КГБ=Клуб на готините баби - 89

  • 29 396
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 5 001
.....,но да идеш да ги пльосниш там където не познаваш хората мисля че е неправилно. newsm78

И аз така мисля.
И аз пиша по други теми,но се съобразявам с тона и хората в темата....То е ясно,че не е направено злонамерено,но просто е на неподходящото място.Свтлето не е съобразила...Аз не пиша за съжаление в темата за оправните мами...Щото не съм мама Mr. Green иначе съм оправна... Joy hahaha

# 691
  • София
  • Мнения: 1 529
 Аз пък не пиша ,щото не се смятам за оправна.... Мастерчети и баба не си ,ама много добре ни действаш. Heart Eyes
 Зиче пак не съм разбрана,я ми пак прочети поста,за да не се цитирам. Точно с картинките започвам.
 Абе по добре всяка жаба да си знае гьола. Wink

# 692
  • Мнения: 10
добр ден,дами!хайде молко пред коледно настроение.
       
желая ви приятен ден!

# 693
  • Мнения: 5 001
Аз пък не пиша ,щото не се смятам за оправна....
Да бееее  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Знаеш ли как ти повярвах  Joy Joy Joy

nadejda_572 Мерси за сладката картинка  Hug Имах нужда....


П.П. Да ви покажа една снимчица от съботния купон дето бях...
http://storage4.album.bg/71c/dscf4707_c41da_19905373.jpg

Последна редакция: пн, 14 дек 2009, 13:54 от TheNMaster

# 694
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Zdraveite , momicheta.  bouquet
Otnovo foruma e bez kredor i zatova niama da pisha,
samo da se obadia. Hug
Zetia i toi doide i ostana samo bebeto. Laughing
Sega otidoha na konsultacia v bolnicata , a az sam v edni priateli i gledam decata -
Krasko i tehnata shterka. Grinning
Ako ima novini shte napisha nai-malkoto sms na niakoia ot vas , ako
az niama da moga da pisha. Peace

Masterche , super si , mucunke. Heart Eyes

Hubav den i uspeshna sedmica. Hug Heart Eyes Hug 

# 695
  • Мнения: 7 399
                      Жабче,като видя синичко и все ми трепва сърчицето  Laughing дали бебчо се е появил. Peace Пожелавам безпроблемно раждане и веднага звънкай! Peace
                      Мастърче,добре направи ,че ни пусна снимчица,че те забравихме вече! Laughing Голяма муцунка  си и май още си свалила!
                      Шпунц,никой не се сърди и не обвинява Светлето,защото си я познаваме,ама в другата тема четат и дечицата и за това е неподходящо да се пускат подобни картинки.Аз за това и писах на мода да ги изтрие.Просто там настроението е по-различно.Спомням си и аз като почнах работа как се червях всеки ден от приказките на колежки и не,че говоря в момента по същия начин,но поне свикнах и не се притеснявам. Laughing Даже писах ,че е криворазбран хумор или нещо такова.Не помня точната формулировка,а не ми се търси цитат. Embarassed

# 696
  • Мнения: 549
Здравейте момичета.
Изтрих си вече картинките.И на Вас да ви се извиня.Не съм искала да обидя никого от другата тема.Да, сложих ги ,за да се посмеем ,но отново не ме разбаха.Явно хората ,който пишат в онази тема са доста консервативни и ограничени.
Благодаря ви ,че поне вие тук не ме нападнахте.
Лек и спокоен ден.

# 697
  • Мнения: 7 399
                   Светле,пускай еленчета и елхички! Joy Joy Joy

# 698
  • София
  • Мнения: 98
Дидия, идват...... Wink
http://www.youtube.com/watch?v=c5YujQLZM2U&feature=related
Мастърче, благодаря за разяснението  Hug

# 699
  • Мнения: 7 399
                    Маргита, Hug Hug Hug Супер са си и много обичам звънчетата. Laughing

# 700
  • Мнения: 5 001
Светле,нормално е ,като не те познават и да не разберат,че е майтап....Пък и дечковците щом гледат и те  заедно с майките...Нали си представяш какво се получава....
Ние си те познаваме ...Пък и нали сме си пускали такива подобни снимки и тук....Така,че....Карай да върви.... Laughing

# 701
  • Мнения: 549
Мастерче,момичета, какво от това,че децата им ги гледат тези картинки.Аз например с моя син  в къщи си говорим на такива теми.За нас няма тема табу.А и обзалагам се, че децата им знаят много  повече дори и от тях.Едни са децата пред родителите и други са  като са сами/т.е. сред деца/.
Но явно  аз съм по- либерален човек.
Както и да е за мен темата приключи.


Дидка,права си явно трябва  само  еленчета и елхички да пускам белким ме разберат че се шегувам. Joy

# 702
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Светле хора разни нали знаеш  newsm78 Явно това не им е приятно все пак ние сме там гости и за това трябва да се съобразим с тяхното искане.Тука можем да си пускаме всичко както и сме го правили и не ни прави впечатление защото се познаваме ... Но за добро утро хич не вървеше сереозно  Rolling Eyes Mr. Green Mr. Green Hug

Жабче вече ста почти в пълен състав и се радвайте един на друг а той бебо ще се пръкне не остана  Hug Hug Hug

МАРГИ много коледно ми стана сато гледах клипчето  Hug

МАСТЕРЧЕ видяФ тА брееееее  Mr. Green и многоооооо ми Ареса  Joy Joy Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 703
# 704
  • София
  • Мнения: 16 071
Тук съм, чух камбани, тенджери и духова музика и ида.
Много работа днес след почивката, сега отивам да чета назад.
Ани приключва Денс. старс, Пламен работи в задръстванията.
Аз - разходих кучо и сега вечерям сама.
От години не съм яла гюведже - за изчистване на хладилника. Моите - такова чудо не хапват.
Та си почерпих душата и сега слушам Мелодия на сърцето и Денс. старс с по 1 ухо и се връщам да чета.

Общи условия

Активация на акаунт