Отговори
# 45
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен ! Hug
Относно БХС аз го правих в 13г.с. и 1 ден. Резултатите бяха отлични според докторката  и ми препоръча 20-22 седмица да отида  за ФМ. (тъй като при нея ходя частно и не ми води тя картон) Нямам търпение да минат още две седмици и да видя дали всичко е наред с бебчо и дали ще потвърди , че е момченце. Мисля да запишем диск от 3Д-то  и да го използавеме като коледен подарък за бабите и дядовците.
Момичета , вие до сега чули ли сте сърчицето на бебчетата , защото аз само го видях на видеозона и когота попитах гинекологът ми отговори ,че било мн рано и нищо не може да се разбере newsm78.
Относно ритничетата при мен са си мн осезаеми и най-странното е ,че ги усещам през целия ден, докато се разхождам, докато седя , докато ям .....мн им се радвам и всеки път им отговарям с погалване.
Лека и приятна вечер!

# 46
  • Мнения: 77
  bouquet  bouquet  bouquetЗапис!

# 47
  • София
  • Мнения: 1 098
alex88, аз ходих на фетална морфология в 12 г.с. и д-р Марков ми каза, че пак ще е момиче, аз естествено казах едно силно "ЕЕееееее" , и каза че има около 5% за грешка в резултата.
Точе, аз си имам една госпожица и ми се искаше и един малък мъж да си имам, но каквото Господ рекъл, ако ни е писано и друго ще имаме, само че мисля да поизчакам този път няколко години.  Mr. Green
Ники, ще ги събираме мъжете да обсъдят коя поза е подходяща за зачеване на момче.  Joy
Помня , че тук някъде из форума имаше подобни теми, от които меко казано ми се  Sick , но ... .
 За  БХС-то qilemak, е била достатъчно изчерпателна. Аз мисля че няма значение на какъв видеозон точно ще се гледа, важното е да се напишат размерите на бебето, след което в рамките на три дни се дава кръв за изследванията, които струват тук в София 22 лв. Резултата от интернет. И аз знам, че от Варна се праща тук кръвта за изследване.
sivanovaa , аз имам котарак, който живее в двора и затова проблеми и дилеми нямам. Нормално е да се пазиш от бъдещи удари в корема, аз да ти призная лудата ми щерка какви удари осъществява върху корема ми, откакто съм забременяла не е спряла да ми язди корема и какво ли още не.  Crazy

# 48
  • Мнения: 5
  Аз , доколкото знам, само в София се прави БХС, което е меко казано абсурдно. И в София само в Майчин дом, въпреки, че и дуги лаборатории "правят" т.е. изпращат в Майчин дом. Аз си платих 56 лева само за БХС/ отделно за ехографа/ в Лихарска - ужасна лаборатория в едина апартамвнт, навсичкото отгоре явно взимат резултати като се съберат повече, защото ги чаках 10 дни. А за капак, мъжа ми като отиде да ги вземе, му дали моите резултати и на още една жена...., та се връща да им ги носи...
 А и бяха задраскали цената от 20 лева на листа много смешно.

# 49
  • София
  • Мнения: 1 098
angelka , виждам, че си от София, нямаше ли възможност да си направиж БХС в Майчин дом? Аз не бих се доверила на случайна лаборатория, все пак в МД е националната ни генетична лаоратория. А парите, които си платила не знам на какво отгоре са ти ги взели , а и 10 дена да си чакаш резултата си е меко казано абсурдно.

# 50
  • Мнения: 1 369
 

Ники, ще ги събираме мъжете да обсъдят коя поза е подходяща за зачеване на момче.  Joy

 Като се видим ще ти обясня за позата Mr. Green хахаха, няма какво мъжа да питаш:))

 Изобщо не се доверявам повече на някакви си никому неизвестни лаборатории... когато ми се наложи да изследвам антифосфолипидни антитела ме пратиха в "лаборатория", която бе най-абсурдното място- в едното помещение имаше гинекологичен кабинет, а в другото-козметичен салон и миришеше на ацетон жестоко... "Докторът" ми написа данните на едно листче и поне пет пъти ми каза колко ще ми струва...след което ме изпрати в ТК да намеря сестра някоя си и да ми вземе кръв, след което да му я върна в кабинета..резултатите  ставали бавно,защото ги пращали едва ли не в чужбина... Получих резултати след 1 месец на хвърчащо жълто листче, нямаше никакви стойности,само + и -. При втората бременност пуснах пак, тоя път в имунологичната лаборатория, резултата излезе за около седмица и изглеждаше по съвсем различен начин.  Ентусиасти много, да не им попада човек в ръцете...

# 51
  • София
  • Мнения: 7 040
Аз изпуснах първия БХС заради грипната епидемия  Close т.е. нали нямаше женски консултации 2 седмици. Сега ще ходя в 17 г.с.

Tinaina, мерси че ме включи! Hug

# 52
  • Мнения: 6
Добро утро на всички  Hug

# 53
  • Мнения: 91
Добро утро и от мен Simple Smile
Лека с спорна работна седмица изпълнена само с добри новини  Hug  bouquet Heart Eyes

# 54
  • Перник
  • Мнения: 257
Момичета имам такъв въпрос към вас и ви моля за малко помощ.Колко обещетение ще взимам при положение че имам 7 месеца стаж на манимална работна заплата и 5 месеца на 1000 лв?Ако някой от вас знае как се изчислява ще му бъда много благодарна.

# 55
  • Мнения: 120
Добро утро и от мен.Имах доста да си почета тази сутрин.
Вчера ми беше много крив ден.Поне 10 пъти се скарах с мажъ ми  и се разревах.Той стоически издържа с надеждата че вечерта ще се кротна и така и стана.Горкичкия  Heart Eyes . Аз тази седмица мисля да си правя БХС, в София.Както и ФМ.



angelka аз много харесвам нещата на Веро Мода., но не знаех че имам магазин в БГ.

# 56
  • Мнения: 120
Момичета имам такъв въпрос към вас и ви моля за малко помощ.Колко обещетение ще взимам при положение че имам 7 месеца стаж на манимална работна заплата и 5 месеца на 1000 лв?Ако някой от вас знае как се изчислява ще му бъда много благодарна.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=446367.0  Момичетатта там отговарят много бързо и са доста компетентни.
там на първа страница междо другото има обяснение как се смята.

# 57
  • Перник
  • Мнения: 257
Благодаря ти  Hug

# 58
  • Мнения: 467
здрвавейте момичета и в нашата темичка си имаме експертки.  Laughing До колкото си спомням green_dawn  много ги разбираше тези неща, но може би е заета.

# 59
  • Мнения: 234
Добро утро момичета,
от няколко дни нямах възможност да ви пиша а вие сте почнали нова темичка.

Е честита ни нова темичка Simple Smile , и хиляди благодарности на Тинаина

аз чакам с нетърпение да дойде четвъртък, че съм на преглег да си видя бебо,
и аз да се похваля почнах лекичко да усещам бебето, Simple Smile

пожелавам ви лек ден  Hug

Общи условия

Активация на акаунт