Майчинството - счетоводно - 24

  • 41 454
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • Варна
  • Мнения: 17 980


Въпроса ми е :ако продължа да си гледам детето и си подам необходимите документи за гледане на дете до 2 години,ще ми изплатят ли отново тези отпуски ,които не съмползвала през 3те години като свършат строителните работи през март.... дано съм обеснила правилно ..  bouquet

Трябва да започнеш работа на друго място иначе губиш майчинството за втората година.

# 736
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
zi$inka ,имаме нова тема-отговорих ти в нея

# 737
  • Мнения: 85


Въпроса ми е :ако продължа да си гледам детето и си подам необходимите документи за гледане на дете до 2 години,ще ми изплатят ли отново тези отпуски ,които не съмползвала през 3те години като свършат строителните работи през март.... дано съм обеснила правилно ..  bouquet

Трябва да започнеш работа на друго място иначе губиш майчинството за втората година.
не разбирам ..... а ако преди да свърши д-ра,аз вече съм започнала 2рата година на гледане на дете.... ?

# 738
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
не разбирам ..... а ако преди да свърши д-ра,аз вече съм започнала 2рата година на гледане на дете.... ?

В момента,в който ти прекратят договора /а той е срочен,с крайна дата/  ти се спира и отпуска за отглеждане на дете до 2 г /майчинството/.Нищо че си започнала неговото ползване.
Намираш друга фирма,където да те назначат,за да си взимаш докрая майчинството

Общи условия

Активация на акаунт