Чуден кекс)))

  • 69 132
  • 173
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 429
Кафе със сметана, мъфините станаха невероятни . Снощи ги изпекох и вече няма  Embarassed Успях да снимам, но довечера ще кача снимки, защото сега нямам време. Много ти благодаря за чудесната рецепта  Hug
Правила ли си мъфини без яйца? (събирам рецепти за малката)

# 46
  • София
  • Мнения: 461
Кафе със сметана, мъфините станаха невероятни . Снощи ги изпекох и вече няма  Embarassed Успях да снимам, но довечера ще кача снимки, защото сега нямам време. Много ти благодаря за чудесната рецепта  Hug
Правила ли си мъфини без яйца? (събирам рецепти за малката)
Чакам с нетърпение снимките Hug Heart Eyes Радвам се,че сте ги харесали! Flutter
Без яйца не съм правила и не мога да ти помогна Thinking Но пък тя е на близо годинка и не виждам от какво се притесняваш Wink Може да питаш док. дали ще е проблем да хапне домашно кексче с 1-2 яйчица вътре Wink

# 47
  • Мнения: 22 867

Правила ли си мъфини без яйца? (събирам рецепти за малката)

barboran4e, от сладкиша на Рени без яйцата стават чудесни мъфинки. Разгледай темата и ще ги видиш.

# 48
  • България Сливен
  • Мнения: 245

кафе със сметана, с колко намаляш брашното, когато използваш сметана за кекса?

# 49
  • София
  • Мнения: 461

кафе със сметана, с колко намаляш брашното, когато използваш сметана за кекса?
Когато е със сметана  1 1/2 чаша брашно- малко по-гъсто от обикновен  кекс Peace

# 50
  • България Сливен
  • Мнения: 245
  bouquet Благодаря ти!

# 51
  • Мнения: 429
labrex , намерих темата и преди малко ги направих. Благодаря  Hug Сега слагам да се пече и техен солен вариант. Следващият път ще заменя киселото мляко от рецептата на Рени със сметаната от рецептата на Кафенцето. Сигурно ще станат още по-пухкави (сега също са страхотни)  Hug
Кафенце, избягвам да давам яйца, защото съм давала жълтък 3 пъти и реагира адски лошо. След няколко месеца отново ще опитам, а до тогава ще съобразявам рецептите  Hug

# 52
  • Мнения: X
И аз направих днес мъфинки по тази рецепта,сложих сметана,добавих освен стафидите орехи и парченце локум във всеки мъфин.Отгоре гарнирах с крем от заквасена сметана и теч.шоколад.Много добре се получиха,харесва ми тази рецепта,ще я пробвам пак,но в кексова форма,с други добавки/за разнообразие Laughing/.
кафе със сметана,    bouquet за рецептата!

# 53
  • Мнения: 774
Кафенце със сметана, най-сетне стигнах и аз до направата на мъфините по твоята рецепта. Даже напоследък ги сънувах, толкова ги бях харесала, пък време все не достигаше... Сърдечно благодаря! newsm51

Ето ги и тях:



# 54
  • Мнения: 43
Чуден кекс направих тази вечер Hug
Кафе със сметана, благодаря за сполучливата рецепта   bouquet

# 55
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

как се шари така?

# 56
  • София
  • Мнения: 461
Малко късно се включвам,извини ме Blush

Сместа се разделя на 2 равни части.В едната се сипва 1-2 с.л. какао.
В тава,намазнена и набрашнена се сипват 2 с.л. от едната смес-в центъра на тавата.Върху тази смес се слагат от другата пак 2 с.л. и така докато свършат и двата цвята PeaceДано си ме разбрала Rolling Eyes

# 57
  • София
  • Мнения: 461
Кафенце със сметана, най-сетне стигнах и аз до направата на мъфините по твоята рецепта. Даже напоследък ги сънувах, толкова ги бях харесала, пък време все не достигаше... Сърдечно благодаря! newsm51

Ето ги и тях:




Приказни са! smile3501За списание Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 174
Kakво точно е ванилената захар? В какви опаковки е? С какво да се замени, ако нямам такъв точно артикул>

# 59
  • Мнения: 22 867
Kakво точно е ванилената захар? В какви опаковки е? С какво да се замени, ако нямам такъв точно артикул>

В малки пликчета като бакпулвера например. Можеш да замениш с ванилия.

Общи условия

Активация на акаунт