти прати нов инвойс, защото не излиза автоматично!
Или му пиши или като отидеш на самия артикул в Ибей, натисни Pay Now, ще ти даде да избереш кои артикули да платиш. Най -отгоре на самия артикул ще видиш Request total.
Натискаш и продавачът ще види , че му искаш комбинирана доставка!

Благодаря!!! Направих го и сега ще чакам:)

# 703
  • Мнения: 234
А някой знае ли как се ползват тези ролки
Много ми се ще да се понакъдря, ама да е по лесно и трайно, че иначе в къщи с машата поне 1 - 1:30 не ми мърда.

# 704
  • Мнения: 231
Някой може ли да ми помогне. Търся яке за сестра си, чиято гръдна обиколка е 130см. Кой размер да гледам - 22 или 24? Или XXL  newsm78. В тоя ибей нищо няма за по-едри хора  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт