Болничен или на работа

  • 3 444
  • 70
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Пред дилема съм.?Дали да изляза в болничен или да продължа да ходя на работа до последно.Болничният дали ще ми се отрази по-късно на обезщетението за майчинство?

# 1
  • София
  • Мнения: 44 133
в момента точно бих избрала болничният, независимо дали или няма да ми се отрази на майчинството...
заради грипната епидемия главно....понеже доста са хората ходещи болни или полуболни на работа, а бременната е ограничена от към лекуване като се разболее, бих си избрала да си взема болничен и да си пазя здравето докато се появи бебето.

# 2
  • Мнения: 9 776
Не бих се замисляла изобщо - болничен Peace.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
И аз бих излязла в болничен.

# 4
  • Мнения: 4 965
Особено през зимния сезон - предстоящи поледици, вируси и много дрехи... - бих избрала болничен. Peace

# 5
  • Мнения: 1 740
С грипната епидемия която върлува сега , не бих рискувала и бих избрала болничен независимо ,че ще се отрази на майчинството.

# 6
  • Мнения: 5 001
За отразяване ще ти се отрази, но аз бих си останала, особено сега с тези грипове.

# 7
  • Мнения: 139
Не бих се замисляла изобщо - болничен Peace.

# 8
  • Мнения: 1 420
Ако имаш възможност изобщо не се замисляй и си вземай болничен  Peace Като започнем от разпространяващите се вируси наоколо, това че си изморена и ти се спи и т.н. - мисля, че са достатъчни доводи да си останеш вкъщи  Wink

# 9
  • София
  • Мнения: 1 047
Според мен си зависи от работата: ако си ходиш с кола и там нямаш контакт с много хора (както е в магазин или на гише) може да си ходиш до край. А и ако не ти тежи много..... Аз дълго преди термина бях спряла да ходя и по цял ден се чудех къде да обикалям и да си намирам занимания, защото се чуствах добре и не ме свърташе вкъщи. А и повечето ми познати в това време са на работа, та съвсем скучна работа беше  Crazy

# 10
  • Мнения: 860
Прекарах си цялата бременност в болнични, и пак бих прекарала следващата особенно, ако пак е зимата. С тези грипове вземи си и си стои на топличко, бебето и по важно от всичко друго. Няма да се отрази драстично на обезщетението ти за майчинство.

# 11
  • Мнения: 119
Болничен!Аз и с двете си ползвах болничен от началото до края.Имаме това право,нали? PeaceНе го изпускай,а си гледай бременността.Ще се наработиш!  bouquet

# 12
  • Мнения: 274
И аз мисля, че трябва да си вземеш болничен  Peace

# 13
  • Мнения: 2 447
И аз мисля като Баронесата  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 2 105
Вземи си болничен и се пази.
И -не, няма да ти се отрази на майчинството, при положение че те осигуряват на пълната ти работна заплата.

Общи условия

Активация на акаунт