Някой поръчвал ли е от Мебели Виденов?

  • 266 389
  • 805
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 0
АЗ си поръчах спалня "Катерина". Засега е здрава. За същото нещо в друг магазин ми поискаха 3 пъти повече пари. Така че, съм доволна.

# 631
  • Мнения: 0
Здравейте, ако може и аз да споделя. Преди около година закупих някои от мебелите на "Виденов" и още са здрави smile3521, качеството е задоволително, ама за тези пари толкова. Мисля, че ако се използват по предназначение и с повече  newsm20 ще изкарат до следващия ремонт. Колкото до закъсненията на поръчките при мен от 4 поръчки закъсня само 1. Не съм звънял и хабил нерви разполагах с време, а при получаването им посочих точката от договора (тогава имаше такива) в която при закъснение дължат неустойка сумата беше символична, ама си я прибрах newsm44. Мебелите си ги сглобих сам измислили са го грамотно с тези етикети на детайлите и моето мнение е, че човек със средни технически познания и подходящи инструменти няма да има проблем. Имаше едно счупено пластмасово краче в обкова на секцията, купих си го от http://www.rosi.bg/krak-pvc-1442.html за жълти стотинки сигурно ако бях направил рекламация щях да загубя повече време и средства. Нов съм във форума и нещо не ми се получава с качването на снимките, а трябва, за да не съм голословен пък и да се похваля с мебелите. Някой ако ме светне как става със снимките ще е добре, ако пък не здраве да е.

# 632
  • 1st floor
  • Мнения: 9 980
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4825.0

Последна редакция: ср, 13 фев 2013, 08:26 от НеПоКоРнА

# 633
# 634
  • София
  • Мнения: 423
Аз ходих до магазина им за да си взема шкафа за обувки, ако го имат. Не ми се дават 20 лв за доставка, на едно малко шкафче... Confused Оказа се , че става само с поръчка, в магазина предлагат само единичните...които не вършат никаква работа. Но с тези 20 лв. за транспорт и ангажиране да излизаш от работа като получиш пратката, или да прекося цяла София и да набутам поне още 10 лева за газ, за да си го взема от склада им - няма как да стане... Naughty
То пък супер спешно ти е трябвало това шкафче, щом от 43 скачаш на 109 лв. Аз си поръчах маса за кухнята и на следващата седмица си я взехме от летището. Изобщо не е далеч склада им, не и за 10 лв газ.  Peace
Доволни сме от масата, семпла, здрава и евтина, на подобни цените започват от 100, а я взех за 63.

# 635
  • Мнения: 242
И нашата спалня се води "КАТЕРИНА" въпреки,че целия комплект е "ОФЕЛИЯ" Thinking като цяло съм доволна нямаме проблеми с качеството до сега  Wink

# 636
  • 1st floor
  • Мнения: 9 980
То пък супер спешно ти е трябвало това шкафче, щом от 43 скачаш на 109 лв. Аз си поръчах маса за кухнята и на следващата седмица си я взехме от летището. Изобщо не е далеч склада им, не и за 10 лв газ.  Peace
Доволни сме от масата, семпла, здрава и евтина, на подобни цените започват от 100, а я взех за 63.
Тъпо изказване!!! Naughty
Шкафа за обувки не е кислородна бутилка или банка с кръв, за да ми е спешно. И не виждам защо се коментира и цената към този факт. newsm78 А относно нея - ми, дадох повече пари за двойно по-голям шкаф, висок е към 1,80 и с голямо огледало отпред. Не разбрах какво се притесняваш?! Tired
И второ - кога за последно си идвала у нас, та знаеш къде живея и колко точно е далече летището?  newsm78 И кога успя да покараш колата ни, за да видиш колко точно харчи? newsm78 newsm78 newsm78

# 637
  • Мнения: 98

Супер, много ми харесва! Кой модел е този диван ?

# 638
  • 1st floor
  • Мнения: 9 980

Супер, много ми харесва! Кой модел е този диван ?
Да, страхотно ви се е получило.  Peace Със здраве да си го ползвате. Дивана, ако не се лъжа, е този с перящата се тапицерия, нали? И аз него го харесах, но много малка ми се видя площта за спане и се отказах. Ние нямаме отделна спалня и спим на Неви-то. Ама не се оплаквам, удобно е !!!  Laughing

# 639
  • Мнения: 0
Благодаря Ви. Диванът е модел "Ксения" с дамаска на седалките и възглавниците U3. В каталога нямаше такава комбинация, но след телефонен разговор на продавач-консултантката с някои от шефовете във фирмата, а може би и факта, че бях закупил доста мебели от тях се съгласиха. Колкото до това че е тесен за спане сме слагали само гости и не са се оплаквали, смеят ли другия път на земята. Grinning Grinning Grinning

# 640
  • Мнения: 4 575
evsibo тоалетката и раклата са модел катерина
а спалнята каква е?  Simple Smile

# 641
  • Мнения: 0
Спалнята се казваше "Соня" и като пари беше 230 лева без ДДС без подматрачна рамка и матрак. Вече я няма спряха я от производство пролетта на 2012 г.

# 642
  • Мнения: 4 575
благодаря
ще търся нещо
гледам са изкарали нови два модела спални-но още отзиви май няма

# 643
  • Мнения: 189
iliana_mama,сестра ми има спалня Тити с матрак и механизъм,много е доволна от нея,тъй като има лавички от страни на самата табла на главата и едно,че спестяваш пари за шкафчета а и пестиш място от липсата им!

# 644
  • Мнения: 4 575
благодаря, но харесвам по-светъл цвят мебели
търся си и диван с табуретка, защото всяка вечер ще се спи на него и не искам да го разпъвам
какво ще кажете за този
http://videnov.bg/%D0%BC%D0%B5%D0%BA%D0%B0-%D0%BC%D0%B5%D0%B1%D0 … D0%BD%D0%BE%D1%80

Общи условия

Активация на акаунт