определяне на пола

  • 14 352
  • 79
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 33
доктора, при който ходя е един от най-добрите за пловдив, или поне така казват, има много бременни при него, има и една от най-добрата технология, бебето не се криеше изобщо, видях го как мърда с ръчичките и крачетата, той без да се замисли като огледа и каза "охоооо имаме си момиченце"  Hug, мъжът ми искаше момченце и аз също, но вътрешно имам чувството, че ще е момиче... но догодина ще се разбере най-точно  Wink

# 31
  • Мнения: 273
Не знам дали в 21 г. с. ще се види пола. При мен в 28 г. с. само предположения изказаха. Потвърдиха в 34 г. с. и 4 дни, а всичко стана ясно, когато бебето се роди. Но знаеш ли, това всъщност е  най-маловажното нещо в еднна бременност. Лошото е, че го  осъзнаваме късно. Желая ти лека бременност.

 Peace абсолютно съм съгласна! Наѝ-важно е бебчето да е живо и здраво!

# 32
  • Мнения: 2 960
При мен в край на 14 г.с при прегледа доки ми каза ,че вижда момче.Позна Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 78
Ние ходихме на 3D в 21-та  седмица и ясно се виждаше, че е момче. И познаха.

Последна редакция: пн, 25 яну 2010, 18:41 от AnMary

# 34
  • София
  • Мнения: 5 079
Зависи от позицията на бебето, както и от апаратурата. Но най - вече - от "зад-апаратното устройство"! Mr. Green

# 35
  • Шумен
  • Мнения: 41
Да ти споделя че съм в 39 седмица  а не знам със сигурност какво ще е бебето .
В началото ми казваха момиче , но на последния видеозон -момче ,но пак не беше сигурно защото пъпната му връв минава през чатала .Така че дори и видеозона да е перфектен ако бебето реши да се крие няма как да разбереш Naughty

# 36
  • Мнения: 269
В 19та седмица ми казаха 100% пола и познаха PeaceНа обикновен видеозон да добавя,че повечето на 3D или 4D им познават.

# 37
  • София
  • Мнения: 1 524
Ако те гледа специалист ФМ - може да ти каже и в 12-та седмица.

# 38
  • Мнения: 269
Ако те гледа специалист ФМ - може да ти каже и в 12-та седмица.
Да права си в 19 ми каза със сигурност а на 14 само предположи но каза,че ще изчака малко за по сигурно.

# 39
  • Мнения: 108
Специалист ме гледа в 13 седмица на 3 Д и ми каза с много голяма сигурност,че този път ще си имаме момченце.  Heart Eyes
С първото ми дете се видя пола на обикновен ехограф в 16 седмица и така си остана до край. Heart Eyes

# 40
  • София
  • Мнения: 1 535
В 14г.с. ми казаха за първи път, след това в 16г.с. го потвърдиха и този път познаха Wink

# 41
  • Мнения: 58
В 16г.с. ми казаха на обикновен ехограф.

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 310
Доколкото знам най-рано може да се види в 13 г.с. при завършена органогенеза, при голям специалист.  Peace

# 43
  • София
  • Мнения: 2 613
Казаха ми пола в 18 седмица и познаха, момиченце Grinning

# 44
  • Мнения: 126
Бях в шеста седмица когато отидох да потвърдят бременност,никога няма да забравя думите на гинеколожката ми:"Бременна си и ще е момче".Така и стана!!! Hug

Общи условия

Активация на акаунт