определяне на пола

  • 14 361
  • 79
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 28
Гледаха ме в 14-та на скапан ехограф и естествено нищо не се вдия Wink
В началото на 16-та с 3D доки ми каза, че ще ставам свеки Simple Smile

# 61
  • Мнения: 105
в 21 г.с. на 4d и познаха 4е ще е мом4е:)))

# 62
  • На острова
  • Мнения: 1 276
В 14-та г.с., на обикновен ехограф ми казаха, че ще е момче. Но докторът ми наистина е страшно добър специалист. И позна.  Heart Eyes

В 6-та г.с. пол?  ooooh! Абсурд.

# 63
  • Мнения: 101
казват че когато е момче може да се потвърди още в края на третия месец,но когато е момиче или е малко по трудно /при момчетата все пак има какво да изпъква и да се търси ) Simple Smile

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 315
казват че когато е момче може да се потвърди още в края на третия месец,но когато е момиче или е малко по трудно /при момчетата все пак има какво да изпъква и да се търси ) Simple Smile
Да, но за да започне да "стърчи" трябва да е поне 13 седмица Simple Smile

# 65
  • Мнения: 1 420
След 16г.с. половите органи за напълно формирани  Peace И при двете ми бременности, видяха пола в 20 г.с. - за първото бебе познаха, сега ще видим с второто  Laughing

# 66
  • Мнения: 126
Уйййййй момичета какво ме нападнахте.

Бях в шеста седмица когато отидох да потвърдят бременност,никога няма да забравя думите на гинеколожката ми:"Бременна си и ще е момче".Така и стана!!! Hug

ехааа, в шеста седмица! че то тогава не се ли вижда само гестационен сак и жълтъчно мехурче? твоята лекарка наистина е много добра. аз съм сега в 15 и преди две седмици доки каза, че ще е момче, но да не залагам много, защото иска да изчака да го види още веднъж

Извинявайте много ама в 6-тата седмица е НЕВЪЗМОЖНО, да се каже пол   #Crazy  .Според мен лекарката ти просто е изказала предположение, което няма как да е базирано на това, което вижда, защото, в 6-тата седмица понякога и пулс още не може да се хване. Моля ви не пишете глупости.   ooooh! Не мога да повярвам, че доживях да прочета такова нещо  Joy

Тогава лекарката каза има сак и ще е момче.То е логично че е налучкала,но мисълта ми беше че в 6 -та седмица ми каза това и позна.
Много се извинявам че ти се е наложило да четеш такива глупости Hug/не се заяждам/

# 67
  • Мнения: 678
В 16г.с.- момиче,на обикновен ехограф.

# 68
  • Мнения: 1 340
И на двете ми деца се видя в 17та седмица.

# 69
  • София
  • Мнения: 6 212
Чувала съм за правилни "отговори" още 12-13 г.с.

# 70
  • Мнения: 219
В 16 г.с. на обикновен ехограф се видя, че е момче. На всеки следващ преглед ми го потвърдиха различни лекари.

# 71
  • Мнения: 1 558
Първият път в 18 седмица ми казаха пола,а втория път беше след 20 седмица Peace

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
В 13 г.с на първата Фм ми казаха пола и в 22 г.с. го потвърдиха.

# 73
# 74
  • Мнения: 218
В края на 12 г.с на 4D ми казаха пола,а на обикновен ехограф в 20г.с

Общи условия

Активация на акаунт