В БУРГАС за винцето шарани готвят всички, чакат пухкав сняг и коледни звездички

  • 32 515
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 713
Аз се чувствам пренебрегната ,никой ,никъде не ме кани  Crossing Arms
И мен.  Joy

# 31
  • Мнения: 2 577
Аз се чувствам пренебрегната ,никой ,никъде не ме кани  Crossing Arms
И мен.  Joy

и мен, ама айде с Галето ще се самосезираме някъде, ама на Верито ще й е трудно да 

# 32
  • у нас
  • Мнения: 5 710
А, Ками, не върви да сте само двете. Ще ви правя компания  Grinning

# 33
  • Мнения: 1 701
Аз се чувствам пренебрегната ,никой ,никъде не ме кани  Crossing Arms

Имам да те черпяяяяяяя.... Embarassed Blush

# 34
  • Мнения: 581
Браво на вас три страници изписахте!!!

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 6 277
Ще се самосезираме някъде  Joy   То и без това е време .Първата ми среща с вас не беше ли горе-долу по това време ,ама преди 2 или 3 години се чудя  newsm78

Уиш,ми хайде де- откога чакам да се сетиш   Mr. Green Пък и разказ

# 36
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Що си разменяте персонални покани на всеослошание,бре?Не е честно пък...Чу-пи гърне Crossing Arms

# 37
  • Мнения: 723
Свраче,много ти е хубав подписа,
Жорката ли го рисува Flutter

# 38
  • Мнения: 5 713
Първата ми среща с вас не беше ли горе-долу по това време ,ама преди 2 или 3 години се чудя  newsm78
Преди 3.  Wink

# 39
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 705
Ох и аз да се разпиша, та да ви държа под око.  Mr. Green
Никакъв сняг не ща аз. Много ме кефи, дъъългата мека есен. Коледното суетене при мен се измества от суетене около предстоящия Рожден Ден на детето, но елхата съм обещала, че за Никулден ще я накичим.

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 1 265
От сервиза на Горение искат 260 лв за смяна на предното стъкло на фурната. Направо ми се свиди,и без това работи...
Уф, оплаках се и на вас !
А иначе-приятен слънчев ден,само за разходки. Имах работа по центъра,пълно е с мамчета и бебоци, чак да се зарадваш колко млади хора и колко дечица има в Бургас.

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 302
От сервиза на Горение искат 260 лв за смяна на предното стъкло на фурната. Направо ми се свиди,и без това работи...
Оф и нашата фурна Горение колко пари глътна за ремонти, ама заради керамичния плот не сме я изхвърлили. Добре, че мъжа ми сам я прави, само части купуваме.

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 711
Как сте момичета   bouquet
А иначе-приятен слънчев ден,само за разходки. Имах работа по центъра,пълно е с мамчета и бебоци, чак да се зарадваш колко млади хора и колко дечица има в Бургас.
Денят е направо чудесен, а аз болна вкъщи Tired не ми се размина ooooh!

# 43
  • На морето!
  • Мнения: 5 747
Чак чудесен не е, на мен ми е студено  Crossing Arms Аз също си чакам снега, детето е притеснено, че дядо му Коледа няма да дойде ако няма сняг.

# 44
  • Мнения: 1 280
  И аз си искам сняг вече /макар че не обичам студа/. Ненормално е времето, пък и както каза вчера една приятелка "Откакто гледах филма 2012 вече не се радвам на летните дни през ноември"  Laughing
 

Общи условия

Активация на акаунт