подсъзнанието може всичко 19

  • 79 916
  • 712
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 2 724
Ahim_sa , благодаря  Hug.
Сигурно си права, не е толкова сложно, може би първо трябва да се  изчистя от негативни мисли .
Тогава ще проумея теорията и ще овладея практиката.
Винаги съм се старала да търся положителното във всяка една ситуация, във всеки човек .
В трудни моменти си повтарям:" От всяко положение има изход, всяко зло за добро...", и това работеше...
Говоря в минало време, защото напоследък все по- трудно се справям с "ударите на съдбата".
Объркана съм, защото в мен се борят противоположни чувства ,в душата ми е буря, която трудно овладявам, затова търся спасение при вас .
lenny_pld , а как стои въпросът с левичарите ?
Аз съм левичарка ,но пиша с дясната ръка, защото по времето, когато бях в първи клас ,лявата ръка беше "забранена ".
Доста се потруди първата ми учителка, сега всичко правя с лявата, само пиша с дясната/ така и не се научих да пиша красиво/.
Продължавам да чета и ще внимавам с желанията си  Wink.
Желая на всички прекрасен ден  Hug.

# 496
  • Мнения: 1 652
Добро утро мили момичета! Grinning

Благодаря ви пак за всичко, което сте написали и споделили! Hug

Alim_sa, това наистина ми върна не само вярата в хората, но и увереността, че всяко нещо, което се случва с определена цел и ни дава един поне урок.

лени много е ценно това , което Гал Сасон казва- за левата и дясната ръка, за червения конец, за  всекидневната медитация и за луната. Всичко звучи много познато и интересно.

Вали много хубав сняг ! Много обичам снега и му се радвам!Името ми е снежно и съм си решила, че денят на първия сняг е моят имен ден!Ще си измисля едно желание днес!
Желая хубав ден и на вас! Бих ви почепила, ако сте тук, но тъй като не сте, ви каня  на празник в душата си. Ще ви почепя с шампанско от добри думи, торта на целувки, сиропирана с много обич!  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

добре дошли! Hug

# 497
  • Мнения: 7 201
Честит първи снежен ден и от мен!

Дарена,да си жива и здрава,да си носиш името с късмет!  bouquet
Момичета,имам нужда от положителната ви енергия и палците ви до няколко дни! Praynig Да видим дали ще си поднесем най-мечтаният Коледен подарък! fingerscrossed

# 498
  • Мнения: 54
Честит и от мен.И при нас вали много е красиво.Честит празник Дарена само положителни мисли ти желая  bouquet  bouquet.Мамче имаш моите палци Peace и енергия.Сбъдване на всичките ви желания  Hug

# 499
  • Мнения: 554
Да, много интересни неща говори Гал Сасон, само дето половината не са верни  Joy Я помислете малко. Негативната енергия може да влиза отвсякъде. Кой е казал, че само от лявата страна - и то моля ви се през чакрата на дланта, както твърди той. Дрън-дрън Wink Червеният конец може и да ви предпази, ако безкрайно вярвате в него. Сергей Станишев дали го предпази, като го носеше непрекъснато  Joy Ако червеният конец вършеше толкова работа и ако "дяволът" бягаше от тамян и чесън, нямаше да има толкова нещастни хора по Земята. Виж, ако конецът е направен като талисман и му е "наговорено" за какво да служи, тогава може и да има нещо вярно в това да пази. Но иначе - нтц. Не приемайте нещо за чиста монета само защото ви изглежда интересно.

# 500
  • Мнения: 237
Ahim_sa , за книгата Ключът на Джон Витале разглеждах в електронните книжарници , и намерих някой материали в интернет - накратко основното в книгата е, че ключът към осъществяване на желанията е да се избавим от вътрешните спирачки,тоест във всички книги на тема себеосъвършенстване пише как да визоализираме ,утвърждаваме ,а в тази книга се набляга основно на това че колкото и да визоализираме и отвърждаваме ,ако не махнем вътрешните си спирачки и обеждения които са най-често на подсъзнантелно ниво и са от рода на (аз утвърждавам ,но я стане ,я не ; правя всичко възможно да стане ,но едва ли ; и много други за които даже не подозираме) и по нататък не съм чела,  но мисля че има рецепти как да се избавим от тези вътрешни спирачки които блокирват всичко ковто искаме да стане. Ако някоя мацка я е прочела нека сподели дали действат тези методи за премахване на вътрешните спирачки
Тук я разгледах и от тук разбрах за какво става въпрос ,който иска може да прочете:
 http://www.helikon.bg/books/268/642436_kliuchat.-lipsvashtata-ta … chko-zhelano.html

Искам да знам дали си заслуважа да си я купя ,тъй като я няма в нета ,а не е от най евтините, или е поредната книжка на тази тематика  в която пише абслолютно същото както във всички други ,само че с различни думи.

# 501
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Червеният конец може и да ви предпази, ако безкрайно вярвате в него.

 Peace Именно - важна е вярата  Hug Но нищо не пречи да се ползва като душевно плацебо. Всъщност каква е разликата дали пишем утвърждения, или носим червен конец - важна е настройката, вибрацията и енергетиката на действието  Peace

Сергей Станишев дали го предпази, като го носеше непрекъснато  Joy

Ми като си беше сбъркал ръката  hahaha hahaha hahaha  Я виж бат`Бойко  newsm44

darena,  newsm67 babydust7

Снежно ми е  txtloves txtloves txtloves

# 502
  • Мнения: 90
Да, много интересни неща говори Гал Сасон, само дето половината не са верни  Joy Я помислете малко. Негативната енергия може да влиза отвсякъде. Кой е казал, че само от лявата страна - и то моля ви се през чакрата на дланта, както твърди той. Дрън-дрън Wink Червеният конец може и да ви предпази, ако безкрайно вярвате в него. Сергей Станишев дали го предпази, като го носеше непрекъснато  Joy Ако червеният конец вършеше толкова работа и ако "дяволът" бягаше от тамян и чесън, нямаше да има толкова нещастни хора по Земята. Виж, ако конецът е направен като талисман и му е "наговорено" за какво да служи, тогава може и да има нещо вярно в това да пази. Но иначе - нтц. Не приемайте нещо за чиста монета само защото ви изглежда интересно.

eldivine, и преди да прочета във форума за червения конец, една позната ми обясни за чакрата на лявата ръка, че оттам се приема енергия, а през дясната се предава. Преди да ми го каже, държах в ръката си един зареден полускъпоценен камък и необяснимо защо винаги го хващах с лявата ръка. В тази връзка я запитах защо точно лявата ръка и тя тогава обясни за чакрите. Та не разбирам защо толкова убедено твърдиш, че това не е вярно. Да вярно е че пробив в аурата може да стане от всякъде. Но има места в тялото, които са много по подвластни на такъв пробив. Примерно трета чакра е свързана с енергийния вампиризъм. Колкото пъти някой ме е смукал, все през трета чакра е ставало. Та не бих се изненадала и чакрата на лявата ръка да е едно такова място. Някак нормално звучи да има места в тялото, които е добре да се пазят повече, както има и акупунктурни точки, които са важни само че с други цели.

Червеният конец може и да ви предпази, ако безкрайно вярвате в него.

 Peace Именно - важна е вярата  Hug Но нищо не пречи да се ползва като душевно плацебо. Всъщност каква е разликата дали пишем утвърждения, или носим червен конец - важна е настройката, вибрацията и енергетиката на действието  Peace


Но съм съгласна, че има и елемент на вяра във всичко, което се прави. Както Дани Аврамова казва "Енергията следва мисълта".

# 503
  • Universe
  • Мнения: 1 556
http://nanoset.net/torrent/9/15/122730/Deepak%20Chopra%20-%20How … 20to%20know%20God
Нов филм на Дийпак Чопра "Да опознаем Бог'. Приятно гледане  Simple Smile


И от мен приятно  Hug

# 504
  • Мнения: 554
sv_harmony, убедена съм в това, което казвам, защото го практикувам и виждам какво става. Например като се подава рейки, енергията тече и през двете ръце - това значи ли, че аз като правя сеанс на някого и през лявата си ръка поемам неговата отрицателна енергия и червеният конец ще ме предпази? Защото при всички случаи има обмен на енергия. По тази логика би трябвало да съм поела негативизъм от всеки, на когото съм подавала енергия. Точно затова обясних, че може да се получи пробив на всяко едно място, а не само през лявата ръка. С останалото, което казваш за чакрите, просто потвърждаваш думите ми  Wink

"Енергията следва мисълта" не е патент на Дани Аврамова. Хихихи. А е вселенски закон  Hug

# 505
  • Мнения: 42
Здравейте момичета! Моля ви стискайте палци - утре сутрин от 10.00ч. съм на изпит, последен за този семестър. Приятен снежен ден на всички и сбъднати желания. Hug

# 506
  • тук и сега
  • Мнения: 124
Преди време, в предната тема, ако не се лъжа, прочетох за 10-те желания, които се пишат на Новолуние. Разбрах техниката, но не ми е ясно с каква насоченост трябва да бъдат сега, според знака, в който преминава Луната. Моля, изпратете някой линк. Praynig

Простете за глупавия пост, но отчаяно се опитвам да прочета всичко от начало  Confused, много неща все още не съм прочела и не мога да ви настигна, затова и не се включвам, защото се опасявам, че вече ще сте обсъждали въпроса.

# 507
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Разбрах техниката, но не ми е ясно с каква насоченост трябва да бъдат сега, според знака, в който преминава Луната. Моля, изпратете някой линк. Praynig

  bouquet Веселушка, Луната е  в Стрелец    Peace А  какво да си пожелаем когато Луната е в този знак, виж тук   - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=447958.msg13393126#msg13393126

 Praynig Merilyn_33   Peace Ще го вземеш  Heart Eyes

Последна редакция: нд, 13 дек 2009, 00:39 от lenny_pld

# 508
  • Мнения: 730
Филма е многоооо полезен.  Simple Smile

# 509
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Филма е многоооо полезен.  Simple Smile
не само  Wink а и всичките му книги са страхотни
на Дийпак Чопра  Hug

lenny_pld още веднъж благодаря  Hug




Уютна снежна вечер  Grinning



Вярвам на доброто в хората
Беинса Дуно


Един пътник, въоръжен с два револвера, минавал през една гъста гора. Разбойници го хванали и започнали да го претърсват. От страх той не могъл да употреби нито един от револверите.

Разбойниците го запитали:

- Защо носиш два револвера?

– За защита, в случай на някакво нападение от разбойници.

– Ами какво по-голямо зло от сегашното очакваш?

Разбойниците го обрали, набили го добре и го пуснали.

Навътре в гората те срещнали друг пътник, когото също нападнали. Той не бил въоръжен, но се обърнал приятелски към разбойниците:

- Слушайте, аз нямам нищо в себе си, с което да ви задоволя. Заповядайте с мене в дома ми, ще ви нагостя добре.

– Защо не носиш револвер със себе си?

– Аз вярвам на доброто в хората, няма защо да се пазя от своите ближни.



Какво показват тия примери? Добрият човек вярва в доброто на хората и не се въоръжава. Добрите хора не се нуждаят от револвери. Лошите хора, обаче, се нуждаят от външна защита. Те носят по два револвера в себе си.

Общи условия

Активация на акаунт