Отговори
# 60
  • Мнения: 6
Добро утро, момичета, и честито на всички именници!!!  newsm67 smile3501

# 61
  • Мнения: 467
Аз винаги когато си легна и слагам ръцете си на коремчето. Сякаш го усещам да се мърда, но на сутринта, когато се събудя, вече не съм сигурна дали наистина се е случило преди да заспя или съм сънувала  Laughing

# 62
  • Мнения: 467
Честито на всички с името Андрей,Андриян/а, Андрея, Андро, Храбър, Храбрин, Силен, Дешка, Първан !   bouquet

# 63
  • София
  • Мнения: 3 571
Добро утро,

Писах, писах и накрая затрих всичко   Sad

aemi , по моите сметки обезщетението ти ще е около 465 лева (+/- тридесетина лева, защото то варира според броя работн дни в даден месец).

Ние вече сме в новия офис. Все още има някоя неразбории, но съм много доволна. Друго си е да си на 10 мунити пеша от вкъщи.

Като става дума за пола, който иска момче може да си прати половинката за обмяна на опит с мъжо, че той явно ги прави момчета. Надявам се третото да ги измайстори девойка. Но все пак , за да не стане наплив, моля желаещите да изчакат до 9-ти декември, когато очаквам потвърждение на диагнозата "дважди проклета свекърва".

# 64
  • Sofia
  • Мнения: 4 441
Добър ден и от мен   bouquet
green_dawn, на 9-ти във Фемина ли ще ходиш? Коя седмица се падаш тогава - 19 или 20? Ние сме с един и същи термин, но аз моя го изтеглих с 1 седмица, з'то в началото така показа ехото. Записала съм се за ФМ на 22.12, като смятах, че ще съм, 20 или 21г.с. Сега се чудя дали не сбърках с толкова далечна дата  newsm78 Тия седмици, лунарни и календарни месеци продължават да ме объркват  Crazy

# 65
  • София
  • Мнения: 1 555
Добро утро!  bouquet

Честит празник на именниците днес!   bouquet

Чета, че обсъждате пола. Аз в началото нямах претенции, но като че ли напоследък пак ми се иска да имам момиченце. Таткото пък започна за момченце да говори.  Mr. Green На последния преглед уж имаше нещо между крачетата, но беше много рано. Утре най-сетне съм на преглед и надявам се да разгадаем загадката.  Laughing Освен това аз не усещам бебето още или поне не съм сигурна дали е то. Миналия път в 17 г.с. точно усетих и видях как леко ритниче повдигна коремчето ми. И сега пак така чакам да видя, защото иначе не съм сигурно дали е бебето или не.  Rolling Eyes Дано да стане скоро, защото така с прегледите на един месец ми е много притеснено.  Confused

Успешна седмица на всички!  Hug

# 66
  • София
  • Мнения: 3 571
aniK , формално погледнато ще бъда 19гс и 1 ден, но пък при мен бебето върви малко по-напред, така че според мен твоята дата си е идеална. На другия ти въпрос - във Фемина съм, при доц. Димитрова.

# 67
  • Мнения: 1
Здравейте мами.....чета ви от 9 часа и още немога да приключа с четенето  newsm53
Лек ден на всички и ЧЕСТИТО  на именниците smile3525

# 68
  • София
  • Мнения: 1 220
Добра утро, мамчета  Hug
Честит имен ден на всички празнуващи   bouquet
Я да ви питам, къде на ФМ правят запис с клипче на диск.  newsm78
rit_zit, и аз за второ сигурно ще се наглася за мъж,  да са ни живи и здрави Божа работа. Hug
Magi_TM, мерси миличка  Hug
Хубава седмица с хубави новини.   bouquet

# 69
  • Мнения: 39
Здравейте и от мен с пожелание за лек и приятен ден. Честит празник на всички мами , които имат имен ден.
Да ви кажа момичета два дена ви чета преди да се включа. Новата ни темичка е чудесна, за което  smile3501
Вече сте заговорили за заведението в което ще раждате. Аз раждах Алек в Тина Киркова преди 2 години. Условията бяха повече от ужасни , като имам в предвид че хлебарки се намираха и в чершафчетата на бебетата, да не говорим за другите помещения...ужас. Обслужването... горе долу. Аз бях ангажирала завеждащата на родилно отделение- Григорова. За нея мога да изпиша много ( ако някой го интересува). сега чувам много добри отзиви за Окръжна. Много моля , ако някой има мнение по въпроса да го сподели.
А, да ви кажа, и антибиотика не ми помага много , много с кашлицата  smile3518. 3 дена го пия и не съм обнадеждена. Вече не знам какво да правя  smile3547

# 70
  • Мнения: 7
Добро утро мамита! Heart Eyes Hug
Честито на всички именяци и именячки и да са живи и здрави и с гордост да си носят именцата   ura   Party Time Tada
Аз днес съм в много добро настроение newsm44 smile3533 smile3534
Виждам ,че обсъждате пола на бебенцата.Ние като ходихме нали нашия бебок се беше скрил и нищо не се видя...Аз по принцип ми се иска да е девойка, но да ви кажа какво сънувах онзи ден по този повод  newsm03.Значи сънувам аз , че отиваме на видеозон да ме гледа доктора и много ясно виждам като ми показва, че ще е мъж и му се вижда не точно атрибута, а топките smile3521.
А сега , ако има тълкователки на сънища да ми кажат за какво иде реч newsm12

# 71
  • Мнения: 30
Добро утро, момичета!
Вчерашния ден ми беше направо черен - много опънати нерви, изпокарах се с всички и следобеда за наказание ме започна главата (ама само както тя си знае) и в 22ч. вече бях парцал  Weary. Стоически издържах да не пия хапче, но направо сълзи ми потекоха от болка   smile3518. Днес уж е по-нормално положението, но не смея да кажа голяма дума.
За бебеправенето бях чела следното, което ми се стори интересно - ако бебеправите в деня на овулация е по-вероятно детето да е момче, защото мъжките сперматозоиди били по-бързи от женските, но пък умирали много по-бързо, от което следва, че ако правите бебе в деня преди овулацията, то шансът да имате момиче е съответно по-голям, защото ще има оцелели само женски сперматозоиди Heart Eyes. Вместо хромозоми Х и У използвах мъжки и женски сперматозоиди, но не ми обръщайте чак такова внимание Wink. И само да допълня, че това го прочетох след нашето бебеправене. Ние правихме бебока точно в деня на овулацията ми и по думите на доки ще е момче. Но всичко все пак си е теория на вероятностите.......
Хайде стига съм писала, че детето ще има тест по английски и трябва да помогна.
Хубав ден от мен на всички майчета!

# 72
  • Русе
  • Мнения: 150
Цоп!В новата хубава тема!Браво на авторката!  bouquet
Привет на новите ни мамаи!  bouquet
Аз нали си имам мъж и чак немога да се докопам до компа! Mr. Green Ама и толкова сте изписали,че няма изчитане! В петък бях на ЖК,всичко е наред с бебо stork-boy ,вкъщи мъжката сила ще надделява! Mr. Green
Честито на всички именници!  bouquet

# 73
  • Перник
  • Мнения: 257
Danly и аз сънувах такъв сън няколко пъти и наистина се оказа че ще си имаме мъжле.Много съм щастлива  stork-boy защото вече си имам малка принцеска.

# 74
  • Мнения: 143
Привет на всички, много сте изписали не мога да смогна за 2 дена за колко много неща сте си говорили..... Честито на именниците да са живи и здрави
Прави ми впечатление, че нашите теми са най-активни, вече сме на 8-ми номер а другите едвам едвам  имат 3-4. Няма лошо даже напротив, колкото повече информация се обменя толкова по-добре.
Пожелавам лек и успешен ден и седмица

Общи условия

Активация на акаунт