Любители на котки - тема 33

  • 31 228
  • 725
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 608
Добре дошли на новичките  Hug
За снимките-аз моите ги качвам в picbg.net, там има опция само в същия размер или мънички. Често ги  "режа предварително"
Бялата писана е пълен разкооош! Боже да е бела и дебела, ама е и хубавела.  Heart Eyes
Моя малкия е страхотен ловец, но това не ме радва, а ме разплаква.Днес не бях у дома, но бил домъкнал малко врабченце..Ухх, защо го прави-гладен не е останал за минута.. Sad

# 721
  • Мнения: 139
Добре дошли на новичките  Hug
За снимките-аз моите ги качвам в picbg.net, там има опция само в същия размер или мънички. Често ги  "режа предварително"
Бялата писана е пълен разкооош! Боже да е бела и дебела, ама е и хубавела.  Heart Eyes
Моя малкия е страхотен ловец, но това не ме радва, а ме разплаква.Днес не бях у дома, но бил домъкнал малко врабченце..Ухх, защо го прави-гладен не е останал за минута.. Sad
Споко мила и мойта правеше така -всичко си имаше храна вода и само от най-хубавото...и пак седеше на балкона да лови птички, бая съм изкопчила от устата й Rolling Eyes #Crazy

# 722
  • Мнения: 360
elica676 не го прави от глад,на майка ми едната котка и ги носи в леглото под завивките Confusedи най-вероятно е от благодарност,тя храни тях,а те нея.Звучи гадноно след много мислене ,ние стигнахме до това заключение.
ето и снимките
хмм някой се прибира
май трябва да се повдигна, че не виждам хубаво Laughing
тук се спасявам от малката напаст с проходилката Joy
като ме мързи да ходя така се возя,малко е кофти снимката,но бързах за да хвана момента(може и да съм я пускала снимката)
а това е разбойника дето носи птички на майка ми Heart Eyes

# 723
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Ау, буби сладки Simple Smile
Аз пък днес най-накрая украсих елхата и познайте къде беше кебапчето малко по-късно Whistling




# 724
  • София
  • Мнения: 13 137
Eлица, какво да се прави - природа  Grinning. Жалко за врабчето, но не можеш да му забраниш.

Такива хубави снимки! Искам да намачкам и дебеланката Уискас, и хубавата Сикозу, и двойника ни Томас, и новата Шели и скрилата се Кетя  Mr. Green! С други думи всички плюшковци  Mr. GreenHug

# 725

Общи условия

Активация на акаунт