Тръпне майчино сърце, през ДЕКЕМВРИ ще съм с бебче в ръце!

  • 24 951
  • 745
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 689
Здравейте  Hug
Честита рожба Ласи, още едно голямо момче, да сте живи и здрави и скоро да ни пишеш     bouquet  bouquet  bouquet
Портман, добре дошла, важното е да папка детето а когато можеш ще пишеш повече  Hug
Евил, страхотна снимка, пълно щастие лъха от нея  Hug
За прането и проскането на дрехите, аз пера дрехите както ми падне, дали наопаки или с лице, зависи коя как е останала в коша за пране. Проскам също така, не обръщам наопаки, а както са си останали от прането, даже в повечето случаи май се са с лице обърнати. За замръкването на дрехите навън нямам проблем с това, защото не проскам навън, всичко до парното, че по това време навън мирише ужасно на пушек/дим  Tired
Приятен празник на всички, честит имен ден на Катрин, жива и здрава   bouquet  bouquet  bouquet

# 61
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Честити рожби на всички обебели се майки! Няма да изброявам, че са много и ще пропусна някой. Да са ви живи и здрави дечицата и много да ви радват!  bouquet

Честит празник и на всички именници!
  bouquet

Аз от повече от седмица съм с такъв изсипан корем и едни болки имам при ставане от легнало положение, та чак понякога не ми позволяват да се мръдна. Кошмара е през нощта, не мога да спя, а не мога и много да се обръщам, нещо все ме реже ниско долу вляво, имам чувството че се разкъсвам там. Когато ходя също ме боли. Миналата седмица ме върнаха от консултация заради грипа, дано и днес не ме върнат, че ще откача. Имах и едно воднисто течение. Възможно ли е това да са околоплодни води? Confused Беше за ден- два, но го имаше. Някой има ли такива болежки, че взех да се притеснявам.  newsm78

# 62
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Страхотно, още едно бебче!

Чстит син Максим на Ласи, с пожелания за много здраве и щастливи мигове на цялото семейство.

# 63
  • София
  • Мнения: 13
Честито бебе Максим на мама Ласи! Пожелавам му да расте здраво, весело и щастливо бебе! Ласи, бързо възстановяване на теб!

# 64
  • Мнения: 5
Имах и едно воднисто течение. Възможно ли е това да са околоплодни води? Confused Беше за ден- два, но го имаше. Някой има ли такива болежки, че взех да се притеснявам.  newsm78
mavi, scrye , може да каже по-добре. При нея имаше подобно течение май, дни преди Ана да се роди...
Но при теб е спряло...На консултацията ще проверят !

# 65
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Имах и едно воднисто течение. Възможно ли е това да са околоплодни води? Confused Беше за ден- два, но го имаше. Някой има ли такива болежки, че взех да се притеснявам.  newsm78

Аз 2 дена преди да родя имах такова воднисто течение. Първата сутрин като се събудих не беше много, но сутринта преди да родя си беше доста. Тъкмо бях питала за него във форума и на следващия ден бях на консултация щях да питам да не би да са води, но бебка не изчака и ми изтекоха водите. В болницата ми казаха, че когато имаш достатъчно вода не е опасно да ти изтичат водите по малко към края на бременността. Все пак е добре да се консултираш с лекар за всеки случай. Успех!

# 66
  • Мнения: 186
Ех, че се зарадвах и днес! ЧЕСТИТО, ЛАСИ!!

# 67
  • Мнения: 2 768
Майка ми снощи пак се върна с армаганите.
Как да не я слуша и чака момчето, като му е купила такива чудесии!

коледен костюм
пичовска риза с пуловер

Тези двете просто ме изпълниха!

# 68
  • Мнения: 718
Честито бебче на Ласи, да й е живо и здраво!  newsm51
Честит имен ден на празнуващите!  smile3525
Мацките с високо кръвно, да почивате повечко, момичета!
Арпи, честита ти придобивка, и нашето е пералня и сушилня на едно, че няма място вкъщи  Crazy
Липстик, корема може и въобще да не ти се смъкне и определено не е предвестник на скорошно раждане. Моя по-смъкнат не може да бъде, но скоро няма да се ражда  Tired
Evil, добре дошла у дома!
Ета, страшни придобивки за малкия мъж  Flutter
Аз се върнах от док - пак ме праща на ехограф, че ми бил малък корема, ама тоя път не съм сигурна дали ще отида (предния път ме караха да чакам от 8 сутринта до 12 за 5 минутен ехо преглед). Бебето било с добри тонове и много 'ангажирано' в малкия таз...точно както преди 2 седмици, така че вече не се надявам  Tired За хремата нищо не ми изписа - сама щяла да мине...

# 69
  • София
  • Мнения: 104
Айде, аз като се поуспокоих малко вече от сутрешните вълнения да се вкляча по-активно, че майка да й бях на Ласи нямаше да я мисля толкова тая нощ, плюс кошмарната сутрин на голямото чакане Mr. Green
Иначе пак изпуснах 5 страници писания, ама нищо ще наваксам Hug
Етке - ако не спреш да се стискаш вече ще изпуснете и Коледата бе, кво го гласиш младежа толкоз, то и Понеделника мина и замина, а резултат никакъв. То верно ще станеме за резил на дърти години да преносиме Heart Eyes
Относно воднистото течение аз имам от доста време вече, мислех си да не са водите, ама не съм ходила да се тествам, че то с тая скорост и те да са ще изтечат след месец, два, а аз се си мисля до тогава да не съм бременна вече Grinning

Аз да си кажа, че вчера бях на спешен запис на тонове, че нещо момата не беше много активна, но за моя голяма изненада се оказа,че тя си е много добре даже, но аз имам страховити контракции на записа - тип швейцарските Алпи и една притеснета докторица ми вика - ма вие верно ли нищо не усещате - ми не, кво да усещам, аз така си ходя вече 5 месеца newsm78 Ще взема да си родя в къщи накрая, без да разбера как е станала тая работа Joy
Портман, Евил - добре завърнали се - ама много са ви хубави гарджетата Hug

Честит имен ден на всички празнуващи и техните семейства - днес наистина е голям празник, и ако Св.Екатерина е защитник на майките да вземе да удари едно рамо за каузата Wink

# 70
  • Мнения: 10
Честит син Ласи, да ти е жив и здрав и много да те радва! Искам и аз да раждан вече, ние бяхме с термин на една и съща дата Simple Smile

Честит имен ден на Катрин, все хубави неща на нея и всички празнуващи именници!

Портман, пиши ни като можеш и ние се нуждаем от теб!
Евил и ти така Simple Smile

Аз днес бях на тонове.Беба този път се представи добре, имахме добра вариабилност, нямам обаче контракции и доки каза, че не й се вярва да родя до другата сряда, когато сме пак на консултация. Пък аз си се надявах, че ще родя в началото на 9тия, както родих баткото... Ама явно не съм познала... Ще се търкаляме до края този път Simple Smile

She_R какво матраче си хареса?

# 71
  • Варна
  • Мнения: 1 618

Аз от повече от седмица съм с такъв изсипан корем и едни болки имам при ставане от легнало положение, та чак понякога не ми позволяват да се мръдна. Кошмара е през нощта, не мога да спя, а не мога и много да се обръщам, нещо все ме реже ниско долу вляво, имам чувството че се разкъсвам там. Когато ходя също ме боли. Миналата седмица ме върнаха от консултация заради грипа, дано и днес не ме върнат, че ще откача. Имах и едно воднисто течение. Възможно ли е това да са околоплодни води? Confused Беше за ден- два, но го имаше. Някой има ли такива болежки, че взех да се притеснявам.  newsm78


Mavi, болки в срамната кост ли, защото моите са точно там и съм в такова положение каквото описваш със ставането от легнало положение Peace
Хайде да не оставяме Максим самичък Mr. Green

П.с. Ниста, направо се обърках от модели и накрая ще оставя татито да избира, че по ги разбира Peace

# 72
  • Мнения: 6
Честити бебчета на всички майки които са родили през изминалите дни !!!
Да са Ви живи и здрави рожбите и да Ви радват много !!! А татковците да помагат повечко  Wink


Честит имен ден на всички празнуващи / като мен  Grinning / , да си носите името със здраве, късмет и много щастие   bouquet

Ние се храним вече добре, пълним си памперса добре, а в момента спим в шезлонга на терасата  smile3524 Следващата седмица ще сме на консултации и на контролен преглед в болницата.
От мен - изпълнен с много усмивки ден !

# 73
  • Мнения: 344
Ха здравейте и от мен!
Първо Честито бебе на Ласи! Голям юнак да порастне!
Второ Честит имен ден на всички празнуващи!
Трето- незнам каква покровителка е св. Катето, ама от сутринта мойта беба пъчи крака и се протяга, чак ми причинява стягане на корема. Добре че след час съм на ЖК, че да се оплача на доки колко е непослушна днес.

Болките в долу в костта си ги имам от около повече от месец .. но вечерно време ставане и лягане в кревата е направо мъкааааааа .... при ходене по-рядко се проявява.

La Fée, с тез оплаквания ...  да не би и ти скоро да ни зарадваш с хубава вест?  bouquet
Айде бегам да се оправям аз...бай бай за сега. И като се върна да има още едно бебе ейй..!!! Peace

# 74
  • Мнения: 3
ЛАСИ, ЧЕСТИТА РОЖБА! ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ МАЛКИЯ, МНОГО ЩАСТЛИВ!
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ARGENTO781 И НА ВСИЧКИ, КОИТО ПРАЗНУВАТ ДНЕС!
eta страхотни са дрешките за малкия, останаха ми очите. И аз търся такова костюмче за коледните празници. Виждам, че ризката е на Бенетон, а гащеризончето?

Общи условия

Активация на акаунт