определяне на пола

  • 14 347
  • 79
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 512
Зависи не от апаратурата, а от този който гледа и вижда на нея.

# 76
  • Мнения: 1 049
При мен беше 20 седмица.  Wink

# 77
  • Мнения: 1 354
В 16г.с. ми казаха момиче и познаха Peace

# 78
  • Мнения: 40
Нашето момче го видяха в 16-та г.с.

# 79
  • Бургас
  • Мнения: 306
Уйййййй момичета какво ме нападнахте.

Бях в шеста седмица когато отидох да потвърдят бременност,никога няма да забравя думите на гинеколожката ми:"Бременна си и ще е момче".Така и стана!!! Hug

ехааа, в шеста седмица! че то тогава не се ли вижда само гестационен сак и жълтъчно мехурче? твоята лекарка наистина е много добра. аз съм сега в 15 и преди две седмици доки каза, че ще е момче, но да не залагам много, защото иска да изчака да го види още веднъж

Извинявайте много ама в 6-тата седмица е НЕВЪЗМОЖНО, да се каже пол   #Crazy  .Според мен лекарката ти просто е изказала предположение, което няма как да е базирано на това, което вижда, защото, в 6-тата седмица понякога и пулс още не може да се хване. Моля ви не пишете глупости.   ooooh! Не мога да повярвам, че доживях да прочета такова нещо  Joy

Тогава лекарката каза има сак и ще е момче.То е логично че е налучкала,но мисълта ми беше че в 6 -та седмица ми каза това и позна.
Много се извинявам че ти се е наложило да четеш такива глупости Hug/не се заяждам/

Аз също не се заяждам  Hug просто изказвам мнение. Има момичета, които след като го прочетат ще си помислят, че наистина се вижда още от тогава  Peace Все пак темата беше в "В коя седмица може да се види пола на бебето" затова реших, че го казваш сериозно.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт