Бяла техника - климатици, сушилни, съдомиялни, перални, хладилници!

  • 367 147
  • 2 670
  •   1
Отговори
# 1 350
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Да, сега като търсех картинката от първите сайтове в гугъл ми излязоха на горение, някакви по-обикновени (не знам дали има разлика). Бяха ми казали цена около 100-ина лв, погледнах набързо 15-20лв. Така че да, но дали има разлика на различните марки не знам.

# 1 351
  • Мнения: 18 014
Да, сега като търсех картинката от първите сайтове в гугъл ми излязоха на горение, някакви по-обикновени (не знам дали има разлика). Бяха ми казали цена около 100-ина лв, погледнах набързо 15-20лв. Така че да, но дали има разлика на различните марки не знам.

 Peace

Eй сега ще огледам  Heart Eyes

# 1 352
  • Мнения: 452
Здравейте,обръщам се към вас за съвет за абсорбатор.Нищо не съм запозната относно мощност и т.н. и какви други капацитети да се гледат?Предстои ми ремонт на кухнята догодина,но ми се иска да сложа по рано абсорбатор,да поема част от миризмите на манджорните.
Гледах,че има за вграждане и не.Мисля,че трябва да не е за вграждане,защото комина ми идва по далеч,където ми е печката сега,и предполагам с меките тръби ще трябва да се удължи до комина.

# 1 353
  • Пловдив
  • Мнения: 23 784
Гледах,че има за вграждане и не.Мисля,че трябва да не е за вграждане,защото комина ми идва по далеч,където ми е печката сега,и предполагам с меките тръби ще трябва да се удължи до комина.
Това няма общо. Вграждането означава, че ще е скрит в шкаф, тръбите си вървят вътре в шкафа, или отгоре, или както се разбереш с проектанта на кухнята.

# 1 354
  • Мнения: 452
Благодаря Янтра,така ми стана по ясно,относно дизайна,че мога да избирам и от двата вида.А ако не е за вграждане след това ще може пак да се скрият тръбите някакси нали?В момента не мога да кажа какво ще се прави догодина,и не знам кои вид да избирам.

Последна редакция: пт, 23 авг 2013, 10:46 от ell_ell

# 1 355
  • На точното място
  • Мнения: 298
Някой случайно да има този хладилник http://www.technopolis.bg/b2c/details/660559/P11100302/Hladilnik … 42220-DS-/-SILVER
да изкаже мнение!
Моля!

# 1 356
  • Мнения: 5 974
На някой да му е известна марката Sesodry ? Някакви отзиви?  Става дума за сушилня. Доколкото разбрах, марката е английска.

Последна редакция: вт, 27 авг 2013, 11:41 от W

# 1 357
  • у дома
  • Мнения: 1 160
пералня  Crown Alba AL 800 T
интересуваме времетраенето на програмите,че не е отбелязаното в книжката.
Благодаря!

# 1 358
  • Пловдив
  • Мнения: 1 362
Здравейте! Мисля, че тази тема е точно за мен. Имам следната нужда от помощ. Местим се на квартира и там има пералня "Перла 05". Аз за първи път ще пера с такава пералня. Няма книжка с упътване, няма нищо. Отпред на пералнята пише кое на колко градуса да се пере, но никъде няма 40 градуса, а повечето ми дрехи се перат на толкова. В този случай какво се прави? Освен това един майстор, който от години си обслужва тази пералня ни каза, че задължително като перем, няма значение на коя програма да натискаме и копчето с надпис 60 градуса (то се намира до копчето за включване на пералнята), защото пералнята вдигала много високи температури. Аз тогава да си призная, забравих да го попитам ако дрехата е за 40 градуса какво се прави.  Изобщо си нямам на идея това копче с 60-те градуса какъв му е смисълът по принцип. Ще съм благодарна на всеки, ако даде съвет, защото нямаме пари да си купим модерна пералня, а такава на живо виждам за първи път. Благодаря ви!

# 1 359
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 727
Здравей Solenka,
Аз преди много години ползвах такава пералня и бях страшно доволна. За съжаление няма пране на 40 градуса. Има 30, 60, 90. Техника ти е казал да натискаш 60 градуса, защото иначе ще ти ги изпере на 90. Отпред на пералнята трябва да има залепена табела коя буква от програмата на колко градуса пере/или по точно кое копче трябва да натиснеш, при съответната програма/. Някои от програмите които са за синтетика и подобни перат на 30 градуса. Ще трябва да ги пробваш. Дано се включи някоя съфорумка, която по скоро е ползвала такава машинка.

# 1 360
  • Мнения: X
solenka,хвърли едно око на тая тема-предполагам,че ще ти е от полза:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=455064.Иначе,аз имам опит/многогодишен,но отдавнашен/ с Перла 04 вариант-е,"желязна" беше......едвам се разделихме/защото накрая ламарините взеха да сдават багажа...иначе си переше/.

# 1 361
  • Пловдив
  • Мнения: 1 362
Благодаря ви за отговорите! Наистина е много тъпо, че няма 40 градуса. Ще пробвам първоначално с някоя хавлия, преди да пусна каквото и да било. Видях темата, която ми препоръчахте, ако имам въпроси, ще питам пак. Simple Smile

# 1 362
  • София
  • Мнения: 1 735
Темата е за бяла техника,но тъй като тук съм получавала добри съвети като съм пазарувала ще си позволя да копирам въпросите от едно моя тема,на която за съжаление има само един отговор:

Тъй като хич не съм компетентна да питам където трябва  Laughing
Та искам за спалнята ни да си вземем тв и да е с интернет.Другият ни телевизор в хола е Сони,но е от старите LCD,та за LED освен,че са по-съвременни и уж вечни нищо друго не знам.Все пак си мисля,че по-добре да е LED.Това уж съм го решила,но пак приемам съвети.Другото е относно интернета - удобно ли e ,има ли смисъл,бързо ли се свърза тв с wi-fi !?Относно цената,тъй като съм се спряла на по куче марки също искам съвет.Харесала съм тези 2 модела:
http://zora.bg/finlux/32fly137bc-internet/22927
и този
http://zora.bg/samsung/ue32f4500/23294
 и какво ще рече wi-fi "готовност" и wi-fi "вграден"!?
Благодаря предварително за съветите! Hug

# 1 363
  • Мнения: 39
Някой да има впечатления от този хладилник:
http://www.tehnomix.bg/bosch-kgv-39-vl-30-s
благодаря

# 1 364
  • Мнения: 57
Момичета,знаете ли как да си сменя гуменото уплътнение на вратата на пералнята? Или поне да ме насочите къде да питам...


Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт