Бяла техника - климатици, сушилни, съдомиялни, перални, хладилници!

  • 366 952
  • 2 670
  •   1
Отговори
# 1 335
  • Мнения: 874
Благодаря, vilka43 Simple Smile

# 1 336
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
Фурната ми АЕГ, но е само с 1 решетка. Това много ме дразни, когато се наложи да готвя на 2 нива.
Чувала съм, че се поръчват от чужди сайтове, но идея нямам как  Embarassed
И моята е АЕГ. За да пека на две нива ползвам тавите на фурната Simple Smile Е, телескопични водачи има само за едната Simple Smile Та слагам тавата за сладки вместо решетка и отгоре си слагам тавата с яденето.

# 1 337
  • Русе
  • Мнения: 3 711
И аз така, като Янтра, но определено се замислям за още един телескопичен водач.

И от мен за миялната голям плюс. Определено бих огледала Беко и за другите марки.

# 1 338
  • Мнения: 17 987
Фурната ми АЕГ, но е само с 1 решетка. Това много ме дразни, когато се наложи да готвя на 2 нива.
Чувала съм, че се поръчват от чужди сайтове, но идея нямам как  Embarassed
И моята е АЕГ. За да пека на две нива ползвам тавите на фурната Simple Smile Е, телескопични водачи има само за едната Simple Smile Та слагам тавата за сладки вместо решетка и отгоре си слагам тавата с яденето.

И аз така правя, ама е много глупаво. Толкова ли акъл се иска да сложиш 2 решетки, като има функция печене на нива  Rolling Eyes През ум не ми е минало като купувах, че ще е с 1.

# 1 339
  • Мнения: 47 991
Не съм виждала фурна с повече от една решетка, винаги има 2 тави плюс една решетка  newsm78

# 1 340
  • Мнения: 17 987
Не съм виждала фурна с повече от една решетка, винаги има 2 тави плюс една решетка  newsm78

Ооо, има много такива  Peace
Старата ми беше Канди и имаше, сега гледахме за колежка Eurolux, и те бяха така. Много е удобно  Confused

# 1 341
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Вярно, че има, но не това ми е основната болка и радост на фурната Simple Smile.
Най-полезно за мен си е пиролизата, голяма глезотия си е. Сега ме чака чистене на един Раховец, чак не ми се захваща.

# 1 342
  • Мнения: 47 991
Аз пък сега последно се спрях и  взех с каталитични панели...цялата вътре е така, без дъното
Ама да призная, още не съм я ползвала  Embarassed да кажа какво що, че и да пека няколко неща и да се замисля за решетките

# 1 343
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
Ако някой все пак се сдобие с телескопични водачи за АЕГ - да свирка. Специално моята е от по-големите и решетките май не ми вършат работа. Simple Smile

# 1 344
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Ако някой все пак се сдобие с телескопични водачи за АЕГ - да свирка. Специално моята е от по-големите и решетките май не ми вършат работа. Simple Smile

Отделно ли търсиш? Не съм проверявала в сервиза дали може да ми доставят.

# 1 345
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
Ако някой все пак се сдобие с телескопични водачи за АЕГ - да свирка. Специално моята е от по-големите и решетките май не ми вършат работа. Simple Smile

Отделно ли търсиш? Не съм проверявала в сервиза дали може да ми доставят.
Дам, аз едни си имам, искам още един комплект. Много са ми удобни, намирам го за "голяма благина". Веднага след пиролизата са ми водачите. Това е за кефа от фурната Simple Smile

# 1 346
  • Русе
  • Мнения: 3 711
И аз така, едни имам, още едни искам. Особено с големите тави си е кеф Simple Smile.

# 1 347
  • Мнения: 17 987
И аз така, едни имам, още едни искам. Особено с големите тави си е кеф Simple Smile.

Уффф, я дайте снимка на тия водачи  newsm78

# 1 348
  • Русе
  • Мнения: 3 711
И аз така, едни имам, още едни искам. Особено с големите тави си е кеф Simple Smile.

Уффф, я дайте снимка на тия водачи  newsm78




Тук са два, много е удобно, слагаш скарата на тях и само издърпваш напред, не е нужно да вадиш тавата, а тя не се накланя към теб.
Толкова бързо се свиква, че скоро след като купихме печката, бях и майка и тя ме помоли да и разбъркам нещо във фурната. Щях да изсипя пълна тава с вряла манджа.

# 1 349
  • Мнения: 17 987
Хм, нямам и такива...ей съвсем тънкаж съм минала значи Sad

Мога ли да си ги поръчам и тях отделно?

Общи условия

Активация на акаунт