Великобритания-тема 28

  • 42 291
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 948
Anabel, погледни тук - цените им са добри, безплатна доставка, има коментари отдолу. Ние имаме някакъв Бритакс, купен от тук, не си спомням модела, а и беше от преди две години. Ако харесаш модел, потърси и в гугъл коментари, или по-добра цена (Амазон има добър избор също):
http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/categorydispl … 14568_10001_14568

# 706
  • Мнения: 8
Privet Anabel i Dobre doshla!

Ot opit - savetat mi e :
Otivate do naj-blizkijat vi klon na "Mothercare" s kolata i probvate kakvo moze da se vzeme - v zavisimost ot kolata vi, yslygata e bezplatna . Izborat im - e dosta dobar.

Pri nas - iskaxme Britax, posle se okaza, 4e zadnata sedalka ne moze stabilno da darzi iskanoto stol4e, taka 4e vzexme - po-evtino, markovo na Mothercare.

Kasmet i Leko adaptirane!

Tolymba,

Westminster e otli4en start za ednodnevno Londonsko poseshtenie, Misholina e to4na s ypatvanijata! Napravi vizitata da e prez sedmicata - ot vtornik do 4etvartak - taka njama da si "zasipana" ot weekend posetitelite..

Izvinjavajte za latinicata.

Lek i prijaten 4etvartak!

# 707
  • Мнения: 12
Ave, какво е 2нд банд? Моят сладур ще направи годинка след 2 седмици и дотогава ми е free dental treatmenta. А в праис листа на дентал клиниката пише 4е цената за роот триитмант е от 150 до 550 паунда.Другия вторник имам 4ас и ще ги попитам пьрво колко 6те струва.

# 708
  • Мнения: 12
Анабел 83, ние имаме Нания стол4е. Взех го от e bay преди 3 год. Не е ло6о. беше кам 50 паунда тогава. Виж в Тоис Ас ако има на сел. Мисля 4е Бритакс са по добри.

# 709
  • Мнения: 746
Някой да е запознат кой авиокомпанни летят до Пловдив /Крумово/ и дали изобщо може да си взема билет за тази дестинация.Аз бях чула ,че има полети но никъде не намирам линк да видя newsm78

# 710
  • Манчестър
  • Мнения: 2 487
Някой да е запознат кой авиокомпанни летят до Пловдив /Крумово/ и дали изобщо може да си взема билет за тази дестинация.Аз бях чула ,че има полети но никъде не намирам линк да видя newsm78

няма директни линии до Пловдив. Единствената ти опция на този етап(зимния сезон) е ако можеш да се метнеш на някои чартър до Пловдив.

# 711
  • Мнения: 746
Еееееееееееее,ама нали казаха ,че ще започват да работят и ще има Лондон-Пловдив newsm78ама те така ще загубят много Heart Eyes

# 712
  • Лондон
  • Мнения: 56
Анабел, ние сме с такова.http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/productdispla … 51544_10001_14568
Добро е и става до 11 години.

За всички други неща съм съгласна с Мишолина.



# 713
  • Мнения: 645
Момичета исках да ви питам, сега нали ще ходим до Мюнхен за един ден на преглед и си взехме билети на Изиджет. Не съм плащала багаж че то ние само една чантичка за малката ще носим, но се чудя количката дали влиза безплатно като на другите компании.  Не мога да намеря телефон на клиенти на който да се обадя да питам за това вас питам.

# 714
  • Мнения: 97
Шу,
Пише, че е безплатно - виж тук:
http://easyjet.custhelp.com/cgi-bin/easyjet.cfg/php/enduser/std_ … =&p_topview=1
По-надолу имат и опция за чат, ако искаш да ги питаш нещо допълнително.

# 715
  • Мнения: 79
Момичета, много ви благодаря за отговорите и съветите, които ми дадохте.    bouquet Насочих се към Бритакс, а и ги видях на живо и ми допаднаха. Тапицерията е много мекичка, а и самите столчета излеждат удобни. Мисля да го поръчам от киди , защото цените са по-ниски, а и имат безплатна доставка.
При нас снега се стопи и сега е по-приятно за разходка. Все още не сме намерили квартира. 99% от обявите са неактуални и нямам представа защо ги държат в сайтовете си. 

# 716
  • Мнения: 11
DNP - зависи колко сложно ще бъде и по коя тарифа ще те таксуват. Ако е на НХС ще е по-евтино. На мен ендодонтист (дано правилно да съм написала) наново прави root canal treatment на вече третирани зъби, на часно, и беше по 700 лири на зъб. Това обаче не включваше впоследствена пломба и/или корона.

# 717
  • Лондон
  • Мнения: 449
 Heart Eyes ние се завърнахме, много нормално пътуване, малката е роден пътешественик Simple Smile

В БГ нямаше грам сняг, дори за първи път виждам Витоша през януари без сняг Rolling Eyes, а толкова се надявах на едно излетче Flutter

Ell, аз като пътувах всяка седмица си бях отворила сметка в Wizz, вкарах с едно плащане определена сума и си купих доста билети на куп. Когато имаше канцелирани полети, ми връщаха парите там и си взимах друг билет за когато искам. Доста е удобно, но не знам дали предлагат тази услуга все още, звънни им за най-сигурно. Видях, че питаш в друга тема за Брюж, ако искаш ми пиши преди да тръгнете да ти поразкажа спомени Grinning

Нашето столче е Maxi Cosi Tobi и ни е много удобно, сега дори си го вкарваме в хола и от него се гледа телевизия Rolling Eyes На другия въпрос на Анабел - количка за тук трябва до доста по-голяма възраст, поради много причини...

Много хубав уикенд на всички



# 718
  • Мнения: 703
DNP, ако зъбът ти е вече с проведено кореново лечение може би ще те насочат към специалист за ре-трийтмънт. А иначе ако ти го правят по НХС е 45.60 заедно с пломбата.
Момичета на ийзиджет тези 11 паунда за куфар които се плащат на човек нали са за куфар до 20 кг, а на Уиз са до 15кг?
Вчера най-после взех билети на нашите, но не искам да имат проблеми заради свръхбагаж.
Хубав уикенд на всички  Grinning

# 719
  • Мнения: 12
Moми4ета, благодаря ви! Вторник имам 4ас за зьба ми и ще ви пиша какво е станало. Hug     Мона, на easy jet 20кг. ,а  Wizz са 15кг.

Общи условия

Активация на акаунт