Лунна диета - 16.11.09 (понеделник) - Новолуние (21:13)

  • 3 202
  • 59
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 737
Valentinche благодаря за инфото  bouquet
Все още не съм почнала фрешовете . Имам си сокоизтисквачка за случая  Peace по принцип никакви сокове на купувам , защото са пълни с болкуци.
Ако мога ще издържа на вода и чай. Имам чувството сега , че ако изпия един фреш и ще ми дойде апетита, а сега го няма. Даже ще готвя след малко  Mr. Green А довечера след определеното време - можели да се яде или да се избегне?

# 31
  • Мнения: 78
браво,че  имаш сокоизтисквачка bowuu довечера може да хапнеш някой плод след като изтече фазата но за предпочитане е да не се хапва след 19-20 направо утре направи захранване сутринта плодове на обяд салата и така.. по леко меню за да можеш да задържиш сваленото от днеска Wink

# 32
  • софия
  • Мнения: 555
риба печена постна води ли се като лека храна.
навсякъде дават да се захранва с ориз, картофи ...

# 33
  • Мнения: 737
риба печена постна води ли се като лека храна.
навсякъде дават да се захранва с ориз, картофи ...
Ако има някой да ни каже как да се захраним утре ще е супер  Heart Eyes

# 34
  • GYM
  • Мнения: 814
риба печена постна води ли се като лека храна.
навсякъде дават да се захранва с ориз, картофи ...
Ако има някой да ни каже как да се захраним утре ще е супер  Heart Eyes
Аз надникнах при плодуващите Blush Мисля си, че те имат добра стратегия...Сутринта някой плод, на обяд салатка, а вечерта - варени на пара заленчуци или задушени...Аз така мисля да няправя, но ще включа и няколко ореха, че много ги обичам Heart Eyes

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 1 280
Удържате ли фронта?
Аз прокиснах от този фреш,но сега е лесното,не ми се мисли като се прибера как ще се справя...

# 36
  • Мнения: 737
Удържате ли фронта?
Аз прокиснах от този фреш,но сега е лесното,не ми се мисли като се прибера как ще се справя...

А аз съм садомазохистка. Нали днес съм у дома и преди минути направих сърмички с кисело зеле...............колко са ароматни....
Оххх май не трябва да говоря така.
Та така, аз преди малко включих фрешовете, мн се  Praynig да устискам, ама шЪ видя  Mr. Green
За утре трябва да внимавам със захранването, нали?
Ще ям салати  newsm10
Айде нЕма да се даваме, нали е полезно за отганизма гладуването  Wink

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 1 280
За организма е полезно ,но аз не съм полезна за околните-ставам зла и гледам лошо.

# 38
  • Мнения: 737
За организма е полезно ,но аз не съм полезна за околните-ставам зла и гледам лошо.
И аз и аз. Сега уча с дъщеря ми която е 2-ри клас и едвам се сдържам да не избухна  Mr. Green

# 39
  • София
  • Мнения: 2 859
И аз държа фронта. На работа е лесно, но да видим довечера как ще е. Досега съм пила само вода и кафе, но с мед, горчиво не мога. За довечера, след 21.45 съм намислила да мушна някой и друг плод и хайде - в леглото. Simple Smile

# 40
  • Мнения: 226
Аз за сега се държа. Simple Smile
Добре, че няма похапващи колеги покрай мен, за да не ме дразнят  Crazy Но усещам, че като се прибера ще съм подложена на доста изкушения  Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 337
Късно се включвам, но и от мен запис и до сега се сдържам въпреки, че съм у дома. От февруари до август свалих към 4 кг. но лятото на морето спрях диетата и резултатът е  плюс 2 кг. От миналата седмица поднових и да видим, една форумка видях че е свалила 20 кг. с лунната диета, но дали е възможно. На мен ми трябва да сваля 10, но до сега не съм успяла, просто си похапвам без да се усетя, нали по цял ден съм си у нас ooooh!. До сега 2 кафета, 3-4 сока и сега се чудя че вече едвам удържам. 

# 42
  • Мнения: 78
здравейте лунички Hug да хубаво е по 1 път седмицата да се гладува,но за да не се стресира  организма ,трябва като мине фазата не да се натъпчем а да хапнем примерно на следващия ден се едно днес сме яли нормално(дано да ме разбрахте)
и на мен утре захранването ми след днес ще е ябълка  чайчета до обяд на обя голяма салата после след 3 часа мандарини и за вечеря някой зеленчук ще гризна сигурно морков Wink и не забравяйте водата  bouquet малко остана от фазата днеска аз вообще не съм гладна само съм малко отпаднала и ме боли главата,но това е сигурно защото се чистя от токсините Hug на всички издържали до сега една голяма Hug 

# 43
  • Мнения: 737
Още съм тук и съм от устискалите  Mr. Green Май ще си лягам рано тази вечер да не мисля за разни неща   chef

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 1 280
Аз като се прибрах както ми беше причерняло пред очите и се сложих на кантара-1кг!
Е, как да не се амбицира човек-разшетах се, като хала съм,но още сме си сами с кучето. Като си дойде мъжо не знам как ще е ситуацията ... Thinking
Имама още фреш в къщи,но този е от грейпфрут,горчилка, та разреждам с вода.

Общи условия

Активация на акаунт