С ръчичка или пък с краче почуква по корема МАЙското дете. N7

  • 25 892
  • 750
  •   1
Отговори
# 315
  • Перник
  • Мнения: 257
Здравейте момичета.Днес ми е направо ужасен ден и всичко ми е криво чувствам се направо смазана, че дори и не ми се говори с никой.Преди малко ходех на сама на кафе защото не ми се говори с никой просто не знам какво ми става. Sad

# 316
  • Мнения: 5 401
Здравейте момичета.Днес ми е направо ужасен ден и всичко ми е криво чувствам се направо смазана, че дори и не ми се говори с никой.Преди малко ходех на сама на кафе защото не ми се говори с никой просто не знам какво ми става. Sad

Хормони ли бе да ги опишеш!!!  Mr. Green Споко, ще се поправим всички като отмине следродилната депресия.

Winnie, тук все по-масово се носи слинг, дойде от чужбина Wink Ти кенгуру ли предпочиташ?...

О, слинга е чудесен, удобен и естествен и за майката, и за бебето. Можеш да кърмиш, да преспиваш, да разхождаш, да домакинстваш, да мързелуваш... Евтино е и лесно за шиене. С кенгуру не можеш да постигнеш нито едно от тези неща.  Peace

# 317
  • Мнения: 5
Anuk, а за невежие каквп е слонг? Simple Smile

# 318
  • Мнения: 5
съжалвам за горното Simple Smile, какво е слинг?

# 319
  • Sofia
  • Мнения: 4 494
"Слинг" е едно голямо парче плат, което можеш да вържеш по различен начин и да си носиш бебето.
Аз никога не съм ползвала  Grinning

# 320
  • Мнения: 150
Здравейте и от мен, аз днес бях на вън малко работа да свърша и да си удължа болничния и сега съм доста изморена. Simple Smile
Ивон, ти при коя лекарка си във Вита и моята лекарка е там д-р Кълвачева....

# 321
  • Мнения: 6
Този сайт е много хубав за слингове http://sling.bg/index.html ,аз съм с две ръце ЗА  Peace харесвам ги още отпреди да забременея и винаги съм си мислела че ще си взема..а и е по- удобно и модерно отколкото кенгуру  Wink

# 322
  • Мнения: 5
благодаря за ибфото Аник, има много с;адки цветове, като аксесоар  е

# 323
  • Пловдив
  • Мнения: 4 148
"Слинг" е едно голямо парче плат, което можеш да вържеш по различен начин и да си носиш бебето.
Аз никога не съм ползвала  Grinning

И аз с Кали не съм ползвала - сега взех такъв
http://www.babycurls.co.uk/baby-products/premaxx-adventure-sling … baby-sling-tango/

# 324
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
Здравейте момичета.Днес ми е направо ужасен ден и всичко ми е криво чувствам се направо смазана, че дори и не ми се говори с никой.Преди малко ходех на сама на кафе защото не ми се говори с никой просто не знам какво ми става. Sad
Хормони миличка, не се притеснявай Laughing Аз пък вчера вдигнах луд скандал на мъжа за глупост и после така ми се скофти настроението, че не отидох и да гласувам, обзеха ме черни мисли Simple Smile
Аз пак се връщам от зъболекар - обработваме си вече зъба, разширяваме канали, правим промивки и т.н. Зара, зъболекарката ми вика, ще видим след бременноста, колко корони ще има да ти слагам Sad На мен зъбите са ми слабо място, много трошливи и досега съм за 5 корони. Последно си счупих зъб със солета Embarassed

Аз хич не съм запозната с разликата между слинг и кенгуро, ако някой може да ме светне, ще съм благодарна Simple Smile

# 325
  • Мнения: 5 401
Аз мисля на пролет, живот и здраве, да се сдобия с Dee Dee слинг. С Калоян ползвах слинг от съвсем, съвсем мъничък - слагах го и в легнало положение, и в изправено с лице към мен. За жалост ми се счупи едната халка след година и половина силна употреба, а пък съм с две леви ръце и затова ще си купувам нов. Тези десени много ми харесват. А и кроя планове да водя и вземам бъдещия батко от градина с бебето в слинга, защото по нашите разбити централни улици е мега криво за бутане на количка.

jasmin_veni, тук можеш да прочетеш повече за видовете слингове и как точно се носи бебето.  Simple Smile Има много друго инфо из нета на различни места.

Хубава вечер от мен!   bouquet

# 326
  • Русе
  • Мнения: 150
jasmin_veni има разлика.Кенгурото има само една позиция обикновенно отпред и е ,като столче от плат с отвори за крачетата,а слинга има доста по добри възможности и позиции,особенно тези дето са си шалове.За другите ,които приличат на кенгурата в първият момент не знам.Аз с Бойко нямах слинг,а много исках да имам,но пък кенгурото го използвахме мноооого.Този път ще се сдобия с слинг с бейбифон и ако имам отново проблеми с гърдите и кърменето ,и с електрическа помпа.Това са неща които много исках и имах нужда да имам,но мъжът ми беше на мнение ,че не ми трябват.Сега обаче няма да го слушам и да си усложнявам живота. Mr. Green
Другият рейс на мъжът ми съвпада с рожденният ден на Бойко, Коледа и  Нова година.Добрата новина е ,че ще отидем на път с него и на празниците ще сме си заедно.Днес шефът му каза,че може и аз съм много щаслива. Mr. Green Така ми липсва тази година ,когато  пътувахме заедно,а тогава постоянно си мислех за България и изпадах в депресии.Но сега ще е за 20 дена и ще си е ,като Коледно пътешествие. Grinning

# 327
  • Мнения: 91
Здравейте момичета  Hug
Слънчева,консултациите в МД Варна не са отменени,защото моя час беше за 28.11,но ми се обадиха че Яков няма да е там тогава и аз го смених за 21.11 понеже при последното ми посещение той каза да си запиша час след 3 или 4 седмица.Така че  СПОКО  Peace
И аз броя дните до събота за да разбера пола на бебчо.Надявам се да не се крие.Много искам да е момиченце,но каквото и да е само да е живо и здраво  Praynig Praynig Praynig и всичко да мине ок.
Това с пипането на коремчето е много кофти.Вчера братовчедка ми ми го пипна,НО тя ми е братобчедка и то много близка,но не искам някакви хора просто познати да ми галят стомахчето.  ooooh!
Мимак,супер.Много се радвам за вашето семейство.Ще си изкарате супер празниците  Hug
Таниакукова,добре дошла сред нас и леко бременеене  Hug
Аз също съм в отбора на змейчето и на дидка25.Навсякъде с епилатора!С бръсначка съм си махала 1 път космите на триъгълника и после усещането е много гадно,не бих повторила повече.И в този ред на мисли,Змейче,Дидка,как става номера за обезкосмяването отдолу като коремчето вече стане голямо  newsm78
Спирито,щом казваш че си много слабичка не може ли да си купиш просто нормални дънки,но по-голям размер?!Или виж в магазините втора употреба-там има доста видове.
Лека вечер за сега от мен Simple Smile

# 328
  • Пловдив
  • Мнения: 4 148
Алекс, мойто коремче така и не стана кой знае колко голямо миналия път, та не помня да съм имала проблеми... Пък и съм обучила татито и помага с по-недостъпните зони  Mr. Green Госпожицата много ни изненада с ранното си появяване и се наложи да ме бръснат в болницата  Embarassed

Мимак, звучи много добре това коледно пътешествие  Peace
На мен хич не ми понася пътуване, почва да ме стяга корема... дори и при пътуване из града съм така  Confused

# 329
  • Мнения: 91
Забравих да кажа че на мен кенгурата ми харесват много повече отколкото слинговете.Много ме кефят мъже които носят бебетата с кенгура.Стой мн сладко  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт