Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 53-та тема

  • 113 207
  • 721
  •   1
Отговори
# 75
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Лабрекс, пък моят като види сладкиш или тестено очите му светват като на котарак през февруари Laughing. После и живи охлюви да му предложа, и тях ще преглътне hahaha...

СтрАотна баклава Peace, бягам да видя рецептата.

# 76
  • Мнения: 22 867
Лабрекс, пък моят като види сладкиш или тестено очите му светват като на котарак през февруари Laughing. После и живи охлюви да му предложа, и тях ще преглътне hahaha...

СтрАотна баклава Peace, бягам да видя рецептата.

А на моя му дай манджи със сос, да си топка. Не, че отказва сладко, де......... Grinning
А баклавата е по много лесна рецепта, лятото я правих и сега се присетих за нея. А на мен мнооого ми е вкусна. Уж я режа на по-малки парченца, ама..........как бързо свършват. Embarassed

# 77
  • Мнения: 7 420
@ИВКА@,много ти е сладка малката кулинарка!Така ме умилиха снимките ! Heart Eyes
Кифличките са върхът!!! Party

# 78
  • Мнения: 94
Ето го и сладкиша с вафли - Невероятно мекичък и вкусен

цял

и нарязан

nela_66   bouquet

# 79
  • Sofia
  • Мнения: 4 597
labrex,

очите ми останаха в твоята баклава!
Пък той и моят мъж разправя така, ама всичко яде, къде ще ходи...

ИВКА,

страхотни произведения, още повече с такава помощничка!
Може ли рецептата за хляба на балончета, от миналата тема все него гледам, но не успях да го намеря.

# 80
  • Мнения: 7 201
Здравейте в новата тема!Невероятни вкусотии пак сте спретнали.  bouquet
А ето и моите предложения:

крем карамел
кекс

# 81
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
kotekiti , много ти е хубав сладкиша, един от любимите ми е Heart Eyes.

# 82
  • Мнения: 8 549

И аз днес на сладко -  сладкиш "баклава", а за вечеря още нищо. Моят мъж си има един лаф в такива случаи, явно днес пак ще го слушам: Аз знам ти кво ше ядеш - бой, ами аз кво ше ям?" Ама все нещо ще измисля. Grinning



И моят обича този лаф   Laughing

# 83
  • Мнения: 94
Аелис мерси  bouquet
Определено и на мен ми стана любим и честичко ще си го приготвям Peace

# 84
  • Мнения: 454
Привет на всички! Поздравления за кулинарните произведения, които показвате в тази тема. От доста време преглъщам, но сега реших да се включа.

ИВКА, би ли споделила рецептата за бутерките. Изглеждат чудесно и ми се ще да ги спретна утре за закуска.

Tari Tasartir, ето я рецептата за хляба на балончета http://tanitaang.blogspot.com/2008/10/blog-post_02.html Онзи ден някой я беше пуснал отново и този път я запазих, че и аз му се каня.


# 85
  • Мнения: 51
@ИВКА@,много ти е сладка малката кулинарка!Така ме умилиха снимките ! Heart Eyes
Кифличките са върхът!!! Party
Много благодариме за комплимента и двете.

# 86
  • Мнения: 51
ИВКА, би ли споделила рецептата за бутерките. Изглеждат чудесно и ми се ще да ги спретна утре за закуска.

Намазах листа бутер тесто с предварително разбиро яйце,сирене и ситно нарязана шунка.Нарязах го на лентички и ги навих като охлювчета.Това е(пеках ги във формата за мъфини).

# 87
  • Мнения: 454
Благодаря ти много! Аз като ги гледам на снимката, какви са като розички, реших, че ще е някоя голяма сложнотия, а то какво било  Simple Smile

# 88
  • Мнения: 718
Кракери с хайвер Flutter

# 89
  • Мнения: 7 420
Mam4е,страхотен кекс! Flutter

Общи условия

Активация на акаунт