Вълшебни празници ни предстоят - МАРТенски очички пак блестят!

  • 28 333
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 8 272
Мери, половината снимки май са дело на ку-ку родители  Joy

Аз да ви се "похваля", 1/2 от семейството сме си в къщи. Мити нещо се разкашля и с е малка температура 37-37.5. Когато слизахме да оставя Ели на градина, почти се сблъсках с Джипито ни и си казах е това е съдба ще трябва и моята кашлица да видя та и аз минах на лекар.
Положението и при 2мата е добро, но ще се гледаме и утре и ако всичко е наред понеделник всеки където трябва да е.
Лекарката на Мити му изписа един сироп който ако му го дам ще ме на плюе, оповръща и овика.  Mr. Green, аз го тествах, едва е го повърнах, но пък май е ефективен, за съжаление няма да мога да му го пробутам. Нещо като много сладко виетнамско чудо е, казва се N-Ti-Tuss (ен-ти-тус)

За нервите, пощляпването няма да си казвам пак  Embarassed

За английския. Мити ходи от 2ра група, харесва му, покрай него и Елица знае няколко думи : Окей и брои до 10  (с пропуски), но е по-скоро папагалско едва ли знае какво е.
Още е много зле с цветовете.

Да ви кажа каква я свърших докато бяхме на гости при свеки - ходих на дълга процедура във фризьорския салон - кичури, подстригване, педикюр и маникюр... в следствие на това сега едва пиша ... пречат ми ноктите  hahaha ... бях много доволна от външния си вид но и малко гузна нямам навика да харча много пари за разкрасителни процедури Embarassed

# 46
  • Мнения: 1 986
А преди време се ядосваше на свеки, че палнала Москвичот и ...в Добрич на фризьор.

# 47
  • Мнения: 1 420
А преди време се ядосваше на свеки, че палнала Москвичот и ...в Добрич на фризьор.

 Mr. Green Десем, да не ти пука колко си дала - важното е, че сега се чувстваш като един милион долара  Mr. Green

Ето снимки от нас
http://bebekari.multiply.com/photos/album/63/Oktomvri-noemvri_09#photo=1

Мери, да в София са я приели тази мама. Доколкото разбрах не бяха й правили изследвания преди да влезе, но лекарите казват, че в момента върлува само този свински грип и ако си доста болен, от това си болен  Rolling Eyes Вчера постъпи в болница и писа, че я приемат, но не знаем какво се случва с нея за сега  Sad Дано всичко с нея и бебчето е наред, че и тя милата се измъчи от какво ли не до сега  Rolling Eyes

# 48
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
За интимните части на Андрея казвам "дуда", "дупата". Първо казвах "шушулка", но после се утвърди "дудата". Не съм я пускала да се къпе с баща й, ама и той изобщо не иска. Само един път я пуснах да го види в гръб, а той толкова се притесни, че все едно кой знае какво е станало. Видяла му е косматия зад**к  hahaha

Та нашата кака отново е с гнойни налепи  ooooh!. В началото на юни, в началото на октомври и сега пак. Този път освен антибиотика, докторът изписа и Респивакс. Каза че по принцип преди 3-тата годинка е почти безмислено да се ползва, че по-трудно се изграждал имунитет, но все пак да сме пробвали.

Дребната е добре. Непрекъснато наблюдавана, галена от кака й. Каката много й се радва, само й говори "не плачи миличка" и разни подобни. Снощи каза, че "нашата буба била много хубава". В същото време прави планове, как като порасне ще танцува с бебето  Joy или като порасне бебето, щяла да го слага в леглото на куклата  Mr. Green

Уини, стискам палци на мамата и бебето  Peace

# 49
  • Мнения: 2 122
хехе, сладкиши са като се грижат за някой
сега излизаме с една мама от зачатие с близначки от инвитро, стефания постояно ги гали и целува, ей бебчо, бебешоли били малки и голяма нежност им праска
постояно се търси с Преславка, а малката грейва като чуе кака си

и ние казваме дуда, или мунка /от маймунка/, но знае че ние трите имаме такива, а тати има "чулка" и я изтръсква  Joy Joy Joy /един път се беше навряла в тоалетната докато баща й е бил по малка нужда и му викала- стлъскай, тате- ей така с лъчичкката/

Васе, а Стефания прави 4ти спазъм тази година, направо ми иде да легна и да не стана повече, защо толкова често взе да прави не зная, а миналата година сополче не ми е провесвала, може би заради повечето контакти
Деси, бързо оздравяване на всички из вас  Hug

# 50
  • Мнения: 1 004
Уини, Вава го е казала много добре, но аз незнаех че е Исус  newsm78 Никой тук не ми обясни това, нито в пиеската която изиграха го разбрах. Разбрах, че е беден човек, който нямал топли дрехи в една зимна нощ. Мартин скъсал на половина мантията си и му дал, а с другата половина препуснал, и човека дори не могъл да му се отблагодари.
Наистина се обикаля в околността, спира се от време на време, оформя се кръг и се пее песничка за Мартин. Латерните постоянно светят и се носят, в тях има запалени свещички.
Накрая след обиколката се ядат сладки хлебчета, тукашните брецели. Пали се огън, в градината бяха запалили на двора.
Ми това е  Simple Smile В градината правят тези латерни и всяка година си ги носят.


Уини, за езика аз не мога да кажа, че навън й говоря на немски  Rolling Eyes Но и как, като не знам как да го кажа обикновено, а най- се притеснявам, ако има хора и аз й изломотя нещо грешно  Sad Затова й казвам само кратки изречения или думи в които съм сигурна, останалото на бг  Confused

Да се включа по темата, ние сме на дупе и пиша  Simple Smile

Уини, твоят мъж българин ли беше?
Абе понякога съжалявам, че не се запътихме към Англия...и то само заради езика...на английски винаги мога да кажа каквото и да е, и нямаше да се притеснявам дали е правилно...много по-лесен е..да му се не види... Thinking


Мини, и Вики емного привързана към сестра си, като беше малка грейваше по същия начин. Опитва се да бъде абсолютно копие на кака си, да се държи като нея, да прави като нея, да може като нея и да говори като нея  Simple Smile. Затова тук в градината не ги допускат да са в една група, защото малката трябвало да изгради индивидуалност  Wink Но сега най-често са на вълна каране, биене, дърпане на играчки и така, все нещо не могат да се разберат.
Но иначе знам, че се обичат  Grinning

Последна редакция: чт, 12 ное 2009, 16:39 от zayo

# 51
  • Мнения: 93
А преди време се ядосваше на свеки, че палнала Москвичот и ...в Добрич на фризьор.
Joy Joy Joy

Мини, развесели ме с историята за Стефи и Ник, голяма картинка е било.  hahaha

Уини, аз следя вашата темичка заради една приятелка, която е във вашия отбор! Искрено се надявам майчето и бебето да са добре, а и аз като повечето смятам, че това със свинския грип е прекалено... Там видях и първо снимките ти.  Laughing Кари е прекрасна малка госпожица, истинска дама... А къде се хвалиш с твоя корем, не знам. Аз ако ти се покажа, ще кажеш, че ще раждам вече...  ooooh! Embarassed Перфектна си!  Heart Eyes

Гери, ама как са се строили за снимка двете ти принцеси, да ги нацелуваш!  Hug

# 52
  • София
  • Мнения: 8 272
Забрави да кажа, Джи пито ми каза, че нямало много болни тази седмица. Аз го питах, тъй като бе празно по коридорите.
За женските атрибути, нямаме дума. Казваме, че момичетата нямат пишона, мити още като малък бе почти ужасен, че Ели има дупка.

# 53
  • Мнения: 492
Здравейте, в работата е някакъв ад и просто не мога от там и по едно око да хвърля на темата ни.

Днес научих една ужасна новина - на една колежка е починала доведената дъщеря. Момичето е било на 26 години, била е в болница с пневмония. Все още ми е трудно да го проумея и се опитвам да не повярвам, но за съжаление това е тъжния факт.

Дакра, дано се наредят добре нещата в работата, но и да не стане така все пак това не е най-важното. Важното е да сте живи и здрави, да се обичате и подкрепяте.

Ние казваме дупе или шуша (по-често първото) и пишка (но рядко се случва да говорим за пишки, нали болшинството в къщи не притежава).

Езиците - смятам, че Калина още е малка, но ще се поинтересувам повече и ще преосмисля становището си.

Васе
, дано каката бързо се оправя  Praynig 

Много миличко ми става като гледам моите сестрички как се обичат и как общуват все по-ефективно. И това ме подсеща колко много се радваме с Жоро, че се решихме на второ дете.

Отивам да гледам снимки и да се върна да се подсетя какво исках да коментирам, че съм толкова уморена, че вече съм почти неадекватна.

Лека вечер  Hug

# 54
  • Мнения: 299
Отивам да гледам снимки и да се върна да се подсетя какво исках да коментирам, че съм толкова уморена, че вече съм почти неадекватна.
И аз така Лили, едва стоя...Но разгледах снимките. Гери, много са пораснали двете сладурани, да ги нацелуваш и двете(нали ги познавам и лично Wink).
Уини, прекрасна е малката госпожица, а ти както винаги си страхотна Hug.
Свате, абе хич не ти е леко на теб. Спазмите на Стефи зачестиха ли откакто тръгна на ясла?
Васе, аз май бях писала че започвам Бронховаксам. Това което успях да събера като информация, че е една идея по-добър от Респивакса. Поразпитай ако имаш време.
Ние още си нямаме наименование за женските интимни части, все още сме "мама няма пишка, женичка е..." .
А последният хит е приказката за  житената питка разказана с интонацията на сестрата в яслата. Прибира се баща му от работа и Наско започва: "Тате, мееекичка, слааадичка Колчо-колчо( кумчо вълчо) питката изяде я". Със сълзи на очите питам, а да не би да е Кума лиса. А той отговаря....нееее колчо колчо....

# 55
  • Мнения: 386
Добро утро Hug
 По обсъжданата тема за атрибутите Wink- ние къпем двете деца заедно и Цвети е абсолютно убедена е има пишка Mr. Green. Гледа батко си и се къпе като него, следва всяко негово движение и май скоро ще трябва да се къпят поотделно. Иначе понякога докато се облича се гледа и казва "Цвети има дупка", но в следващия момент отново е убедена, че не е по-различна от бати и щом той има пишка, то и тя има.
За английския, докато ходехме на градина се чудех дали да я запиша, но в крайна сметка оставих за догодина и сега ходеше само на народни танци. Иначе покрай батко си и Baby TV знае накои думи.
 Бързо оздравяване на болните Praynig
Хубав ден!

# 56
  • Мнения: 1 420
Добро утро!

Благодаря за комплиментите  Hug Моето коремче вероятно на мен ми изглежда голямо, тъй като както съм ужасно слаба такъв корем с Кари бях заформила чак към 5тия месец ( наистина с нея имах мнооого малко коремче)  Peace

Днес ще ходим на ехографския преглед да видим бебчо, а е петък 13 и дано да ни е на късмет!!  Mr. Green

Ох, Мини, много се събра на милата Стефи  Sad Представям си и на теб какво ти е. Дано скоро се оправи и някак си да го израстне по-бързо, че да не те тревожи  Hug

Теди  Joy много ме разсмя. Ние вкъщи по принцип гледаме да няма табута и Павлин спокойно се разхожда гол пред Кари. В тоалетната пак влизат двамата ( нашето е тоалетна и баня на едно и има доста място  Mr. Green ). Кари имаше един период, когато беше решила, че трябва да пишка права като тати - заставаше над гърнето, разкрачваше се и така   hahaha

Зайо, българин е мъжо  Peace Англичанин не вземам  Crazy Недей да съжаляваш, че не сте дошли към Англия. То и за мен езика е плюс, че добре го знам, но в крайна сметка на много българи не им харесват самите хора тук - англичаните са доста студени хора, времето и какво ли не...Така че всяко зло за добро в крайна сметка  Peace А пък вие сте млади и езика ще го научите с времето  Wink

Лили, дано да стане по-спокойно в работата ви. Все пак празници идват и малко ще си починете  Hug Това за младото момиче, което е починало е ужасно  Cry Ох, за съжаление от болести човек не може да избяга ама да ни пази Господ!  Praynig

# 57
  • Мнения: 1 420
Теди, вие с каква кабелна сте, че гледате това Бейби ТиВи. Ние сме на Булсатком, най- пълния пакет програми, но като че ли не съм мяркала такава програма  newsm78

# 58
  • Мнения: 386
Теди, вие с каква кабелна сте, че гледате това Бейби ТиВи. Ние сме на Булсатком, най- пълния пакет програми, но като че ли не съм мяркала такава програма  newsm78

С Ай Ти Ви, но и там я няма. Имаме допълнителен приемник и разкодираме през нета.

# 59
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Уини, ще чакаме новини от срещата с бебко. Сигурно я чакаш с нетърпение, това ти е първата, нали?

Лили, ужасно е като се случи такова нещо с млад човек.

Общи условия

Активация на акаунт