Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 098
.◦♥Toche♥◦. и вие ли се надявате да ви порастне пише?  Grinning Аз честно да си призная много исках да е момченце този път, но има само 5% вероятност за грешка. Хубаво, е че все пак си видяла момата, аз нямам търпение да дойде четвъртък за да мога и аз да видя девойката.

# 31
  • Мнения: 91
Рита,ами на теб на ФМто ли ти казаха че ще е момиченце  newsm78

# 32
  • Мнения: 1 167
Благодаря ви ,момичета за разяснението около това с БХС.Значи доколкото разбирам от alex 88 към скрининга в цената се включва и 3D-то.На мене ми казаха,е е 70 лв всичко и явно под това всичко се включва 3D-то.Защото и аз се зачудих това всичко какво е при положение че знам че се взема само кръв.

# 33
  • Мнения: 52
Tinaina  Благодаря за темата, пожелавам на всички да има само хубави новини и прекрасни моменти.
Имам един въпрос или по скоро тема за дискусия към всички бъдещи майчета който в къщи имат домашен любимец или поточно куче.
Имам един голям космат шарко(много добричък) и днес да ми се порадвам ме удари по корема..
Ако някоя от вас има подобен проблем да сподели какви са и бъдещите планове след като бебчо се роди.
Пише и ЗА и ПРОТИВ куче при бебето.
Благодаря предварително и хубав ден! Hug

# 34
  • Мнения: 91
Лилка,БХСто е 50лв,а 3Дто е 35лв,поне на мен толкова ми взеха.Кой е твоя лекар?

# 35
  • София
  • Мнения: 735
Malini, ако имах и варант Токуда (неструващ 2 и нещо), сериозно бих се замислила. Бих сравнила специалистите в двете болници и неонатологията  Peace Ако твоят лекар обаче изражда сам във 2-ра градска... прецени си  Peace

Anik, този лекар, който ме гледа,не изражда, работи в болница, но не от тези, които следят бременности и т.н. (гледа ме допълнително, защото е колега на дядо ми, Бог да го прости, който е бил гинеколог на същото място, та иска и той да знае как върви бременността ми). иначе ми препоръча този лекар във 2ра градска, който бил много добър и при когото ще ме прати след 7ми месец, живот и здраве. има добри отзиви за него в нета и знам за жени, които е израждал. та така.. Simple Smile))
каква хубава неделя е днес Simple Smile  Hug наслаждавайте й се Simple Smile



# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
Честита ни нова тема  Hug Тинаина   :bouquet

Точе, много се радвам,че всичко й е наред на госпожицата  Laughing Laughing Дано да си се успокоила  Hug

Тези дни хич не ми се пише... От вчера съм с един главобол и ми се иска да избягам някъде сама  Confused Всичко ме дразни ужасно  Sad

# 37
  • Мнения: 1 369
 Ей,страшно време, екстра се разходихме с дребното по парковете, че чак заспа в количката по едно време,не беше й се случвало отдавна. Аз съм порядъчно уморена, но определено не се уморявам толкова,колкото в началото на бременността.

 Ооо,Ритко, прописа пак тук,браво:)) Третото може да е мъжко, споко, ще го натъкмите:)) Ние ще даваме акъл Mr. Green

 На мен БХС-то ми струваше 22лв.

 Да ви кажа как от вчера съм разчувствана и тотално хормонално изперкала... Откак се е родила Бела, от време на време я записвахме с камерата,но до сега не бях гледала филмчето- то не е много,горе долу около 2 часа трябва да е. Вчера си го пуснах и като я видях каква е малка, и като си представих как пак живот и здраве ще гуша малко бебе и как хубаво си поревах самооо. Записвайте ги като се родят,страхотен спомен е. /да не говорим,че и тя се гледа в момента,видя се как скача в бънджито и веднага се намести пак да скача, понеже още си виси във стаята/

# 38
  • София
  • Мнения: 1 220
alex88, такива изненади могат да ни спретнат в тези седмици, че трябва да сме подготвени.  Laughing
rit@_zit@, аз пък много искам девойка, но на ФМ доктора не беше сигурен, само предполагаше, че може да е мома. На вчерашния преглед стана ясно, че е бил прав в предположенията. Laughing
змейче, по спокойна съм малко, но най ще мирясам, като почна да я усещам. На теб бързо да ти минава главичката. Hug Скоро идва и твоя преглед ще видиш как ще летиш от щастие след това. Hug

# 39
  • Мнения: 13
Да се включа за БХС:прави се видеозон 3 или 4D.В рамките на 3 дена след това се дава кръв(във Варна в Терапията,ст.215),там се дават 28лв.-по-принцип е 22лв.,но тъй като се пращат в София за второ мнение се доплаща 6лв.След 3 работни дни излиза онлайн резултата.
Да се похваля от няколко дена със сигурност усещам бебешки "подритвания",което ме кара вече да се чувствам по-спокойна,защото иначе с тези прегледи на 1 месец,не е истина в какви филми влизам Rolling Eyes
.И другото ,което ми прави впечетление-постоянно виждам бременни жени-навсякаде са Shocked,пускам си някакъв филм,става въпрос за бременни,отделно приятелките ми и те задължително говорят за това,обсебена съм Grinning

Последна редакция: нд, 29 ное 2009, 19:30 от qilemak

# 40
  • Русе
  • Мнения: 764
.◦♥Toche♥◦., честита мома! Ще напълниш тези сладки терлички.   Simple Smile

# 41
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
Тези дни хич не ми се пише... От вчера съм с един главобол и ми се иска да избягам някъде сама  Confused Всичко ме дразни ужасно  Sad

Змейко
, опитай с газирана вода с лимонче - на мен много ми помага за главоболие. Аз се надявам тази седмица да видим пола на бебо Heart Eyes

# 42
  • Ботевград
  • Мнения: 335
Хайде и аз тук.Утре влизам в 16 седмица а след 2 дни(в сряда) съм на преглед и се надявам да видя пола на бебчето Praynig

# 43
  • Мнения: 5
  Привет и от мен,
ние с мъжа днес към два излязохме по магазините, хапнахме в центъра и чак сега се прибрахме. Доста се уморих, но свърпихме много хубава работа.
  Купихме една вълнена рокля, пола, блуза и жилетка, и то не от магазин за бременни. До Манго на Витошка са отворили някакъв магазин веро мода, където имаше доста интересни блузки, жилетки и т.н., които точно стават за нас. Освен това влязохме в Спридер/ от където до сега нищо не съм купувала/, и от там са роклатя , полата и блузата. Имаше и някакво намаление, трите са около или под 100 лева, а имаше и доста др. неща, които стават за бременни. Simple Smile

# 44
  • София
  • Мнения: 28
Tinaina Благодарско за темичката! Чудна е Hug
Аз незнам какво да ви кажа,защото мозъка ми дава заето  Laughing Бяхме днеска с мъжо в едно малко кафене и вътре 9 човека,8 от тях пушат,само аз седя и си пия спокойно квот си пих там да не казвам и сега мозъка ми е още под "димна завеса"  Mr. Green не функционира много правилно.Никога не ми е пречел цигарения дим,ама ми лютеше  Crossing Arms а заблеяната сервитьора трааше 3-4 пъти да я подсетя да включи вентилацията.Накрая й казах,че ше си я пусна сама и тя благоволи да си дигне задника  Mr. Green (преди работех в тва кафе и сичко знам кое къде е защо и как е)
И т'ка  Mr. Green оплаках се набързо и сега заминавам да ям (отново Mr. Green )
Лекинка и мекинка (или до после)

Общи условия

Активация на акаунт