подсъзнанието може всичко 19

  • 79 880
  • 712
  •   1
Отговори
# 540
  • Костинброд
  • Мнения: 198
Момичета, имам нужда от вас- детенцето ми е със силен ларингит, дайте малко енергия и рейки, че аз съм боса в тези неща, за Виктория Бисерова Рангелова.

# 541
  • GYM
  • Мнения: 814
Qnitza , много любов и светлина за детенцето Heart Eyes
Лени, както винаги, БлагоДаря ти много Hug

# 542
  • Мнения: 1 520
Да, много интересни неща говори Гал Сасон, само дето половината не са верни Joy Я помислете малко. Негативната енергия може да влиза отвсякъде. Кой е казал, че само от лявата страна - и то моля ви се през чакрата на дланта, както твърди той. Дрън-дрън Wink

Joy За какви чакри на дланта говори този? Никакви чакри няма в дланите ни.

Нашите ръце не са чакри, но заради ел.магнитните енергии в тях, могат да работят като чакри, само излъчвайки и издърпвайки енергии.
Но ръцете ни не могат да поглъщат енергия.

# 543
  • Мнения: 1 568
Момичета, имам нужда от вас- детенцето ми е със силен ларингит, дайте малко енергия и рейки, че аз съм боса в тези неща, за Виктория Бисерова Рангелова.

Играйте на следната игра с него.
Като си легнете да спите  кажи и да си представи че до вас на леглото има няколко чашки,едната е пълна със здраве,другата със щастие,усмивки и така..
Да си представя как взема едната чашка примерно със здравето и си я излива на вратлето и здравето влиза във вратлето и и  как болното гърленце веднага става здраво и я карай да ти разказва... Peace
[/b][/color]

Последна редакция: нд, 13 дек 2009, 22:34 от Маргало

# 544
  • Мнения: 100
По повод спора за червения конец...
Преди време случайно попаднах на един форум, в който едно момиче беше писало за техниката на Алена за изчистване на отрицателни влияния "Десет дена, по едно едно яйце, в затворен буркан".
Отдолу коментарите бяха :"Защо десет дена, аз пък може да искам повече", "Защо с яйце, може и без него?", "Защо в буркан, аз пък предпочитам чаша.", "Защо пък да трябва да е затворен, според мен няма смисъл", "Защо изобщо трябва да правя нещо, аз мога и само с визуализация", "Коя е тази Алена, че да ми казва как да си чистя отрицателните влияния", "Това изобщо не се прави така ..."

За сравнение, в ю тюб коментарите са от рода "Благодаря за техниката, ще я пробвам", "Благодаря, пробвах я, но при мен нямаше ефект" "Благодаря, почувствах се чудесно"...

Мисълта ми е, някой е пробвал нещо, видял е ефект и е решил да го сподели. Ако някой реши, да пробва и той - ако има ефект, супер, ако няма - просто престава да го прави. А ако не е съгласен или не вярва - просто не се занимава.
Не виждам смисъл защо изобщо трябва да се критикува някакъв ритуал или техника и да се доказва защо не е правилна, защо трябва да се прави по друг начин и въобще колко е глупаво някой да прави подобно нещо.

Има достатъчно ритуали, така че всеки да си прави този, който му харесва, без да критикува  или осмива хората, които са избрали  други и да ги изкарва едва ли не глупави и лековерни, защото са се вързали.  Peace

# 545
  • Мнения: 100
Да, много интересни неща говори Гал Сасон, само дето половината не са верни Joy Я помислете малко. Негативната енергия може да влиза отвсякъде. Кой е казал, че само от лявата страна - и то моля ви се през чакрата на дланта, както твърди той. Дрън-дрън Wink

Joy За какви чакри на дланта говори този? Никакви чакри няма в дланите ни.

Нашите ръце не са чакри, но заради ел.магнитните енергии в тях, могат да работят като чакри, само излъчвайки и издърпвайки енергии.
Но ръцете ни не могат да поглъщат енергия.


Аз пък съм чела в много книги за чакрите, сега се сащам само на Тед Андрюс и Женевив Полсън, които пишат, че освен седемте основни чакри, за които всички знаят, има ? (не съм сигурна за броя) двойки вторични чакри, като тези в средата на дланите са едни от тях.

Тед Андрюс дори има техника за подмладяване, която включва точно чакрите на дланите и ги нарича "чакри". Peace

# 546
  • Мнения: 90
Да, много интересни неща говори Гал Сасон, само дето половината не са верни Joy Я помислете малко. Негативната енергия може да влиза отвсякъде. Кой е казал, че само от лявата страна - и то моля ви се през чакрата на дланта, както твърди той. Дрън-дрън Wink

Joy За какви чакри на дланта говори този? Никакви чакри няма в дланите ни.

Нашите ръце не са чакри, но заради ел.магнитните енергии в тях, могат да работят като чакри, само излъчвайки и издърпвайки енергии.
Но ръцете ни не могат да поглъщат енергия.

Има и още как чакри на ръцете, които са в средата на дланите. Както и има много други така наречени "второстепенни чакри" на различни места по тялото. Това че много източници посочват само 7-те главни чакри съвсем не значи, че няма други.  Peace


Има достатъчно ритуали, така че всеки да си прави този, който му харесва, без да критикува  или осмива хората, които са избрали  други и да ги изкарва едва ли не глупави и лековерни, защото са се вързали.  Peace


Аз и друг път съм апелирала към по-голяма толерантност на пишещите в този форум. Това че има хора с "голям" опит според тях и много натрупана информация не дава право да се критикува и осмива чуждото мнение. Напротив, колкото по духовно развит е човек толкова по отворен би трябвало да е към чуждо мнение и по прецизен в реакциите и изказванията си. Думите също носят енергиен заряд. Нека не го забравяме.

# 547
  • Шотландия
  • Мнения: 2 856
Яница, позитивна енергия за детенцето ти. Хубава е тая игра на Маргало за детенце. Децата имат много живо въображение и за много добри във визуализациите. Можеш да го накараш да участва в измислянето на подробности - какъв цвят е течността във всяка чашка, какво усеща, като я излива върху себе си, после - като затвори очички, какво вижда - и т.н.

Аз и друг път съм апелирала към по-голяма толерантност на пишещите в този форум. Това че има хора с "голям" опит според тях и много натрупана информация не дава право да се критикува и осмива чуждото мнение. Напротив, колкото по духовно развит е човек толкова по отворен би трябвало да е към чуждо мнение и по прецизен в реакциите и изказванията си. Думите също носят енергиен заряд. Нека не го забравяме.
sv_harmony,  Hug
Да приемем, че авторките на съответните постинги са имали различни вибрации, като са писали постингите си. Grinning

Последна редакция: нд, 13 дек 2009, 23:03 от Millla

# 548
  • Мнения: 73
Яница,току-що прочетох една техника-свидетелстват,че работи.Ето- детето на една майка се разболяло.Тя създала образ на здравето върху детското легло-получила се цъфтяща поляна.Майката сложила детенцето в леглото,то веднага притихнало,заспало и се събудило след два часа напълно здраво.
Пожелавам го и на теб. HugИмаш и моята положителна енергия Praynig

# 549
  • Мнения: 1 568
Яница,току-що прочетох една техника-свидетелстват,че работи.Ето- детето на една майка се разболяло.Тя създала образ на здравето върху детското легло-получила се цъфтяща поляна.Майката сложила детенцето в леглото,то веднага притихнало,заспало и се събудило след два часа напълно здраво.
Пожелавам го и на теб. HugИмаш и моята положителна енергия Praynig

И аз съм го правила,важното е преди да започнеш да визуализираш да успееш да се успокоиш,да постигнеш вътрешен баланс,дори леееко да се усмихнеш,да повярваш в положителната сила на нещата,да накараш дори сърцето си да бие по-бавно и тогава с цялята си същност и вярва да започнеш да го правиш

# 550
  • Мнения: 730
ДОМАШНОТО МИ  АУТОКЮ - Бързо - Лесно - Удобно - Приятно  Hug

Програма за четене - Bookreader -  кратко лаическо описание за инсталиране и начин на употреба  newsm53

Тази програма за четене от РС / Bookreader /  ми изпрати barbarona  Heart Eyes и аз я качих тук - http://dox.bg/files/dw?a=6d33789fd8 - инсталирайте си я / давате next  докато видите  finich  Peace/
Чете формат txt и за това е необходимо книгата да я направите в него /За целта - отивате на вече изтеглената книга, отваряте я, после- edit - sellect all - copy и после past   в Notepad - за тези, които не знаят - намира се в старт менюто/. За улеснение съм прикачила и книгата на Свияш директно в тоя формат - http://dox.bg/files/dw?a=4e674c35a0
След това стартирате Bookreader избирате от менюто горе My books - From file и прикачате книгата с текстовото разширение Peace
Давате auto scroll  намира се от дясната страна и на екрана плавно започват да се редят страниците newsm10 /Може да си нагласявате скорост, шрифт, цвят................/

     П.П. 1 Ако книгата с отрязани страници /не се чете цялото изречение, а е необходимо да ползвате стрелките/ - също има решение  Peace. След като сте я качили в My books - десен бутон върху заглавието - edit - licence text . Най-отгоре има икона ръка с химикал  edit book source - отмятате normal , после save и ....ме черпите с любов   Two Hearts Two Hearts Two Hearts

             П.П.2 - аз съм човек, който е на Вие с РС и с хуманитарни образования, отгоре на всичко не съм учила английски език, поради което -  Praynig милост към обясненията  Simple Smile Joy

lenny_pld    smile3501 smile3501 smile3501  Едно огромно Благодаря   bouquet  Върха е  Simple Smile

# 551
  • Шотландия
  • Мнения: 2 856
Лени, надявах се на твойто домашно аутокю, ама не би... излиза ми всичко на питанки... И то същата книга на Сияваш...  ooooh!Някой да помогне? newsm78

Последна редакция: пн, 14 дек 2009, 02:13 от Millla

# 552
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Лени, надявах се на твойто домашно аутокю, ама не би... излиза ми всичко на питанки... Някой да помогне? newsm78

Пробвай така  newsm78 - горе до My books има икона Options - цъкваш в/у нея и се отваря нов прозорец /долу  вдясно/.  В него втората икона е Encoding - и там избираш Cyrillic Windows.
Моите познания са до тук  Hug Надявам се да стане  Praynig



Нещо, което ме докосна  Hug
Кратката версия на режисьора на "Австралия" Бъз Лурман по текста на речта на Кърт Вонегът пред випуск `99 на Масачузетския Технологичен Институт
Ето го на български -   http://vbox7.com/play:3ff4e828
Успешна, здрава и щастлива нова седмица   bouquet
 

Последна редакция: пн, 14 дек 2009, 01:39 от lenny_pld

# 553
  • тук и сега
  • Мнения: 124
Разбрах техниката, но не ми е ясно с каква насоченост трябва да бъдат сега, според знака, в който преминава Луната. Моля, изпратете някой линк. Praynig

  bouquet Веселушка, Луната е  в Стрелец    Peace А  какво да си пожелаем когато Луната е в този знак, виж тук   - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=447958.msg13393126#msg13393126

 

lenny_pld   bouquet
И от аутокю-то се възползвах. Благодарности и от мен. Hug

# 554
  • Мнения: 42
БЛАГО - ДАРЯ на момичетата, които ме подкрепиха. С ваша помощ и много късмет изкарах отличен 6. Откакто съм с вас имам чувство, че са ми поникнали крила. Всичко се получава по-лесно и сякаш от самосебе си се нареждат приоритетите. Всичко, което е било далечно и недостижимо сега изглежда само въпрос на време.
ОБИЧАМ ВИ
. Kissing Heart
П.П. С нетърпение чакам новолуние, то ще ми е първо откакто ви открих.
Невероятни сте.
Колко желания да си напиша? 10 или 25. Извинете ме!

Последна редакция: пн, 14 дек 2009, 12:20 от Merilyn_33

Общи условия

Активация на акаунт