Лунна диета - 16.11.09 (понеделник) - Новолуние (21:13)

  • 3 202
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 312
И аз ще се присъединя, мислех да правя утре протеинов ден, но какво пък ще е течен вторник, идеята май е по-добра Simple Smile
Аз съм с добри впечатления от лунната диета, работата е че без компания, каквато и да е диета ми е мъка - като правя мезе на мъжа примерно как да не си хапна и аз Simple Smile

# 16
  • Мнения: 78
Здравейте момичета Hug
И з ще се включа за 24 часа.Тъко ми съвпада деня с плодовия от 90-дневната и вторник само на чай и бистра водица  Laughing
ина мен ми се пада плодов и аз мисля да го изкарам воден,така че се записвам Peace
Успех на всички лунички newsm51

# 17
  • Мнения: 5 001
Цоп!....И аз в кюпа....За 24 часа.
Не можах да издържа да не се включа в тайфата Mr. Green

Пък и обещах на приятелки от една друга тема да не ги оставям самички,та съм солидарна и с тях! Hug Hug Hug

# 18
  • Мнения: 737
Идвам и аз тук. Записсссссс

# 19
  • навсякъде
  • Мнения: 348
И аз се присъединявам към лунуващите, за първи път ще ми е надявам се да остана доволна : )))) А ще се намери ли някой съпричастен с мен за Японското чудо
какво е това японско чудо

# 20
  • София
  • Мнения: 2 859
И аз ще се включа за 24 часа. Simple Smile Миналата седмица беше много лесно, но часовете бяха много подходящи за начинаещи. Смятам, че и тази седмица няма да имам проблем.

# 21
  • GYM
  • Мнения: 814
Може ли и аз при вас... Мисля днес да изкарам на плодове, а утре на вода... Ама от сега глаааад, а ми се иска и да се попрочистя newsm78 Ще ви следя за мотивация и кураж Hug

# 22
  • Мнения: 2 343
И аз започнах от днес.До сега съм на 2 ябълки,2 кафета и 1 чай. Следобед още 2 ябълки мисля да изям и поне още 1 кафе и 1-2 чая без захар или мед.

# 23
  • Мнения: 226
И аз се записвам за 24 часа.

# 24
  • Мнения: 1 387
Подкрепете с гласа си Детелин Далаклиев за Мъж на годината.
http://manoftheyear.bg/2009/index.php

# 25
  • Мнения: 2 343
Добро утро лунатички. хайде да ви почерпя с един чай
  и чаша вода

# 26
  • Мнения: 616
Здравейте и аз ще се включа при вас .
Спазвах и миналата седмица и останах доволна ,надявам се и тази луна да я изкарам без прегрешения.

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 1 280
Вчера тъкмо се навих и оп-вечеря с приятели. До 22 ядох,но днес съм ината и ще устискам. Взела съм си в офиса фреш,дано у дома не изям някой като се прибера.Не е фатално,че закъснях със старта,нали? newsm78

# 28
  • Мнения: 737
Аз за първи път ще я прави тази лунна диета, дано устискам и дано съм доволна, че иначе мн ще ме е яд дето нямам силна воля  Mr. Green
Пих вода до сега и 2 чаши чай, фрешовете да питам може ли колкото си искаш или? Rolling Eyes а зеленчукови може ли? И какви заленчукови?

# 29
  • Мнения: 78
Здравейте момичета Hug държи те ли се  bouquet остават само още няколко часа Whistling
ReaNora аз лично мисля да карам само на топла вода с лимон цял ден,ти щом си за първи път да не ти умалее направи си фреш от портокали или ябълки,ама не си взимам готови,че са пълни със захар,иначе можеш да си направиш и от моркови,зеле ти си решаваш успех  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт