подсъзнанието може всичко 19

  • 79 853
  • 712
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 591
Момичета, искам съвет от вас  Praynig
В момента съм в някакъв период на промяна и съответно се опитвам да игнорирам на момента всички лоши мисли, които ми идват в главата и веднага ги заменям с хубави. Лошо ли е, че се опитвам да игнорирам хора и всъщност прекъсвам връзка с тях, които ми влияят отрицателно и ако да какво да направя? В книгата си Кехоу пише, че можем да променим хора, които са настроени отрицателно, но аз незнам дали въобще искам да подържам връзка.... объркана съм, незнам дали да ги игнорирам или да се опитам да им променя мисленето? Дайте ми съвет, моля ви  Praynig

# 16
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Цоп и аз тука!!!  bouquet

# 17
  • Мнения: 25
Whitewitch, нищо лошо няма в това да избягваш хора, които те натоварват! Разбира се, недей да ги нараняваш или да се държиш грубо, но щом си тук, ти едва ли си такъв човек  Hug Ако тези хора са свързани с твоят житейски урок, те ще се върнат все някога в живота ти, когато си готова за тях. Ако не се върнат - значи не са ти трябвали никога! Вярвай на вътрешните си усещания и върви смело напред, всяка вътрешна промяна носи и външна (някои хора напускат живота ти, идват нови) - всичко е за добро!

# 18
  • Мнения: 10 691
Whitewitch, естествено че не е лошо да игнорираш хората, които те натоварват. Отдавна вече нямам такива терзания правилно ли и това или не е правилно. В това отношение имам обаче проблем с майка ми, която не мога да убедя да престане да се среща с една нейна приятелка, чиято дъщеря е сериозно болна и все натоварва майка ми с проблемите си! Онзи ден например ми се обади с такъв отчаян глас /става въпрос за майка ми/, че си помислих, че нещо се е случило или с баща ми, или с нея! Оказа се, че въпросната й "приятелка" пак й е била на гости и пак я е занимавала с проблемите си...
Просто съм в чудо какво да направя, за да убедя майка си да не се вижда с тази жена! Каквото и да говоря, не стига до съзнанието й и това е...  Confused 
Явно наистина родителите ни са още в Старата енергия и ще трябва да се примирим с това. Аз обаче още не съм стигнала до момента на примирението с този факт...  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 73
http://tavor.hit.bg/-  ето един подарък от мен с много любов Hug
Това е исихазъм,моят най-любим път към себе си.Много естествено се вписва в нашата тема,че енергията следва мисълта.Смирението е основната ценност в исихазма-и покаянието.На мен ми носи много щастие и осъществяване.Дано и на вас донесе Heart Eyes

# 20
  • Португалия
  • Мнения: 3 982
Благодаря за новата прекрасна тема  Hug
За антакарана искам и аз да науча повече  Peace
От  няколко дни съм в празна дупка-нищо не ме влече,нито четене,нито утвърждения, ....чакам една важна среща в събота ,и май там ми е ума newsm78
Само тук, при вас, ми е спокойно   bouquet

# 21
  • Мнения: 591
Благодаря ви, момичета!  Hug Имах нужда от това- аз в никакъв случай не съм се държала лошо с хората, които ми действат отрицателно, просто ги игнорирам и това е Simple Smile
Мише, опитвала ли си се да повлияеш на майка ти само с мисълта си без да говориш с нея повече за това и тя съответно да отрича? Или пък да протоводействаш на тази отрицателна енергия  Hug
Mamagemelar, ти не си в дупка- седиш в една красива градина и очакваш хубвата среща в събота Wink

# 22
  • Мнения: 52
Момичета, искам съвет от вас  Praynig
В момента съм в някакъв период на промяна и съответно се опитвам да игнорирам на момента всички лоши мисли, които ми идват в главата и веднага ги заменям с хубави. Лошо ли е, че се опитвам да игнорирам хора и всъщност прекъсвам връзка с тях, които ми влияят отрицателно и ако да какво да направя? В книгата си Кехоу пише, че можем да променим хора, които са настроени отрицателно, но аз незнам дали въобще искам да подържам връзка.... объркана съм, незнам дали да ги игнорирам или да се опитам да им променя мисленето? Дайте ми съвет, моля ви  Praynig
Whitewitch и аз преминах през такъв период след като започнах да чета тук,да преосмислям нещата,да намирам отговори и да се настройвам позитивно.При мен също се появи желание да се дистанцирам,но забележи-от близък човек,който ми действа положително,но въпреки това имаше неизяснени неща помежду ни,невъзможност за дълги разговори и т.н.Няколко дни след това отваряйки темата видях,че се обсъждат разговорите с
Висшия Аз и осъзнах,че точно това ми е необходимо.Няколко вечери водех разговори и ми
олекна на душата,отпаднаха много съмнения и терзания.Нещата се наредиха по възможно най-добрия начин.А щом става дума за отрицателно въздействащ човек,мисля,че наистина е необходимо да го изолираш,но всъщност ти ще почувстваш най-добре какво трябва да направиш.Не спирай да вярваш,че всичко ще се нареди както трябва.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 724
Мише, ами ако това е жизнено важно за тази жена с болното дете? Ако това е един от уроците за майка ти. ..Не знам как бих постъпила аз на твое място, вероятно като теб, но все пак ми минават през главата и горните мисли.... Благодаря за темата  bouquet

# 24
  • Португалия
  • Мнения: 3 982
Whitewitch ,права си  Hug
Благодаря ,че ми го напомни  Grinning   bouquet
Инерцията е страшно нещо-аз се улавам ,че се оставям на обичайните си преди усещания,с обичайните  изрази  ooooh!

# 25
  • Мнения: 42
Whitewitch, не е здравословно за теб да подържаш връзка с хора, които те натоварват. Не позволявай чувството на вина да те ръководи, освен това когато става въпрос за познати е лесно, но я си представи че имаш и такива роднини, където подържането на контакт е задължително ? На ми се случи и попитах - какво се прави в такива случаи. Отговорът е много прост - насочваш само 3% от вниманието си в разговора, а 97%,  в това как изглежда днес небето, каво мислиш да правиш по-късно през деня, с кого би ти било приятно да се чуеш и ...... тем подобни, като същевременно кимаш с глава и даваш вид, че участваш в разговора.

# 26
  • Мнения: 10 691
Нещо смешно да ви кажа Laughing
Чух по радиото преразказани думи на някакъв наш учен-астроном или астрофизик /не разбрах/, който бил казал по някоя от телевизиите, че край на света през 2012г. няма да има, и че хората трябва да продължават да пестят пари, защото край на света няма да има. А и още - Маите били много глупави, защото не могли да предскажат собственото си изчезване, та какво се отнася да нашето...  ooooh!
Тъй като бях като потресена, само това запомних - пестенето на пари и думите му за великата цивилизация на Маите.
Е, по-тъпоумно изказване от това, здраве му кажи. Този човек сигурно никога не е чувал за Прецесията на равноденствията, което си е научен факт  Laughing
Някои хора са на светлинни години от ставащите в момента процеси  Laughing На тях в главите са им само космически катаклизми и край на света в буквален смисъл  Joy

Извинявам се за спама  Blush

# 27
  • Мнения: 1 652
mijjjka, радвам се че ти пасна и на теб лилавия цвят, като подходящ за начало на темата.
Този цвят ме направи чувствителен към себе си, когато ме инициираха за рейки. Благодарна съм много за това.
  bouquet

ето нещо от мен за новата тема

http://www.youtube.com/watch?v=hQEHG5stO5g

# 28
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Да, Лили, и аз мисля, че ще е полезно да ги обсъдим тези теми - и за кристалите на Крион, и за антакарана  Hug

и аз се оглеждам за повече информация за това.
Мише, благодаря за темата  Peace

# 29
  • Мнения: 10 691
darena, от известно време съм необяснимо привлечена от розовата и лилавата гама, вече го бях споменавала  Grinning
Прочетох това-онова и се оказа, че лилавият или виолетовият светлинен спектър е с най-късите вълни и притежава най-високите честоти на вибрации във видимия спектър и е преходен към следващата октава от светлина. За хората от древността, този преходен, трансцедентален цвят представлявал по-скоро духовно, отколкото физическо явление.  Hug

коконче, за кристалите и аз търся информация, но май само от немския канал на Крион има - http://www.kryonschool.com/  Thinking
Тук - http://www.kryonschule.de/lichtsprache/Bilder/Energien_Kristalle.PDF - също на немски  Confused
По руските сайтове нищо не успях да намеря, а там има сериозни последователи на Крион. Ако някой намери нещо, ще бъда много благодарна да го сподели Hug

Извинявам се, че "завзех ефира". Хубав петъчен следобед на всички   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт