Бяла техника - климатици, сушилни, съдомиялни, перални, хладилници!

  • 367 446
  • 2 670
  •   1
Отговори
# 1 365
  • Мнения: 2 114
Здравейте,обръщам се към вас за съвет за абсорбатор.Нищо не съм запозната относно мощност и т.н. и какви други капацитети да се гледат?Предстои ми ремонт на кухнята догодина,но ми се иска да сложа по рано абсорбатор,да поема част от миризмите на манджорните.
Гледах,че има за вграждане и не.Мисля,че трябва да не е за вграждане,защото комина ми идва по далеч,където ми е печката сега,и предполагам с меките тръби ще трябва да се удължи до комина.

1. Ямболска фирма прави абсорбатори по поръчка и с доста нестандартни форми. Мисля, че се казваше "Гергана" фирмата.

2. Имам колебание: климатици или "Адакс" да слагам  newsm78

# 1 366
  • Мнения: 18 057
Помощ пак за моя нелюбим, по- скоро омразен хладилник.
Не изстудява бе  #2gunfire
Колко градуса е нормално да е вътре? В хладилната част имам предвид, фризерната е добре.
Моя е на степени- мин-макс, на каква позиция да го настроя?
Поне да се беше счупил качествено, той и това не може  #Cussing out

Как може с един компресор фризера да е добре, хладилника не  newsm78

# 1 367
  • София
  • Мнения: 308
Момичета,знаете ли как да си сменя гуменото уплътнение на вратата на пералнята? Или поне да ме насочите къде да питам...


Благодаря!

На мен ми го смениха от сервиза на нашата пералня.

# 1 368
  • Мнения: 19 551
Помощ пак за моя нелюбим, по- скоро омразен хладилник.
Не изстудява бе  #2gunfire
Колко градуса е нормално да е вътре? В хладилната част имам предвид, фризерната е добре.
Моя е на степени- мин-макс, на каква позиция да го настроя?
Поне да се беше счупил качествено, той и това не може  #Cussing out

Как може с един компресор фризера да е добре, хладилника не  newsm78
Нещо може фреонът да е изтекъл. При мен беше такава повредата. Фризерът си бачкаше, хладилникът не. Трябва около 5 градуса да е в хладилната част.

# 1 369
  • Мнения: 18 057
Преди месец идва майстор, зарежда го, даже каза, че има гаранция  Mr. Green
Ох...писна ми, при всеки случай е над 10 градуса, прави впечатление, че нещата не са толкова студени

# 1 370
  • София
  • Мнения: 1 735
Преди да си купим новия хладилник  е идвал техник у нас за стария,та той ми е казвал,че нормалната температура вътре в хладилника е от 4 до 6С.

# 1 371
  • Мнения: 19 551
Преди месец идва майстор, зарежда го, даже каза, че има гаранция  Mr. Green
Ох...писна ми, при всеки случай е над 10 градуса, прави впечатление, че нещата не са толкова студени
Рая, да не те отчайвам, обаче аз така преди години си купих цял хладилник нов......Беше юли, и цял месец ту го оправят, той пак се стопли, а фризерът работи. Накарая ми писна и отидох в Техномаркет и си купих един нов хладилник. Чак след месеци го оправиха моя и сега имам резервен, та вече ако ме въртят от сервиза поне да имам възможност и аз да си търся правата. Как не се разболяхме тогава - цял месец без хладилник лятото не знам.

# 1 372
  • Мнения: 18 057
Ще стана досадна, ама препоръчайте ми марка  Praynig
От познати, имащи Самсунг но фрост съм чувала само хубави работи, 100 % съм сигурна, че искам но фрост вече. Изчетох много форуми, прави сте за градусите  Peace

# 1 373
  • Мнения: 19 551
Ще стана досадна, ама препоръчайте ми марка  Praynig
От познати, имащи Самсунг но фрост съм чувала само хубави работи, 100 % съм сигурна, че искам но фрост вече. Изчетох много форуми, прави сте за градусите  Peace
Моите и двата са ноу фрост, разваления /и вече оправен е Самсунг/, новият ми е Електролукс. Електролуксът е и безшумен и ми харесва повече. Самсунгът доста си бръмчи. Аз от функцията ноу фрост не бих се лишила. Ама конкретни модели не мога да препоръчам, защото случката беше отпреди поне 3-4 години. Карай на късмет  Simple Smile

# 1 374
  • Мнения: 18 057
Хммм...късмет викаш, трудна работа  Heart Eyes

Какви функции да търся? Не съм купувала от 13 години, не съм следила новостите...
Чувам за инвенторен мотор, необходим ли е?
Какво се съхранява в "Отделение 0 градуса" ?

Ей този ми е много на душа ...
http://www.technopolis.bg/b2c/details/660116/P11100302/Hladilnik … AFL-631-CS/SILVER

Последна редакция: пн, 09 сеп 2013, 16:59 от raja_nikol

# 1 375
  • София
  • Мнения: 10 825
Моля ви за съвет. След като миялната ми се счупи за 4-ти път за малко повече от три години решихме да си купим нова  Crossing Arms Тя тази вече не е в гаранция, ще трябва да платя за ремонта 100 лв. и отгоре на всичко да стоя около месец без миялна  Twisted Evil
Та на въпроса: моля да ми препоръчате миялна за пълно вграждане 45 см-ова. Не ми се ще да дадем повече от 1000 лв. така че търся нещо до тази цена.

# 1 376
  • Мнения: 18 057
Моля ви за съвет. След като миялната ми се счупи за 4-ти път за малко повече от три години решихме да си купим нова  Crossing Arms Тя тази вече не е в гаранция, ще трябва да платя за ремонта 100 лв. и отгоре на всичко да стоя около месец без миялна  Twisted Evil
Та на въпроса: моля да ми препоръчате миялна за пълно вграждане 45 см-ова. Не ми се ще да дадем повече от 1000 лв. така че търся нещо до тази цена.


1000 лв са много за 45 см  Rolling Eyes В този сайт има доста изгодни неща:
http://www.stroi.bg/

Моята е Електролукс, доволна съм, но е 60 см, не мога да помогна с конкретен модел

# 1 377
  • Мнения: 252
http://www.technopolis.bg/b2c/details/682512/P11100102/Peralnya- … N-AQD970D-49-EU/B
http://www.technopolis.bg/b2c/details/687379/P11100102/Peralnya- … OLUX-EWW-1697-MDW
http://www.technopolis.bg/b2c/details/682504/P11100102/Peralnya- … STON-WDG-8640B-EU

Моля, за мнение за някой от посочените по- горе перални със сушилни. Или ми препоръчайте друга, от която сте доволни.

# 1 378
  • Русе
  • Мнения: 3 711
За комбинирана пералня-сушилня съм чела добри отзиви само за 1 модел на АЕГ.4

http://www.technopolis.bg/b2c/details/687424/P11100102/Peralnya- … ya-AEG-L-87695-WD

Мисля, че е тази.

Рая-Никол, виж Беко хладилниците.

# 1 379
  • Мнения: 5 160
Трябва ми малък хладилник. Този    Beko   става нали? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт