Лунна диета - 16.11.09 (понеделник) - Новолуние (21:13)

  • 3 205
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • GYM
  • Мнения: 814
И аз удържам засега, айде, малко остана newsm18 newsm18

# 46
  • Мнения: 737
Сърдита съм пък  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms от сутринта съм с 200гр по тежка  Rolling Eyes на какво прилича това . До 15-16 ч бях на чай без захар и вода. ПОсле изпих 3-4 чаши фрешове натурални и нищо друго и сега като се премерих...............Освен всичко цял ден корема ми е подут  Crossing Arms

# 47
  • ES
  • Мнения: 2 172
РеаНора, ве4ер винаги си по_тежък, притегли се утре сутринта.

# 48
  • Мнения: 737
gery_to благодаря за успокоението...............ама що така?  newsm78

# 49
  • Мнения: 78
Здравейте милички Hug ударжахте ли фронта newsm78 аз да Blush сега пия топла вода с мед и лимон bowuu ReaNora и аз щях да те посъветвам това,да се премериш утре като станеш след wc и ще видиш ,че ще си по лека , днеска е нормално след цялото това наливане задържаш вода,утре ще чакаме резултати Hug

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 1 280
И аз устисках, снощи хапнах салата,доста голяма. За днес си нося мандаринки,ако намеря компания за обяд смятам пак салатка да ям. Доволна съм от себе си и от кантара. Резултата за сега си е същия-1 кг,направо не вярвам на очите си. Но аз много се бях отпуснала, явно организма ми е бил затлачен,горкия.
До 24, момичета. Гледах,че почва от среднощ лунната диета, мисля ,че ще ни е по-лесно.

# 51
  • Мнения: 312
Браво на вас момичета, аз не успях да устискам да съм лунна като вас, но поне удържах да се огранича до протеини(полвин пилешка пържолка и 1/3 кофичка мляко 0,1%) . Вечерта направо щех да припадна от глад и изтощение, предполагам защото ми беше ден за салса, а аз като ходя ходя на две групи една след друга и едвам се докопах до вкъщи, но удържах да не изям хладилника все пак Simple Smile
Ще се пробвам пак на следващата луна и дано да имам вашата воля  bouquet

# 52
  • Мнения: 737
Момичета аз успоях . Днес глядам да се храня мн оскъдно. Пък за утре ще видим. МОга да споделя , че сутринта бях около 800гр по лека, което е нормално ( всяка сутрин съм така) Няма да се отказавам, мисля позитивно. Кажете др. седмица кога е , че да се подготвя псикически от сега. Mr. Green
Благодаря за подкрепата на всички   bouquet

# 53
  • София
  • Мнения: 1 762
Добро утро, момичета. Моля приемете и мен във вашия отбор. Да си призная вдъхнових се от една дама, която виждам, че пише и тук. Искам да опитам и това, пък дано успея  Praynig Непостоянна е душата ми  Wink но с ваша помощ може и да се справя  Peace

Чакам и аз инфо за следващата дата, защото не мога да се ориентирам по календара.
Хайде, хубав ден от мен и много слънчево настроение   bouquet

# 54
  • GYM
  • Мнения: 814
И аз удържах Grinning Тези дни инстинктивно посягам към по-леки и здравословни храни, кантара ме обича...
Поздрави и до другата седмица Hug

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 408
Здравей те,понеже съм нова и искам да се включа.
Видях,че първата четвърт почва на 24.11.09г в 23.38ч. до 26.11.09. 24.08ч продължава,нали?
Също така исках да ви питам някой прилагал ли е метода за детоксикация на д–р Михайлов при лунната диета?Ако може за някои пояснения,как се прави пред и след  дните,т.е. кога и с какво се почва и тнт.?

# 56
  • Мнения: 389
Здравей те,понеже съм нова и искам да се включа.
Видях,че първата четвърт почва на 24.11.09г в 23.38ч. до 26.11.09. 24.08ч продължава,нали?
Също така исках да ви питам някой прилагал ли е метода за детоксикация на д–р Михайлов при лунната диета?Ако може за някои пояснения,как се прави пред и след  дните,т.е. кога и с какво се почва и тнт.?

Аз точно като видях за детоксикацията реших да направя лунната диета.Досега не съм я правила и мисля като за първи път да е само един ден

# 57
  • Мнения: 564
Да пускам ли нова тема или някой се е заел вече???

# 58
  • Мнения: 564
ето я новата темичка http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=449084.new#new


Успех   bouquet

# 59
  • Мнения: 68
Скептична съм към тази диета. Аз винаги качвам 200-300 г като я правя. Може би задържам течности, но цял ден да пиеш вода и чай и на другия ден да си половин килограм отгоре на какво прилича?

Общи условия

Активация на акаунт