Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 53-та тема

  • 113 159
  • 721
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 360
  Кремче Ванилия нищо особено не правя за бухтите,бия яйцата заедно с киселото мляко,лъжичка сол,лъжичка захар,един бакпулвер и прибавям брашно докато преценя че ми харесва тестото.Пържа в силно загрята мазнина и сипвам сместа със супена лъжица.понякога слагам и малко алкохол,знам от сестра ми че така поемат по-малко мазнина Peace

# 706
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
След толково много вкусотийки, от мен нещо бързо и почти аламинутно - Сочни картофки на фурна. Това е една моя измишльотина, която стана сполучлива и вкусна.

# 707
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Може ли рецептата за шоколадовата грис халва
Ето я http://www.receptite.com/recepta.php?r=13414
Някой пусна линка с рецептата тук много скоро,но забравих кой.Става много вкусна,но мисля следващия път да пробвам вместо с вода както е в рецептата да я направя с прясно мляко,не знам дали ще се получи.....

# 708
  • Географският център на България-Габрово
  • Мнения: 593
Може ли рецептата за шоколадовата грис халва
Ето я http://www.receptite.com/recepta.php?r=13414
Някой пусна линка с рецептата тук много скоро,но забравих кой.Става много вкусна,но мисля следващия път да пробвам вместо с вода както е в рецептата да я направя с прясно мляко,не знам дали ще се получи.....



Халвата е много хубава правила съм я по рецепта на Рени55,но както казва самата тя ,ако се сложи прясно мляко се изгубва хубавият наситен цвят на шоколад.

# 709
  • София
  • Мнения: 7 901
Може ли рецептата за шоколадовата грис халва
Ето я http://www.receptite.com/recepta.php?r=13414
Някой пусна линка с рецептата тук много скоро,но забравих кой.Става много вкусна,но мисля следващия път да пробвам вместо с вода както е в рецептата да я направя с прясно мляко,не знам дали ще се получи.....



Халвата е много хубава правила съм я по рецепта на Рени55,но както казва самата тя ,ако се сложи прясно мляко се изгубва хубавият наситен цвят на шоколад.

Затова има черен натурален шоколад. Според мен де

# 710
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 661
Момичета, благодаря ви за пожеланията и честитките за Камбанката  Hug
Yagodka, май ще пробвам твойта мусака, много добре звучи (сега погледнах рецептата в дрлугата тема)  Grinning
Пътьом си грабвам зелеви сърмички от Вяра.ан (че са ми слабост) Grinning
Лоис, и аз ще погледна после за рецептата за лимоновия сладкиш Wink. С този розов пипер много интересво ми звучи.
Права си, че напоследък от сайтове и блогове все макарони се появяват... май макароните са новия хит след къпкейковете  Laughing.
Ще ви разказвам на теб и на Милика след месец (на 29/12 ми е "курсът", тъкмо предновогодишно Laughing).

За интересуващите се написах двете рецепти :
Торта "Дъга"
Ориз на фурна с къри и лимон

Лека вечер, момичета!

# 711
  • Мнения: 120
кекс с три цвята

и шоколадова грис халва


айййййййййй
на закуска тези неща изглеждат повече от апетитно!

Кексът е страшен Simple Smile

# 712
  • София
  • Мнения: 461
Вече си имам глинен гювеееч,и съм много щастлива newsm44 Още снощи го пробвахме със свинско месце и разни др. работи Mr. Green

и едни мъфинки с Ябълка и канела Heart Eyes


кекс с три цвята

и шоколадова грис халва


айййййййййй
на закуска тези неща изглеждат повече от апетитно!

Кексът е страшен Simple Smile
Красота!!! Heart EyesКекса е като картинка! Hug

# 713
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Кремче Ванилия , може ли рецептата за шоколадовия кекс?

vangobi , много хубави кърначета Hug.

Aredhel , кажи тайната на сочните картофки Wink.

me4ta22 , и аз съм си харесала рецептата на Рени за шоколадова грис халва Heart Eyes.

Роца , благодаря ти за рецептата за ориза с къри Hug.

кафе със сметана, честито ти нов глинен гювеч, да сготвиш много вкусотии в него Hug.Много вкусно изглежда свинското с разни други работи  bouquet.

У нас вчера се хапваха :

Две дози от вкусните пудингови мъфини на Лабрекс , едните ягодови, другите карамелени Heart Eyes:



И вкусни турски банички Heart Eyes:

                                    

# 714
  • Мнения: 910
Аелис, може ли рецептата за турските банички? Изглеждат вкусни Simple Smile

# 715
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Уиуи , заповядай рецептата за баничките :

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=447977.msg13233648#msg13233648

# 716
  • Мнения: 22 867
Вече си имам глинен гювеееч,и съм много щастлива newsm44 Още снощи го пробвахме със свинско месце и разни др. работи Mr. Green
Красота!!! Heart EyesКекса е като картинка! Hug

кафе със сметана , завидях ти за глиненото прасенце Peace, ще има да ти готви мноооого вкусни манджи!  bouquet

me4ta22, страхотно ти е кексчето! Че и направо си докарала картата на България с бялото! Grinning  chef  bouquet

Аелис, мъфинките изглеждат прекрасни и толкова въздушни на снимката!  chef  bouquet

# 717
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
labrex , ами те са си такива - прекрасни, въздушни и вкусни   bouquet  bouquet  bouquet!

# 718
  • Мнения: 10
Здравейте момичета, от мен тази сутрин един опит за френска багета, постни зелеви сармички и тутманик с кисело мляко за закуска.

[img wigth=400]http://media.snimka.bg/4923/016100488-special.jpg?r=0[/img]



# 719
  • Мнения: 10
Нещо не се появи хляба, пак ще опитам да го кача.


Общи условия

Активация на акаунт