Болки в гърба

  • 1 579
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 236
Здравейте
Чудех се дали тука е мястото...извинявам се не открих подобна тема..
Та...преди 2 седмици започнах да кашлям,ходих при доки,изписа ми АБ..изпих си го,кашлицата беше много дълбока...както и да е в момента вече отмина почти..но много почна да ме боли отзад горе гърба Rolling Eyes..ходих пак при доки,тя каза да направим снимка на белия дроб..нищо нямаше слава богу...та тя каза че гърбът ме боли от кашлицата,като мускулна треска нещо Rolling Eyes...е да ама вече почти не кашлям а пак си ме боли,дори повече Rolling Eyesвзе да слиза болката надолу...на моменти чак като се завъртя има болка Cry..забравих да спомена че напоследък се натоварвам и с вдигането на количката с малкия/около25кг/по стълбите,дали нещо не съм си направила Rolling Eyes...нз вече ама боли дори като не правя нищо:cry:....така или иначе пак тр да отида на лекар,предполагам на невролог Rolling Eyes...има ли някой ,на който да му се е случвало нещо подобно Rolling Eyes
май мн объркано стана ooooh!

# 1
  • София
  • Мнения: 2 033
Отиди направо на невролог. И то без да губиш време, както и спри да вдигаш количката.  Hug

Тук пишем хората с подобен тип проблеми:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=440438.0

# 2
  • Мнения: 1 844
Когато човек има силна и упорита кашлица,от самото "дране"се възпаляват някои нервчета и затова понякога се появява болка в гърдите,гърба и т.н.
Възможно е обаче двете неща да не са свързани,още повече щом вече не кашляш,а болката не спира.
Хубаво ще е да идеш на невролог-може да имаш шип или нещо друго..така не може да се гадае.
Успех!

# 3
  • Мнения: 236
Благодаря  ви момичета Laughing
Днес си направих консултация с един наш приятел,който е кинезетерапевт,асистент в Медицинския в Бурагас..ще се видим утре да видим Rolling Eyesдано помогне Praynig..разбра какво точно ми има Laughing

Общи условия

Активация на акаунт