ЯНУАРСКИ размисли и страсти-предпразнично- 26

  • 23 916
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 147
Кой ще ходи днес във Вита на "отворените врати"? Аз ще съм там...
И аз Simple Smile тъкмо си мислех, че ще съм само аз, защото всеки днес е с някакви ангажименти  Sad

# 61
  • Мнения: 488
Честит празник на именичките! Да са живи и здрави и с гордост да носят хубавото си име!  Heart Eyes

Редче, аз не бих пускала Доместос в пералнята. Той има разяждащо действие, а както знаеш, в пералнята има не само метални части, например уплътненията на барабана и маркучите. Освен това не мисля, че има нужда, все пак там постоянно върви вода и прах и не вярвам да трябва чак такава дезинфекция. Пък и представи си нещо да остане и да попие в дрехите на бебето? Вместо да изпишеш вежди, ще избодеш очи.

Хълцането на бебето всеки ден го усещам, честно казано, голяма досада е  Laughing Като почне и забравя да спре, мен лично ме дразни, ама и аз се успокоявам, че е полезно.

Днес май ще вършея по улиците, денят не е за изпускане! Приятна среща на софиянки!

# 62
  • София
  • Мнения: 2 245
Good point, Мяу! Hug Не се бях сетила за гумените уплътнения! Благодаря ти!  Hug

ТатитHug

# 63
  • Мнения: 175
Кой ще ходи днес във Вита на "отворените врати"? Аз ще съм там...
И аз Simple Smile тъкмо си мислех, че ще съм само аз, защото всеки днес е с някакви ангажименти  Sad
и аз съм с вас

# 64
  • София
  • Мнения: 572
Да ви почерпя за празника днес:

Адашке, честит имен ден. Пожелавам ти много здраве и безброй щастливи мигове с дечицата!
По повод хълцането искам да ви кажа, че не е задължително всички да го усещате. Като бях бременна с Кари ме побъркваше с постоянно хълцане. През тази бременност не съм усетила нищо такова.

# 65
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Привет банда, Честита темичка - инкогнито.  Crazy   bouquet

 Честито на именичките днес.



Редче, още малко само... но какво и да стане силно ти стискам палци. Аз вече прах един куп неща и преди това пуснах киснене с белина и после една с Вениш чершафи на дребното.

Сиси също стискам палци.

Мамчееее  Simple Smile това пророческо изказване ли беше?  Mr. Green Wow миналия път при априлките по това време вече имаше бебета, едни близначета и една мама от USA.

Хълцане май не го разпознавам ни сега ни с Верето.  Embarassed

Аз също обожвам Next, но сега имам много неща и ще чакам да стане малко по-голямо бебчето и каката и ще поръчам за двете.

wicky, много приказно.   bouquet

Кош за кола, задължително нещо...  имаме Maxi-Cosi, но с памучно покритие до 9 кила е. Супер е, при все че малко вече е избеляло точно покритието, но нали ни е от Верето. Ще имаме нужда скоро от по-голямо и затова няма да го сменаваме с ново.  Иначе е точно това, че до 1г. да се вози обратно на движението, по възможност зад седалката на шофиращия, принципо се води по всички краш тестове за най- безопасното място.

Катинче, Михаела е  като ангелче. Къдрушка мъничка имам слабост към къдрички.  Hug

 .:Little Miss:. ето тука има малко за този бебешкия пубертет.

http://www.biberonbg.com/info/parvo_iunoshestvo.htm
http://www.biberonbg.com/info/parvo_iunoshestvo_ii.htm

http://translate.google.com/translate?hl=bg&sl=en&u=http … ficial%26hs%3Dj9C


Ето ми плетките, вчера ги снимах, най после. http://ivalex.multiply.com/photos/album/171/171

Вече почти всичко съм изпрала, подредила, изтупах матрачето, михме креватчето и като цяло след седмица и куфара ще си спретна.

# 66
  • Мнения: 45
Честит имен ден на всички именници ! bouquet
Да се запиша и аз, виждам че сте писали за колички, помня че някой си беше взел тази http://www.mytoys.de/catalog/show/KID/de-mt.ba.ca02.07.01/1882630, и понеже с немския хич не съм добре, не мога точно да разбера точно какво има,става ли за зимата и т.н. С гугъл като превеждах още по- зле станаха нещата, така че моля за малко  помощ  Simple Smile

# 67
  • Мнения: 560
Честит имен ден на Катинче и Кейти!
По букет от все още цъфтящите хризантеми!





п.с.Аз я пуснах темата,но я пуснах преди да свърши старата - без да искам(докато я модерирах)  Blush и затова няма линк към нея.

Последна редакция: вт, 24 ное 2009, 12:09 от Тани`

# 68
  • София
  • Мнения: 4
olemale, nellito_v - ставаме три... засега Laughing
ivalex, много сладки бебешки нещица, някога плетох и аз... и ших даже... все едно в другия живот беше newsm78

# 69
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Taни за послеписа ти,  Hug не е болка за умиране нали се намерихме.  Mr. Green

# 70
  • Мнения: 8 921
Здравейте, момичета!
Честит имен ден на именничките!

При целият ми ентусиазъм за пазаруване вчера, единствено един космонавт си харесах, но излязох доста късно. Днес смятам да се организирам по-рано за разходка. А това цветово делене на момиченце и момченце ме побърква тотално.
Мъжът ми тази сутрин ми е взел книжката „Кърменето” на Стандарт и довечера ще се образовам. Разбрах, че най-вещите имат леки забележки към нея, но все пак... Пък и предпочитам хартиен пред електронен носител.

Мамо Це, днес очаквах музикален поздрав с нещо на Фреди, но ти е простено, щом много те мързи. Мързелът е движеща сила на прогреса, не забравяй.

Red tree, идеята за Доместос не ми се струва добра.Освен това, което е писала Мяу, нали после ще ги гладиш дрешките, излишно е. Иначе аз категорично ще слагам върху дъската парче тензух като гладя бебешките дрехи. Така и така, абсолютна стерилност не можем да постигнем.

Като чета как хвалите кошниците на  Maxi-Cosi, съжалявам, че проявих излишна скромност, когато преди време шефката ми предлагаше нейната. Знам, че не е имало произшествия с нея, което е било много важно ако вземаме ползвана, според продавачите. Освен ако пак се завърти разговора и е склонна да вземе пари, и най-вече не е дадена на други...

На проблемните момичета – спокоен ден!
На очакващите преглед – само добри новини!

# 71
  • Мнения: 27
Здравейте Simple Smile Честит имен ден на всички именнички Grinning
Да се оплача от женската консултация. Бях на такава миналата седмица, и нестига че нищо съществено не правят само дето слушат тоновете, ама и за това не ги бива Whistling Както ви писах бяха ми изкарали акъла, че пулса на бебето бил 165 и аз цяла вечер рев Cry Обадих се на лекаря си, той ме извика човека на другия ден и 20 мин. ми правиха запис на тонове. Е каза, че по-добър запис не бил виждал Grinning Пулс на бебето през цялото време между 130 - 145  Mr. Green Направо все едно ми падна Витоша от раменете. И ми каза доктора да си свиркам, да не се втелясвам с глупости и да си избирам вече дата за секциото Party
А тея в ЖК са направо за  #2gunfire

Поздрви на всички от мен Hug

# 72
  • София
  • Мнения: 33
ivalex - шапчицата е чудна!

За прането на дрешките - аз вече ги изпрах. Но като гледам на каква ниска температура все пишеше на тях - 30-40 градуса максимум - само гладенето може да ги дезинфекцира до някъде. Иначе ползвах този препарат: http://www.bioslunceluna.com/shop/preparati-za-doma/za-prane/tec … -sodasan-bio.html , първо си бях взела Тео бебе и после ми каза една приятелка как детето й направило алергична реакция именно към него. Принципно исках Сано да взема, но ненамерих... и в крайна сметка реших, че ще дадем малко повече пари и ще вземеме екологичен препарат, възможно най-безопасен.

# 73
  • Мнения: 1 491
Момичета, много, много ще помоля, ако някоя ходи на отворените врати на Майчин дом, да пита един въпрос и заради мене  Praynig Изникна ми спешна работа и няма да успея хич да се вредя .... Та ако може да попитате - "При раждане секцио, кога и как се прави заявката за ВИП стая?"

Много благодаря предварително  Hug

# 74
  • Мнения: 8 321
Здравейте, някъде четох, че утре ще има Софийска среща, ако съм разбрала праилно моля някой да ме информира къде и кога.  За съжаление само успявам да ви, чета от време на време , защото продължавам да ходя на работа, чесно казано ми писнаааааа.
Надявам се от другата седмица да ходя по няколко часа само.
Новото при мен е, че Малчо се е обърнал около 1800 гр.. записите са идеални. Термина ми не се променя за сега. Иначе Малчо е доста активен, понякога имам чуството че ще излезе през коремната ми стена. Да е жив и здрав само.
Относно покупките, справих ме се идеално в този уикенд  Simple Smile похарчихме маса пари. Имаме креватче, матрак, обиколник, чаршафи, одеала, и  количка и дрехи безброй....направо се улях с тях Embarassed
Количка избрахме на Bebe Confort Loola Up......някой да ме информира как да вмъкна снимка тук, че явно съм много тъпа Sad
Останалите неща ще снимам, като излеза отпуска....хубав ден на всички вас.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт