90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема № 73

  • 34 058
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2
Вижте гладни мацки, дето сме на плодов ден, ще взема да си купя сега сушени смокини, уж наяждат повече, а ще вечерям една салатка домати и краставици съвсем мъничко посолена  Mr. Green и стига съм си представяла храна вече  #2gunfire

# 46
  • Мнения: 78
Здравейте мили фиданки Hug Честита нова темичка, Hug Жанетка Hug Hug Hug пожелавам на всички вас много свалени кг още по-активни,не допускайте отрицателни емоции,новата тема да е изпълнена само с усмивки Hug newsm51
jakinka да ти е живо и здраво и много  да те радва  bouquet
enii добре дошла и не се притеснявай ще успееш стига да си силна Hug
♥♥рина и stafidka браво момичета ,то и при мен трябваше вече да се е видял края ама Whistling
джоджо стискаме палци за неделя Praynig
Там-там и аз имах прегрешения събота и неделя,но спокойно ще влезем в ритъм  bouquet
tedy132 и milena80 изяште по едно бананче,то ще ви засити Hug
polq29 Чакаме утре да се похвалиш с минус Hug
за пуканките някой питаше те са за въглехидратен ден,режимни са ,но гледайте да ги избягвате  chef
 аз хапнах много вкусна салатка и булгур с грах и царевица и сега се настройвам за тренировка довечера  bouquet хубав ден на всички Hug


# 47
  • Мнения: 164
Valentinche мерси миличка дано дано пожелавам на всички ни.
Харизанче , защо бягаш така по тъч линията, къде си?

# 48
  • Мнения: 0
Да се запиша и аз в новата тема, за която поздравявам    janeta!
да я напълним с много минуси newsm10

# 49
  • Мнения: 42
Здравейте мацки да се запиша и аз в новата тема ,много сте изписали днес ами така е аз се миткам цял ден по болниците в това хубаво време..... а вие пишете ли пишете.Не можах да ви изчета, че нямам много време ако има нови то Добре дошли при нас е весело и тослабващо.Лека и отслабваща вечер много  Hug Hug


П.П. Харизанче относно квадратите ти пробва ли да ги печеш върху хартия за печене аз все така ги правя и стават чудесни.Пробвай

# 50
  • Мнения: 0
Здравейте на всички и да ни е чесстита новата тема, пожелавам много минуси за всички newsm10
Искам да ви споделя че сам минус 2 кг за 2 седмици и от една седмица не пуша, но имам и прегрешения може би заради цигарите, но смятам да се поправя Simple Smile Другото което е имам много труден (бавен) метаболизъм така да се каже и от както не пуша е още по-зле и незнам какво да правя, накой ако може да даде съвет ще съм благодарна!

# 51
  • Мнения: 6
Polq,аз съм решила след този плодов да не се меря,защото съм в МЦ и само ще се разочаровам.А да ви кажа откакто сложих спирала МЦ-то ми кара по 10 дни Mr. Greenтака,че ще имам доста време застой #Cussing out,надявам се обаче след това да имам добър резултат.

# 52
  • Мнения: 17
Момичета, имам един въпрос: масло кога се хапва? Според мен спада към белтъчните, но го има в много от рецептите за въглехидратния.

Последна редакция: пн, 23 ное 2009, 21:48 от _Deqna_

# 53
  • Мнения: 68
Здравейте и от мен, честита ти ви нова темичка. Аз днес съм въглехидратна, сутринта- 2 кивита, обяд- 1 една баничка с тиква, а за вечеря смятам да направя отново квадратите, че утре ме чака глад.

# 54
  • Мнения: 84
Вижте гладни мацки, дето сме на плодов ден, ще взема да си купя сега сушени смокини, уж наяждат повече, а ще вечерям една салатка домати и краставици съвсем мъничко посолена  Mr. Green и стига съм си представяла храна вече  #2gunfire
И аз съм плодова днес ,цял ден карам на една ябълка и един банан,но вечерта и аз си хапнах домати и краставици.Не го считам за прегрешение

# 55
  • Мнения: 377
И аз от отбора на плодовите- хапнах салатка . Peace
Момичета, имам един въпрос: масло кога се хапва? според мен са белтъчни, но го има в много от рецептите за въглехидратния.
Има рецепти които  не са режимни.  Peace

# 56
  • Мнения: 68
Пак съм аз. Някой правил ли е сладкиша с канела?Колко олио слагате и това към горещата вода докато ври ли го слагате сладкото,олиото,брашното със содата,канелата и орехите?

# 57
  • Мнения: 0
Мамби, препоръчвам ти да си направиш от вълшебните шоколадови кубчета и повече няма да помислиш за друго сладко Grinning
Бтв, има един сладкиш "жадната калугерка", който има вкус на квадратите, но е с мляко и яйца... жалко, че не мога да го ям.

# 58
  • Мнения: 68
Да, наистина са много хубави тъй всеизвестните квадрати, но аз вече ги пробвах/ станаха невероятни. Обичам да експериментирам
така че вече направих сладкиша с канелата, но без орехи де,та ще пиша как е станал.

# 59
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
тия квадрати ги планирам за идващия въглехидратен. много пишете за тях, задължително ще ги пробвам. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт