Бяла техника - климатици, сушилни, съдомиялни, перални, хладилници!

  • 367 316
  • 2 670
  •   1
Отговори
# 1 800
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
Хладилната част има отвори на всеки рафт и е хубаво да не се закриват плътно с продукти. Не знам каква вода имаш предвид, но аз вода не съм виждала никъде в нашия.

М/у другото, взехме от модела с подвижен среден рафт и наистина е много удобен. Целта е да не ровиш за сложените отзад, а да издърпаш рафта и да ги вземеш. Там слагам най- използваните продукти /масло, сирене, шунка и пр./.

# 1 801
  • Мнения: 1 597
Момичета, от 1996г имам хладилник с Но-фрост система. И мога само да кажа, че сега никога не бих си купила хладилник без Но-фрост . Само като си спомня за часовете прекарани да размразявам, да подсушавам и да обезмирисявам, почиствам магистралата за оттичане на водата. Никога повече Но-фрост.

# 1 802
  • Мнения: 8 242
Момичета, от 1996г имам хладилник с Но-фрост система. И мога само да кажа, че сега никога не бих си купила хладилник без Но-фрост . Само като си спомня за часовете прекарани да размразявам, да подсушавам и да обезмирисявам, почиствам магистралата за оттичане на водата. Никога повече Но-фрост.
Абсолютно съгласна Simple Smile
И аз съм живяла повечето си съзнателен живот с Но-фрост  Laughing - '94та купиха нашите Candy, No-Frost - абсолютна бяла лястовица тогава. До преди това имахме МРАЗ  Crazy - разликата беше космическа!

Вкъщи сега и фризера, и хладилника са No-Frost - никога не са изключвани (хладилника вече 10 години) - не е мръднал Simple Smile

Повече ток харчат? - напротив - сменихме фризера обикновен с Но-фрост - и сметката за тока падна с 40 лв  Crazy
По-шумни - няма такова нещо - спим с дребната с хладилника почти до главата - изобщо не го чувам.

# 1 803
  • Мнения: 2 658
Имаме от години хладилник Hisense, no-frost. Преродих се.

# 1 804
  • Мнения: 37
Каква радост да намеря тази тема  Heart Eyes

Имам хладилник с фризер, като фризера е горе и е едно чекмедже. Фризера работи перфектно. Ето и сега проблема - хладилника не работи.
Марката е AEG SANTO 2303

Не знам сега има ли два мотора, няма ли, от термостат ли е, и други. Според вас какъв може да е проблема?

Почистих го, изключен е. Сега го включвам за тест, да видя евентуално някакви симптоми и да уведомя тук отново, ако съм забелязала нещо нередно.

# 1 805
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
Предишният ни хладилник не беше ноу-фрост, но никога не съм го размразявала и никога не е протичал. Работи вече  15 год., в момента е в офиса ни. И от двата съм доволна.

# 1 806
  • Мнения: X
Здравейте колежки и колеги. Аз съм доволна от тази пералня която куих с горно зареждане. Хотпойнт аристон. Ако някой иска да си изтегли ръководство за някоя пералня пишете в гугъл и ще намерите! Само трябва да напишете точно марката и модела.  bouquet

# 1 807
  • Мнения: 385
Здравейте дами,след 18год. работа хладилника ни LG  се предаде за жалост.Днес тръгваме да търсим и честно казано съм много объркана от различните мнения.Решили сме отново да видим за същата марка,но ми се ще да проверя и за Беко.Има ли някой с мнение за последния,как са хладилниците им?Старият беше с  размери ш.-84см ,вис.170см и ще търсим с подобни такива.Благодаря ви!

# 1 808
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Моя пък не е и непрекъснато се стича вода, понякога дори се събира под чекмеджетата, много е кофти.

почисти хубаво улея за извеждане на конденза.
И не оставай непокрити съдове и незатворени добре пликове със зеленчуци и плодове.
Обърни го и почисти цялата решетка отзад. Да няма следа от прах по нея. Гарантирам ти, че няма да имаш капка вода.
И не те съветвам но-фрост и баш Самсунг. Имаме познат близък... побеля от този уред. С връзки му уредихме някаква рез. част само за 80лв. която сам си смени. Иначе... ooooh!

# 1 809
  • Мнения: 255
Моля ви препоръчайте ми пералня за вграждане, предпочитам без сушилня.

# 1 810
  • Мнения: 18 036
Шани....срази ме, тъкмо си харесах ей тоз красавец и си викам драмата приключи  Mr. Green

http://www.samsung.com/bg/consumer/home-appliance/refrigerator/b … er/RL58GPGIH1/XEF

Много ми хареса машинката за лед  Embarassed Embarassed Embarassed
Ама струва 1500 хладилника, така че казвайте сега  Laughing

Старият спря да тече, да, отпушвам дупката, от там е драмата, ама просто си топли гада- 10-12 градуса е, пълниха фреон, фризера е супер.....

Другият ми фаворит е АЕГ, ама те пък нямат диспенсъри

# 1 811
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
как са уплътненията на хладилната част? Има ли прокъсано, износено и незалепващо? Термостата как е? ...нали не го пече слънцето...

Колкото до новите - не знам.
На марка Самсунг не съм фен, освен за gsm-и.

# 1 812
  • Мнения: 18 036
как са уплътненията на хладилната част? Има ли прокъсано, износено и незалепващо? Термостата как е? ...нали не го пече слънцето...


Няма никъде скъсано, затваря се плътно поне на око, не знам къде му е термостата, но не го пече според мен  newsm78 Стои точно до фурната..../не ми се карай, майстори правиха проекта, можело, тя е вградена..../, но дори и с месеци да не пускам фурната, хладилника пак си е топъл

# 1 813
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Здравейте дами,след 18год. работа хладилника ни LG  се предаде за жалост.Днес тръгваме да търсим и честно казано съм много объркана от различните мнения.Решили сме отново да видим за същата марка,но ми се ще да проверя и за Беко.Има ли някой с мнение за последния,как са хладилниците им?Старият беше с  размери ш.-84см ,вис.170см и ще търсим с подобни такива.Благодаря ви!

Аз съм с широко Беко, не е но фрост. Много съм си доволна, но и той е на 12 г май. Не знам от широките хладилници, май само самсунг и беко съм виждала такива. Наши познати имаха такъв самсунг, не знам дали е жив обаче.

# 1 814
  • Мнения: 385
Мерси,Meggysan , днес  ще обикаляме,едва ли ще избра от първи път.Толкова съм консервативна по отношение на техниката,като свикна с нещо,следащия уред ми е мъка поне месец.Старият LG си беше супер и на външен вид,размери и всичко останало.

Общи условия

Активация на акаунт