Дърпани кори на сач

  • 36 372
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 262
На мен не ми харесаха, много са груби.

 И на мен това ми е мнението за тези кори , направих баницата по рецептата на опаковката.

Горе долу е същата , по която аз правя , но съм сигурна , че с обикновени фини кори щеше да стане много по-добре.

Определено няма да повторя.

А Сърбиянка (или нещо подобно) някой знае ли в кои вериги магазини ги зареждат , че досега в Бургас не съм виждала ?

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 559
И аз  не ги одобрих тези кори.Направих рецептата на опаковката ,но нещо не я харесахме тази баница.

# 17
  • София
  • Мнения: 7 097
Тъй като в супермаркета, в който пазарувахме днес нямаше никакви други кори освен обикновените, дърпаните на съч и къпани, реших да взема къпаните. Е, няма такава глезотия  Crazy Разкошна ми стана баницата. Вярно, по-скъпички са - някъде към 4 лв., но си струва  Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 387
А на коя фишрма са тези къпаните? А тези, които са по три и са кръгли каква марка са, не съм срещала досега! За тези дърпаните кори на сач на Белла мога да кажа, че са хубави, аз правих бюреци с кайма с тях и ми харесаха!

# 19
  • Мнения: 1 283
Реших да ги пробвам, точно поради многото отрицателни мнения за тях. Трябва да ви кажа, че баницата много ми хареса, стана пухкава и хрупкава, много бухна. Отгоре я залях с краве масло препържено и червен пипер, стана уникална, вече само така ще я правя.  PeaceЕто и снимка

# 20
  • София
  • Мнения: 7 097
А на коя фишрма са тези къпаните?

ЕТ "Магимекс"  Thinking Не са някаква известна марка. В жълтеникава картонена кутия са с червен надпис "Къпани кори".
Мисля, че са 5 големи кръга вътре - нещо като палачинки, но огромни палачинки. Има рецепти отзад. Аз реших да я направя точно по рецептата, която малко се различаваше от моята плънка, но пак казвам - стана страшно вкусна. И се наду доста. Съжалявам, че не се сетих да я снимам.

# 21
  • Мнения: 503
Ако не те мързи напиши рецептата от кутията. Grinning  bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 7 097
Ако не те мързи напиши рецептата от кутията. Grinning  bouquet

Ами аз хвърлих кутията - одеве я изрових от кофата, за да видя производителя  Blush
Но мисля, че мога да я възпроизведа:
- 400 гр. сирене
- 5 яйца
- 1/4 ч. чаша прясно мляко
- 1/2 ч. чаша кисело мляко
- 15 супени лъжици олио или стопено масло
- 1 ч. лъжичка сода бикарбонат
Сложих обаче повечко кисело мляко - посоченото ми се видя малко.
Корите се режат на две по средата. Аз я правих вита.

# 23
# 24
  • Мнения: 503
Странно ,това тези кори ли са дето първо се потапят във вода?Ако са тези чудно ми е как се навиват,толкова ли много омекват? newsm78

# 25
  • Мнения: 43
Аз взимах от тях.Като се има в предвид,че не съм кой знае каква фурия в кухнята,баницата ми стана страхотна!

# 26
  • Мнения: X
Ще ги пробвам аз тези на Белла дето са на сач,пък ще видим какво ще се получи Thinking.
И още едни има,корите на баба,и тях ще пробвам.

# 27
  • Мнения: 3 219
Аз също не харесах баницата с тези кори,особено ако я направиш по начина по който е описано на опаковката.Като се изпече се наду,а след това спадна и изглеждаше длетава, а и на вкус не ми допадна.

Това е и моето мнение, не бих повторила, аз ги пробвах още преди месец и нещо.

# 28
  • Мнения: 1 425
Определено тези на Бела дърпани на сач ли там какво беше......и са доста в пакет....хич не ми се харесаха. NaughtyБаницата ми стана ужасна.....за първи път в живота ми. SickЗатова предпочитам или обикновени кори или от кръглите по 3бр.в пакет/от тях най съм доволна/. Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 7 097
Странно ,това тези кори ли са дето първо се потапят във вода?Ако са тези чудно ми е как се навиват,толкова ли много омекват? newsm78

Не, не се топят във вода. Изваждат се от пакета и се оставят да се размразят за малко и стават като палачинки - мекички.

от кръглите по 3бр.в пакет/от тях най съм доволна/. Peace

А на коя фирма са тези? Не съм ги пробвала до сега.

Общи условия

Активация на акаунт