Дърпани кори на сач

  • 36 374
  • 90
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 503
Утре вечер ще имам гости и взех кори "Беловец" на Тонус -3 броя в опаковка ,за вита баница.Много са сполучливи.  Peace

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 4 594
Реших да ги пробвам, точно поради многото отрицателни мнения за тях. Трябва да ви кажа, че баницата много ми хареса, стана пухкава и хрупкава, много бухна. Отгоре я залях с краве масло препържено и червен пипер, стана уникална, вече само така ще я правя.  PeaceЕто и снимка



Пепика,

а вътре какво сложи? Твоята вита ли е, че не разбирам от снимката..

# 32
  • Мнения: 1 232
Пепика, чакаме рецепта. newsm22

# 33
  • Мнения: 222
да се включа и аз
пробвах корите на вита баница. добре става. според мен заради това,че са по- дебели трябва да се сложи или повече кисело мляко или повече яйца. моята баница стана много хубава и сочна, но аз я заливам с разбити яйца и водичка накрая.
за тиквеник мисля,че са много неподходящи.не съм пробвала, но така предлогавам, защото са дебелички и ще стоят сухи
не са лоши корите, голямо количество са, но и си изискват определени чалъми при приготвянето

# 34
  • София
  • Мнения: 231
Включвам се с мнение за дърпаните кори. До сега съм правила баница с тиква и със сирене станаха много добре и двете. На мен много ми харесват тези кори. Не съм се сетила да снимам готовите баници но следващият път ще покажа и снимка.

# 35
  • Мнения: 1 283
]Tari Tasartir , да... направих я вита.



ябълка, заповядай  Party
Момичета, понеже получих много въпроси на лични за баницата, затова я пиша във форума.
 Ами нищо особено и всичко на око. Намазах тавичката с олио и  масло. Всяка кора мажа с олио и ръся съвсем малко от сместта / около една кофичка кисело мляко, една чаена лъжичка сода, сирене на око, окло една шепа и три яйца/. Завивам на руло и първото на охлювче, така и всички останали. Сместта която остана, изсипах върху баницата. Разтопих близо едно масло и половин чаша олио /баницата обича мазно/ до препържване, махнах от котлона и изсипах една чаена лъжичка  червен пипер и метнах готовата баница в загрята фурна, докато хубаво се зачерви. Ами това е, приятен апетит. Hug
hubavoto_f-4e напълно съм съгласна с твоето мнение и допълвам, че тези кори обичат повече мазнина, иначе за тиквеник ще са дебели. Опитайте да наточите кори за баница, толкова е лесно, а дори и да не се справяте, hahaha мятате ги в кофата и никой няма да разбере, но сигурна съм, че който не е опитал, той не се е справил  Hug Успех !!!!!!

# 36
  • Мнения: 398
Определено тези на Бела дърпани на сач ли там какво беше......и са доста в пакет....хич не ми се харесаха. NaughtyБаницата ми стана ужасна.....за първи път в живота ми. SickЗатова предпочитам или обикновени кори или от кръглите по 3бр.в пакет/от тях най съм доволна/. Peace
И при мен не се получи желаната баница ooooh!определено не ни хареса Tired
Вече  ще си вземам само  от обикновените кори ......Тракийските PeaceСтига съм експериментирала с тези на сач,дърпани,домашни и т.н.

# 37
  • София
  • Мнения: 7 097
Опитайте да наточите кори за баница, толкова е лесно, а дори и да не се справяте, hahaha мятате ги в кофата и никой няма да разбере, но сигурна съм, че който не е опитал, той не се е справил  Hug Успех !!!!!!

Бих разточила, ама каква е рецептата - какво се забърква?

# 38
  • Мнения: 222
тракийските кори са много хубави за тиквеник  Peace

# 39
  • Мнения: 1 283
Опитайте да наточите кори за баница, толкова е лесно, а дори и да не се справяте, hahaha мятате ги в кофата и никой няма да разбере, но сигурна съм, че който не е опитал, той не се е справил  Hug Успех !!!!!!

Бих разточила, ама каква е рецептата - какво се забърква?

Ето първия вариант
 За съжаление другия линк не се отваря, но ако това не ти е достатъчно, ще ти напиша и рецептата, но от това по-нагледно няма как  Hug

# 40
  • София
  • Мнения: 7 097
Ето първия вариант
 За съжаление другия линк не се отваря, но ако това не ти е достатъчно, ще ти напиша и рецептата, но от това по-нагледно няма как  Hug

Мерси   bouquet

# 41
  • Къде ли не
  • Мнения: 692
И аз ги пробвах тия кори. Най ме хвана яд като отворих пакета и видях че са разкъсани на ленти! Това ми се случва за трети път с кори на бела и съм решила повече да не купувам! Понеже изобщо не можах да ги завия на големи фунии направих баницата наредена на парченца и не съм очарована. Останаха ми малко и сега ще ги пробвам с тръбичките на Селма.

# 42
  • Мнения: 2 126
Въпреки многото негативни мнения в темата реших и аз да ги пробвам тези кори.Още с отварянето им останах очарована,изглеждаха и миришеха страхотно  chef Децата ми ги нападнаха сурови Embarassed Направих баницата по рецептата на пакета.Получи се перфектна,пухкава и вкусна.Бих препоръчала на всеки да пробва Peace

А ето я и моята баница:

# 43
  • Мнения: 5 255
Онзи ден отново направих, но забравих да снимам  Rolling Eyes, защото бързо свърши  Mr. Green

# 44
  • зад кестените
  • Мнения: 798
Точно тези кори на сач  видях   днес  ,ще взема  да ги  пробвам   още повече че две мой комшийки ми ги прехвалиха
правили ги по дадената рецепта ,така че до ден два ще я направя и аз баницата.

Общи условия

Активация на акаунт