Бяла техника - климатици, сушилни, съдомиялни, перални, хладилници!

  • 367 115
  • 2 670
  •   1
Отговори
# 1 815
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Ако търсиш конкретно по-широк хладилник, виж пъро по сайтовете. Повечето имат сортиране, така ще можеш да се ориентираш по-лесно, защото налични едва ли ще намериш много.

# 1 816
  • София
  • Мнения: 171
Здравейте!Имам наблюдения за хладилник BEKO.Едва изкара 7години и ......край.И двамата майстори които идваха,казаха,че тази марка толкова изкарва.Като се има предвид,че е ползван само в почивните дни,защото беше на вилата.Преди имахме Горение и той е същото цвете.Лежат на стари лаври тези от Горение.От скоро сме със Самсунг и ми се вижда доста добър,но...ще видим.Вчера обикалях за друг хладилник за друго жилище и попаднах според мен на страхотен Самсунг с 10 годишна гаранция на компресора и уникален дизайн.Просто бижу и цената му е 849лв. което ми се видя много прилична.Може би другата седмица ще го купя.

# 1 817
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Е, явно не изкарват само толкова след като моя изкарва доста повече и се надявам скоро да не ме предаде. Simple Smile
Щом е за вила, изключвате ли го като няма никой? Според мен това не е добре и може би затова ви се развалят толкова често.

# 1 818
  • Мнения: 382
Аз имам хладилник Веко на 14 години, не е мръднал. Имам също съдомиялна и сушилна на същата марка, но на по 3-4 години, наред са. Доволна съм от Веко.

# 1 819
  • Мнения: 1 210
Аз също се колебая между Беко и Уърлпул... А някой с фурна за вграждане на Беко има ли да каже как се държат?  newsm78

# 1 820
  • Мнения: 18 010
http://www.electrolux.bg/Products/%D0%BE%D1%85%D0%BB%D0%B0%D0%B6 … 5%D1%80/EN3850DOX


Пак се връщам на този.....
Ама вече се чудя къде и какво да чета, аз разбрах, че е но фрост на фризера, а хладилната част не е. Ама да не се заблуждавам  newsm78
Според някои това е перфектната комбинация- хем няма размразяване, хем няма изсушаване на продуктите в хладилника. Освен това има филтър на диспенсъра.....
Давайте съвет, дежурно се връщам към ЛГ, Самсунг и АЕГ  Mr. Green

# 1 821
  • София
  • Мнения: 171
Здравейте!Никога не изключваме уредите на вилата,защото всеки петък сме там.Просто правят тези уреди да работят около 6-7години.

# 1 822
  • Пловдив
  • Мнения: 5 027
Развали ни се хладилникът- Бош, купуван преди 17г втора ръка.
Досега толкова години си работеше перфектно, не помня да сме викали майстори...
Преди малко отварям хладилника и виждам, че не охлажда. Като се загледах видях, че отвътре целият е раздут. Не бях сигурна докато не махнах рафтчетата и го огледах добре - наистина е раздут..
Дали подлежи на ремонт или направо да се оглеждам за нов?  newsm78

# 1 823
  • Мнения: 1
здравейте,преди 6м.си купих 3 климатика, daikin,и съм много доволна. http://angels-bg.com/ Много добро обслужане.

# 1 824
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 843
Въобще не съм учудена.  Simple Smile И моя единия е от тази марка, подов.

# 1 825
  • Мнения: 24
Моля ви препоръчайте ми пералня за вграждане, предпочитам без сушилня.

Пералнята ми е Аристон на 15год. и се счупи точно след като се върнахме от морето. Повиках момчетата от сервиза за битова техника в Пловдив, който са били винаги много точни когато съм ги викала за уредите ми в къщи. Посъветваха ме да не инвестирам вече за ремонти в пералнята (направо се възхитих че са толкова искрени) Попитах ги на коя пералня от новите да се спря, посъветваха ме Аристон или Индезит. Ето и телефона на сервиза 0877.557.184 за Пловдив. Мъжът ми иска да е Беко казах му че не желая да купувам турски уреди  Crossing Arms

Надявам се да съм те ориентирала  Party

# 1 826
  • Мнения: 24
Пералнята ми е Аристон на 15год. и се счупи точно след като се върнахме от морето. Повиках момчетата от сервиза за битова техника в Пловдив, който са били винаги много точни когато съм ги викала за уредите ми в къщи. Посъветваха ме да не инвестирам вече за ремонти в пералнята (направо се възхитих че са толкова искрени) Попитах ги на коя пералня от новите да се спря, посъветваха ме Аристон или Индезит. Ето и телефона на сервиза 0877.557.184 за Пловдив. Мъжът ми иска да е Беко казах му че не желая да купувам турски уреди  Crossing Arms

Надявам се да съм ви ориентирала   Peace

# 1 827
  • Мнения: 13 203
В последните години Беко е по-добър избор от Аристон, особено пък от Индезит.

# 1 828
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 719
Пералнята ми е Аристон на 15год. и се счупи точно след като се върнахме от морето. Повиках момчетата от сервиза за битова техника в Пловдив, който са били винаги много точни когато съм ги викала за уредите ми в къщи. Посъветваха ме да не инвестирам вече за ремонти в пералнята (направо се възхитих че са толкова искрени) Попитах ги на коя пералня от новите да се спря, посъветваха ме Аристон или Индезит. Ето и телефона на сервиза 0877.557.184 за Пловдив. Мъжът ми иска да е Беко казах му че не желая да купувам турски уреди  Crossing Arms

Надявам се да съм ви ориентирала   Peace

Дано да са били искрени в съвета си, но аз лично се съмнявам. С марките които са препоръчали ми се струва, че ще си осигурят доста повече работа у вас. Grinning Надявам се да не се засегнеш.
Аз същ имам Аристон хот поинт и съм страшно доволна, но всичко е въпрос на късмет.
Успех в избора и да се похвалиш.

# 1 829
  • Мнения: 10
Ние сме с две перални Fagor, едната на 7-8, другата на двойно повече години. Никога не са дефектирали.

Общи условия

Активация на акаунт