От UK да напазарим, под елхата дарове да наредим ! - тема 22

  • 59 306
  • 761
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 131
елиана 79,аз поръчах същите кларксове 11-ка,ама са ни малки и ги продадох..ако бяха 12-ка веднага щях да ги взема Peace
щом са объркани защо не ти ги сменят,нали във формата за поръчката си написала 9-ка,грешката ако е тяхна да ги подменят ,пиши им

# 61
  • Мнения: 131
прочетохте ли темата,амазона вече имат доставка до бг

# 62
  • Мнения: 9
kremi7, сега като прочетох какво си написала си погледнах какво съм поръчала и грешката си е моя Embarassed Embarassed Embarassedаз съм си виновна много ме е яд Twisted Evil

# 63
  • София
  • Мнения: 1 718
 ooooh! Пропуснала съм две теми и виждам много нови посредници Simple Smile
Кои препоръчвате за малка поръчка от Некст до София? Харесала съм само 3 дреболийки за около 20 паунда.

# 64
  • Мнения: 131
kremi7, сега като прочетох какво си написала си погледнах какво съм поръчала и грешката си е моя Embarassed Embarassed Embarassedаз съм си виновна много ме е яд Twisted Evil
по принцип щерка ми има ботуши некст 11-ка и са и големи леко,бях  и взела Мадъркеър апрески 10-ка малки се оказаха и ги продадох,поръчак същите 11 но се оказа че са изчерпани и затова ги подмених с Кларкс 11-ка,ама тези пък се оказаха леко умалени и апк сме без апрески,само гимнастики ама това е риска на нет пазаруването

# 65
  • Мнения: 9
вярно, че пазаруването по нет-а има рискове, но като гледам как едни ботушки на КиК са по 50-60лв и то нищо особено, а тези апрески на Кларкса са пъти по - хубави...май пак ще ги поръчам  Embarassed довечера ще се обясняваме с мъжа  Joy

# 66
  • София
  • Мнения: 166
Да се похваля, получих си първата поръчка от Риминикидс newsm44, само където не съм в София и не мога да си я видя, но ще издържа някак си до петък, дано до тогава и от Гъбко да ми е дошла кошарката и радостта ми ще е пълна.

Сега сигурно няма да имам спирачки с пазаруването.   Grinning

Лека вечер на всички.   bouquet

# 67
  • Мнения: 324
Easilyshopping не работят с Маталан. През Алмуз май излиза най-изгодно, защото също нямат доставка до английски адрес.
Маталанските чорапогащници отговаряха  ли си на размера?
е как да не работят,оня ден пуснах за втори път чрез тях от Маталан Peace
и чрез изили доставката до англ адрес е безплатна,отново въобще от всички сайтове им е безплатна доставката
маталанските чорапогащници си отговарят,но като качество не са нищо особено
На мен така ми бяха писали. Сайта бил много тромав и не работели вече с него, затова няма да си получа нещата.
Ами какво да си мисля тогава, освен, че в този момент, явно не са имали достатъчно поръчки от сайта /а и моята беше малка/, за да си покрият безплатната доставка, която, уж, предлагат като промоция и просто са ме отсвирили  Whistling
Междудругото, при втората ми поръчка, пак ми писаха, че имам изчерпан артикул  /само него бях пуснала от въпросния сайт/. А аз през цялото време си го следях и не само, че не беше зачезвал нито за миг, а дори го намалиха през това време  Laughing И още си го има на сайта  Whistling , но явно си ме излъгаха, тъй като не им е излизала сметката.
Както и да е, аз и без това съм ги зачеркнала от списъка си. Има и разни други дреболии, които ме разочароваха, така че, въобще вече им нямам доверие.  Naughty
Благодаря за отговора за чорапогащниците!

# 68
  • Мнения: 23
Днес питах Ийзили на скайп-а приемат ли поръчки от Маталан и отговора беше-Да!
Така,че поръчвайте смело,че не останаха дрехи Joy

# 69
  • Мнения: 512
Днес си взех поръчката от 4.11 чрез Римини. 
Повечето неща са за подаръци за децата за Коледа и нямам търпение да дойде момента да ги пробват и да видя дали са им добре като размер - как ще устискам цял месец направо незнам!  Blush
Чакам още една поръчка от 13.11 пак чрез Римини.

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 1 171
и  на мен Изили ми писаха че не работят с Маталан защото били бавни...два пъти си сменях артикулите и все ми се изчерпваха и аз не мисля да повтарям.Въпреки безплатната доставка за мен не са особено коректни.

# 71
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Е за Варна и Пловдив не ви ли е по-изгодно да поръчвате от Маталан през Almuz?
Това ако действително е така да казват на всеки различно нещо според ситуацията и поръчката му е леко некоректно.

# 72
  • София
  • Мнения: 1 718
От Габко доставката от Некст плаща ли се до техен адрес newsm78? И колко време отнема доставката?

# 73
  • Мнения: 476
Днес получих поръчката си от mothercare от Изили. Към мен бяха коректни - всичко си получих, доставката ми беше безплатна, отне ми около 20 дни. утре ще снимам и ще ви покажа.

# 74
  • Мнения: 340
Някой има ли от днес или вчера доставки от Габко, че аз чакам една, но нямам никакво известие че е в БГ.
Буса тръгна в неделя,надявам се в събота да си се радваме на нещата Grinning

Мила-мама,можеш да ги попиташ на скайп-редовно са на линия Peace

Общи условия

Активация на акаунт